Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Vznikla vám škoda kvůli výpadku registru vozidel? Obraťte se na MD.

Autor carlos 
Upozornění Poslední příspěvek
Upozornění Zákon o pojištění odpovědnosti od 1.1.2018 06. 03. 2023 07:38

Vznikla vám škoda kvůli výpadku registru vozidel? Obraťte se na MD.
18. 07. 2012 12:17
Vznikla vám následkem nefunkčního registru vozidel škoda? Nemohli jste např. odhlásit nepojištené vozidlo?
Ministerstvo deklarovalo vůli uhradit vzniklou škodu:

[www.mdcr.cz]

Quote:
Žadatelé, kterým v souvislosti s problémy nového registru vozidel vznikla škoda, se mohou obracet buď přímo na ministerstvo dopravy, příp. na registrační místo (správní úřad, jenž měl vozidlo zaregistrovat/přeregistrovat). Uplatňovaná škoda musí být prokazatelná, v oprávněné výši a musí být vyčíslena, včetně všech relevantních podkladů (kopií) prokazujících výši škody. Zároveň je nezbytné, aby podané žádosti byly písemné, zaslané na adresu MD (nábřeží Ludvíka Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1, Česká republika), obsahovaly popis skutkového stavu a kontaktní údaje.

Veškeré informace jsou k dispozici také na Zelené lince MD (tel.: 800 880 008, e-mail: zelenalinka@mdcr.cz), která je do odvolání v provozu každý den od 9 do 15 hodin. Do dnešních 9.00 hodin v souvislosti s registrem vozidel řešila na 217 dotazů k CRV (od občanů 188, od obcí 29 případů); ve 41 případech se dotazy týkaly přímo žádosti o informaci, jak postupovat při žádosti o náhradu škody. „Ministerstvo bude k žádostem občanů o náhradu škody vstřícné. Každou žádost o odškodnění budeme posuzovat individuálně a řešit v nejkratším možném termínu,“ uzavřel ministr dopravy Pavel Dobeš.
Autor:

Váš email:


Předmět:


Ochrana proti spamu:
Prosím zadejte text (5 znaků), který je zobrazen níže. Je tu z toho důvodu, aby zabránil robotům spamovat diskusní fórum.
LdEYp
Příspěvek: