Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

AntiČKP – Naše Mise

Autor carlos 
Upozornění Poslední příspěvek
Upozornění Zákon o pojištění odpovědnosti od 1.1.2018 08. 07. 2021 08:46

Re: AntiČKP – Naše Mise
13. 07. 2012 12:15
Anonymní uživatel napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Fakt chápu, že ste nasraný a občas opravdu
> právem ale my na tý infolince za to fakt
> nemůžem!! A někdy bych vám fakt přála si
> zkusit jeden den na tý infolince myslim že byste
> si pak hodně rozmysleli jakym způsobem budete s
> těma operátorama jednat!!!!


No tak vzhledem k tomu, že poskytujete nulové množství konkrétních a věcných informací a v podstatě jen děláte štít rozčileným motoristům, které si vaše právní oddělení vybralo jako obětní beránky, ani jiný přístup ze strany volajících nečekejte.

Jakmile se toto změní a začnete fungovat, tzn. poskytovat a zhodnocovat informace k případům, pak budete mít i jiný smysl.

Mmch práci si snad vybírá každý sám ne? Věřím, že vám za to mlčení, vymlouvání se a citování frází z připraveného textu dobře platí.
Iva
Re: AntiČKP – Naše Mise
14. 07. 2012 11:01
nemohu s vámi souhlasit řeším "nedoplatek" už skoro rok. Auto mělo SPZ v depozitu,pojistka řádně odhlášená a poslali složenku na 3200 Kš poslala jsem kopii velkého TP a kopii ukončení smlouvy jaké bylo mé překvapení když přišla nová složenka a žádali zaplatit za totéž auto 4800 s jinou SPZ (původní majitel)ale za dobu kdy jsme auto už vlastnili a mělo jinou SPZ znovu jsem vše doložila a nyní opět přišla složenka na 6750 s tím ,že v určité době bylo auto nepojištěné samozřejmě se jedná o dobu kterou jsem řešila téměř před rokem a kdy jsem již tehdy poslala veškeré podklady asi nezbývá než je žalovat
Re: AntiČKP – Naše Mise
14. 07. 2012 12:32
Vřele můžu doporučit Trestní oznámení... Jedině tak vás budou brát vážně a odpoví v rozumném termínu (policie je v tomto mnohem ráznější). Mně se to oplatilo a věc byla do dvou měsíců skončena. Chystám se podělit o veškeré podklady (vzor Trestního oznámení na ČKP apod.).
Iva
Re: AntiČKP – Naše Mise
14. 07. 2012 14:14
Můžete prosím poslat vzor trestního oznámení? mám dojem že to s nima po dobrém nepůjde
Eva
Re: AntiČKP – Naše Mise
17. 07. 2012 00:40
DOTAZ -obdržela jsem od ČKP, že mám zaplatit 1tis. za období, kdy auto asi 18 dní nebylo letos v lednu auto přihlášeno - ale v té době bylo ukradeno, nalezeno s jinými RZ - naše tudíž měkde vy pytli - auto měli ho policajti - mám v tomto případě nárok na neplacení, když ho měli policajti a nemohlo být provozováno? Navíc auto muselo být odtaženo a stálo neprovozováno, jelikož zloděj zničil, co se dalo. Chci ČKP poslat usnesení od Policie, kde mi oznamují, že si auto už mohu vyzvednout a jsou tam i termíny, kdy byla hlášena krádež... Myslíte, že uspěju?

Dál budu s nimi zřejmě řešit, že asi 3 měsíce už není pojištění auta, protože nám nevydali nové RZ, jelikož bylo přepilováno i VIN a člověk, co to auto provozoval (já jsem bohužel stále majitelka) pojištění odhlásil a nechal auto na ND. Teď budu dělat eko likvidaci, ale co s těmi 3 měsíci? Bylo nepojízdné a bez RZ, tudíž vlastně jsme s ním nemohli jezdit, co radíte v tomto případě si připravit, až na mne skočí? Díky
Re: AntiČKP – Naše Mise
17. 07. 2012 01:23
V prvním případě určitě protokol od policie ČR. Ve druhém pak čestné prohlášení doplněné svědectvím dalších osob.
ZO
Re: AntiČKP – Naše Mise
17. 07. 2012 16:18
Zrovna dnes jsem zjistil, že mi ČKP poslali upomínku k zaplacení. Volal jsem znovu na infolinku a slečna operátorka mi sdělila, že můj případ ještě neprověřili a že zatím nemám nic platit. No hlavně, že upomínku poslat nezapomněli.
Cvičně jsem se ještě operátorky zeptal na jakou adresu mi to poslali. Jestli tu co zjistili z registru nebo jako minule na adresu, kde již rok nebydlím. Sdělila mi, že to poslali jako minule na cizí adresu, kterou jim dala Kooperativa.

Já jsem u Kooperativy pojištěný stále, ale 1.etapa pojištění byla na jiné adrese než 3.(současná) etapa pojištění. Ta 2.etapa jsou 2 roky nepojištěného neprovozovaného v garáži zamčeného vozidla.

Ze zákona však mají povinnost zasílat dopisy na adresu zjištěnou v registru. Proč ČKP porušují úmyslně zákon?
Re: AntiČKP – Naše Mise
17. 07. 2012 18:33
mnoho lidí ušetřilo tisíce až desetittísíce, páč čkp ukončila případ..
viz:
[www.poradte.cz]
a mnoho dalších...
Pan Česnek
Re: AntiČKP – Naše Mise
20. 07. 2012 10:10
Tak si představte, že ty svině mi poslali na to samý auto další dopis??? to je neuvěřitelný! samozřejmě že ho nemám pořád pojištěný ani vyřazený, ale copak má člověk čas lítat po registrech a ještě teď když nic nefunguje? to mě tak rozčílilo! teď už se ale nenechám nachytat a hezky jsem jim tam hned po doručení poslal prohlášení, tři svědky a dvě fotky. tak snad už mi tentokrát uznají. hlavně sem si ohlídal dobu 30 dnů. a v pondělí se snad dostanu na ten registr abych jim ještě poslal konečně to vyřazení a doufám, že ty hovada budu mít už jednou pro vždy z krku!
Zarecek
Re: AntiČKP – Naše Mise
24. 07. 2012 18:37
Dobrý den, ČKP mě vyzvala k úradě poplatku nepojištěných za období od 11.12.2010 do 20.2,2011. Na základě jejich výzvy jsem jim zdělil, že jsem vozidlo koupil 27.1.2011 a po dobu kdy jsem ho vlastnil jsem jej neprovozoval(ani neparkoval) na veřejně přístupné komunikaci. Vozidlo nebylo na mne přepsáno ani odhášeno, jelikož jsem jej kupoval od majitele který rovněž nebyl zapsán v registru vozidel. Vozidlo jsem nakrátko od 27.1 2011 pojistil, jelikož jsem byl mylně informován, že tomu tak musí být i když je vozidlo neprovozované. V květnu 2011 jsem ho prodal a pojistku zrušil. Tak že jediná stopa vedoucí k mému jménu musela pocházet od pojišťovny, kde jsem vozidlo jako asi poslední pojistil. ČKP mi odpověděla ve smyslu, že "nelze ověřit a nelze akceptovat" a to i přez to, že jsem jim vše doložil fotokopií kupních smluv, požadovala peníze i nadále , tentokrát již navýšenou částku uhradit. Na to jsem jim odpověděl že jim nebudi platit za období kdy jsem vozidlo nevlastnil a nebudu jim platit ani za období, kdy jsem vozidlo sice vlastnil, ale neprovozoval.

Jejich reakce byla taková, že peníze požadují dál, ale tentokrát prostrednictvim agentury EOS.

Už mě nebaví s těmi vyděrači komunikovat, jelikož oni podle popsaného věci neřeší a jen automaticky posílají výzvy k úhradě.
Dospěl jsem k názoru, že jde z jejich strany k vydírání a hodlám ve věci podat trestní oznámení, na čež jsem je upozornil ve druhém dopise, bezvýsledně. Řekl bych že si z nějakého trestního oznámení vrásky nedělají, buď mají pro strach uděláno, nebo mají někde hodně vysoko "tatínka" kterému celej ten bordel a zisky z něho patří.
Re: AntiČKP – Naše Mise
24. 07. 2012 21:50
Trestní oznámení na čkp je důležitá součást celého případu a řekl bych, že se nad nima již mračna stahují! Neakceptují a dál celou věc prodají nějaké inkasní VIDĚRAČASKÝ společnosti, která na základě propracovaného plánu vyvíjejí psychický nátlak - bohužel to je v téhle zkur,,,,né zemi normál! Dopis od eosu nebo od transcomu nesou známky vydírání a zde bych viděl možnost podání trestního oznámení min. za podvod ve stádiu pokusu - PŘEBÍRAJÍ OD PEKÁČE(čkp) POHLEDÁVKY, KTERÉ VE SVÉ PODSTATĚ NEEXISTUJÍ ! ! .. a následně posílají upomínky s dalším stupněm nátlaku soudní ŽALOBOU - nutí to každého " postiženého" být neustále ve střehu a reagovat! - je to na podělání ...a.. O TO JIM JDE! Asi nejhůř na tom jsou ti, kteří změnili bydliště a zde může nastat v doručování nemalý problém.
JO JO ŽIJEME VE ŠPATNÉ DOBĚ ALE HLAVNĚ VE ŠPATNÉM STÁTĚ - který ovládají právě jim podobní !!!
Jakub
Re: AntiČKP – Naše Mise
24. 07. 2012 22:12
Zdravim vsechny s podobnou zkusenosti s CKP.

Prisla mi vyzva k uhrazeni prispevku nepojistenych na motocykl - fichtl prodany a ohdlaseny pred cca 13 lety. Dopis z CKP prisel na zaklade dat z pojistovny, na registru vozidel jsem ziskal potvrzeni o odhlaseni. To jsem poslal na CKP a vec vyresena. Jednalo se o nepojistene obdobi v roce 2009.

Otazka: Jak je mozne ze CKP si data z pojistovny neoveri v registru vozidel??

Ted dalsi dopis. Stejny motocykl, neuhrazene povinne ruceni v roce 2010. Takze v roce 2009 uznaly ze jsem uz nebyl vlastnikem motocyklu od roku 1999 a poslou mi rok 2010? Na infolince naprosto bez moznosti dostat se k informacim ci nekomu kdo konkretni pripad ma na starosti, kdo dopis poslal atd. Dale mi reknou ze nemuzou data z jednoho pripadu sloucit s jinym a ze tedy mam dokazovani absolvovat znova. A predpokladam ze pak i pro rok 2011, 2012...

Me tohle prijde jako zneuziti postaveni CKP ktere ji dava zakon, celkove jde o instituci s praktikami vymahacske agentury ci exekucni kancelare, pokud nekdo bude organizovat hromadnou zalobu pripojim se, pokud nekdo ma zkusenosti s vymahanim nahrady skody od CKP dejte mi vedet co a jak.

Diky Jakub
Re: AntiČKP – Naše Mise
25. 07. 2012 09:17
Ano, tak to to dělají. Vždy po třech měsících, aby "dlužníka" nachytali a mohli to posunout nějaké z těch inkasních společností, která se na tom napakuje. Zatím jsem nezjistil, zda je nějaký zákon nutí, aby dlužníkovi poslali kompletní období. Je to také asi proto, že když někomu pošlou dluh za dva roky, těžko to z něj dostanou najednou, kdežto po kouskách, resp. cca 3000 Kč, to je pro dlužníky stravitelné.

Nicméně že to nemohou sloučit, je jeden velký kec. Každé vozidlo má VINko, dle kterého si dokáží vést veškeré potřebné doložené údaje a i historii písemností. Není to nic složitého, jen se musí chtít.

ČKP je prostě instituce na generování dlužníků a zisků pro ty, kteří ke své obživě využívají děr v legislativě. Takový způsob "vydělávání" peněz by měl být trestný. Je to normální příživnictví, nic víc.
Jarda
Re: AntiČKP – Naše Mise
25. 07. 2012 15:20
Mám s ČKP asi nezvyklý problém.
Před 2 lety jsem koupil auto. Potom mě ale zaskočila ekologická daň, a nemohl jsem se rozhodnout, zda ho vůbec chci. Takže cca 1,5 roku stálo nepřihlášené v garáži. Pojištějí jsem si samozřejmě zavedl. Potom jsem se rozhodl že ho teda chci a začal chystat přihlášení. Nemohl jsem najít zelenou kartu, tak jsem šel na pojišťovnu. Zjistil jsem že pojistka skončila před 1/2 rokem. Složenku mi nedoručili, protože při opisování adresy do počítače došlo k překlepu. Pojistku jsem ihned obnovil. Protože už ale na původní adrese nebydlím, nemůže mi čkp doručit obsílku. Během 3 měsíců jsem jim 3× volal, nikdy operátor nebyl ochoten mi říct více než "počkejte na obsílku". Na námitku, že je nedoručitelná jen krčili rameny. Počtvrté jsem si chtěl hovor nahrát, abych mohl prokázat snahu až na mě přijde exekutor. Jakmile jsem se zmínil o nahrávání, operátor se se mnou odmítl bavit.
Teď nevím co mám dělat. Komunikovat elektronicky s nimi nejde, protože neznám číslo. Může mi někdo poradit?
Re: AntiČKP – Naše Mise
25. 07. 2012 16:13
Zkuste e-mail dotazy@bezpojisteni.cz či jejich datovku qcgxgxn.

Více Vám neporadím, protože mě také zaráží způsob, že chcete věcem předcházet, ale nemáte možnost. Jste v podstatě odsouzený k tomu stát se dlužníkem, byť nechcete. V případě státních institucí by se toto nestalo. Další důvod, proč tyto soukromé zlodějské instituce bez povinností zrušit.
Jarda
Re: AntiČKP – Naše Mise
25. 07. 2012 18:07
Díky, zkusím to.
Zajímalo by mě, jestli mi pomůžou alespoň emaily jako důkaz, že jsem se snažil. :-/
Uvidím.
ivajs
Re: AntiČKP – Naše Mise
31. 07. 2012 13:46
Můžete mi poradit co znamená, když mám na internetu proškrknuté Námitka - Zamítnuto a poslední poznámka předání k ověření. Projednávají nadále případ.
Jarda
Re: AntiČKP – Naše Mise
31. 07. 2012 15:53
Díky Lucassovi!
Z uvedeného emailu se skutečně někdo ozval. Pak už stačilo ještě jednou urgovat a upomínky mi poslali emailem. Nechápu, proč mi tohle nedokázala poradit infolinka. :-o Provolal jsem s nimi několik set korun :-( a jediné co mi řekli, že je moje chyba, že si pojišťovna opsala špatně adresu. Evidentně mají opravdu za cíl dohnat co nejvíce případů až k exekutorovi.
Znovu díky tomuhle webu a Lucassovi.
Re: AntiČKP – Naše Mise
13. 08. 2012 20:30
Jardo a ukončili případ?
Re: AntiČKP – Naše Mise
15. 08. 2012 20:06
Tak mi přisel taky dopis , před 5 lety jsem prodal auto, na dobravce nahlasil predbezneho majitele, odhlasil, poté sem zasel na pojištovnu , tam předložil kupní smlouvu a papír ze auto je prodané , vse OK a ted mi dosel dopis grinning smiley S CPK ze chlápek kterej si pojistil to auto 3 mesíce nezaplatil tu svojí pojístku a jelikož jim asi nevyjelo jeho jmeno a jen moje tak to vyzadují odeme. A důvod když mám všude v papírek napsáno , ODHLASENO, Z ruseno , DOLOZENO Kupiní smlouvou grinning smiley grinning smiley grinning smiley Bych asi musel být uplně blbej jim vypisovat ten jejich Doklad a šířit udaje grinning smiley grinning smiley Jak jim mám Odpovědět Poradí někdo jednou větou grinning smiley ?
Autor:

Váš email:


Předmět:


Ochrana proti spamu:
Prosím zadejte text (5 znaků), který je zobrazen níže. Je tu z toho důvodu, aby zabránil robotům spamovat diskusní fórum.
V46UH
Příspěvek: