Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

AntiČKP – Naše Mise

Autor carlos 
Upozornění Poslední příspěvek
Upozornění Zákon o pojištění odpovědnosti od 1.1.2018 06. 03. 2023 07:38

pavlos1
Re: AntiČKP – Naše Mise
22. 02. 2013 01:05
čkp lže nemá přístup do registru,mám vlastní zkušennost,vozidla jsem nevlastlil nebo depozit,pokaždé neakceptují chtějí prokazovat nevlastnictví vozidla,ze zákona na to mají nárok a to do 3Odnů.ČKP má porovnavat ůdaje o pojíštění a z registru vozidel do kterého nemá přístup?Jak se to dělá?Nijak!Čkp porušuje zákon a vymáhá v 62% smyšlené pohledávky a čeká kdo podlehne.Na základě ničeho Vás zastrašují a vymahaci společnosti davaji ultimata do kdy máte zaplatit nebo prokázat neopravněnnost pohledávky která vznikla v pofiderni soukrome společnosti čkp s.r.o. se sídlem v P:O:BOXU požehnané speciálním zákonem který byl schválen za vlády strany soudruha Milouše Zemana.Každopádně důležíté je v rádoby zákonné lhůtě 30 dnů se snažit prokázat čkp neprovozování,nevlastnictvi,depozit nebo trvání pojištění vozidla a to doporučeně na P.O.box a pouze z dodejkou a notářsky ověřený obsah dopisu.Proč?Ve 4 případech mě operator tvrdil že jim nic nedošlo!!!!! proto nadále vymáhají.Samořejmě vždyt první dotazník slouží čkp pouze k ověření živosti adresy.Následuje automaticky další vyzva k zaplacení-moje zkušennost a několika mých známých.Stížnost na ČNB-ztráta času posílají multifunkcni blabol o nepochybení ze strany čkp avšak slibují zvýšenou pozornost a nenutnost zásahu z moci ůřední.Podal jsem však žádost na ČNB aby zahájila řízení z moci ůřední proti nesprávnemu postupu čkp a stále nic.Lepší podat v případě neoprávněného vymáhání trestní oznámení na PČR na podezření z podvodu a bezdůvodného se obohacení čkp.Pozor dejte také pří výběru právního zástupce spousta z nich vůbec aní neviděla zákon o pojištění mot.vozidel pouze se tváří že vědi o co jde,mohou vás svojí hloupostí přivést do pozdějších těžko řešitelných problémů.Čkp je parazit,červ který hlodá jablko.Léčit jablko je zdlouhavé lepší je zabít červa,není to však jednoduché kdž má podporu v zákoně a příjmy ve stovkách milionů ve formně přízpěvků za nepojištěná vozidla.Neplaťte proto smyšlené částky čkp-netýká se těch co provozují vozidla bez pojištění!!!!!
Re: AntiČKP – Naše Mise
22. 02. 2013 09:27
pavlos1 = to, že ti ho**da nemají přístup do registru víme od začátku, že je to ABSURDITA - něco dokazovat, co neexistuje = JE KAŽDÉMU NAD SLUNCE JASNÉ!! Že nedošlo k nějakým vážnějším útokům proti těmto praktikám je ku podivu a také, že ještě žádná reportáž neuvedla ( za pomoci právníků) ROZBOR = tohoto stupidního NEZÁKONA - aby byli občané informováni = jaký způsob při sankcích by měl být zvolen - NEBO, jak to ti přihlouplí zákonodárci MYSLELI/NEMYSLELI - je také podezřelé !!! = Tento způsob je ŠIKANA - A BUZERACE !!! Žádný stát v demokracii by TENTO ZPŮSOB = NEDOVOLIL, stejně tak, jako by nedovolil soukromým subjetkům exekuce, které v řadě případů zachází za hranice PŘEDSTAVIVOSTI !!! Všichni bychom měli pokoj v případě, ŽE by soudní proces někdo protlačil VÝŠ případně ještě VÝŠ aby byl ve věci vydán PRECEDENS - a byl by klid. Z mého pohledu je také NEVÍDANÉ/NESLÝCHANÉ aby někdo někoho obviňovat a ještě na základě NIČEHO odsoudil = BEZ JEDINÉHO DŮKAZU = k čemu, že tu potom máme ÚSTAVU - LZPS ?? Jsem také pro ( a to píši stále ) PODÁVAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ!!
Re: AntiČKP – Naše Mise
25. 02. 2013 00:02
Funguje na ty bastardy tato formulace? je to vyzkoušené?
bob
Re: AntiČKP – Naše Mise
02. 03. 2013 22:56
sorry,ale hovno bude ukončeno.Nikdy jsem vozidlo nevlastnil,sdělil jsem jim to a po 3 měsících upomínka.Nenechte se ukonejšit.Asi jedině žaloba
Radlík
Re: AntiČKP – Naše Mise
03. 03. 2013 12:38
Mě poslali 3 výzvy, vše jsem vyřidil telefonicky a žádný dokomenty neposílal, omluvili se a případ byl ukončen.
Re: AntiČKP – Naše Mise
03. 03. 2013 17:55
Anonymní uživatel napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Mě poslali 3 výzvy, vše jsem vyřidil
> telefonicky a žádný dokomenty neposílal,
> omluvili se a případ byl ukončen.


Tak to jste jeden ze sta... anebo někdo nastrčený z ČKP... Vašemu tvzrení prostě nevěřím.
mirek
Re: AntiČKP – Naše Mise
07. 03. 2013 23:46
Perfektní rada.
Uspěl jsem proti ČKP s čestným prohlášením, že vozidlo nebylo provozováno na pozemních komunikacích, že bylo zaparkováno na soukromém oploceném pozemku. Podpořil jsem to prohlášením opraváře, že vozidlo nebylo provozu schopné a čekalo se na náhradní díl. Dali návrh k soudu, tam jsem uvedl obdobně, jak zde tvrdíte, že vlastnit věc ještě neznaméná, že ji provozuji. Mohu mít slabost pro auta, sbírat je, mít je doma na zahradě a je tedy paradoxní platit ze neprovozování. Přirovnal jsem to ke skutečnosti, že pokud mám doma v kuchyni nůž, neznamená to vůbec, že jsem vrah. Soud návrh žaloby zamítl.
Re: AntiČKP – Naše Mise
07. 03. 2013 23:51
Hezké smiling smiley
Ještě se tedy zeptám, zda je rozsudek již pravomocný a pokud ano. Prosím, a to asi nejen za sebe, o okopírované rozhodnutí.
Joska
Re: AntiČKP – Naše Mise
10. 04. 2013 14:43
Hezký den,
pročetl jsem si veškeré pří spěvky a žádám vás tímto o radu.
Přišel ke mě člověk ze společnosti Broker Consulting a chtěl mě nutně pojistit, jediné o co jsem měl zájem bylo povinné na motorku. Slíbil, že mi ho teda udělá. Dostal jsem zelenou kartu a přední stranu smlouvy s tím, že celá smlouva i se složenkou mi přijde poštou. Ani za měsíc nic nepřišlo a tak jsem mu volal a on mi řekl, že to každým dnem musí přijít. Nadále nic nepřišlo. S každou mou urgencí mi opakoval to samé.
Teprve nedávno mě napadlo, že zavolám přímo na českou podnikatelskou pojišťovnu, kde tedy vázne smlouva a tam mi bylo sděleno, že žádná taková smlouva není.
Můj dotaz zní: mám rovnou napsat na ČKP a vše jim popsat s tím, že oni budou vymáhat po makléřské společnosti, ač mi zatím žádná výzva nepřišla?

Děkuji za veškeré rady.

Josef
P
Re: AntiČKP – Naše Mise
10. 04. 2013 15:53
Anonymní uživatel napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Hezký den,
> pročetl jsem si veškeré pří spěvky a
> žádám vás tímto o radu.
> Přišel ke mě člověk ze společnosti Broker
> Consulting a chtěl mě nutně pojistit, jediné o
> co jsem měl zájem bylo povinné na motorku.
> Slíbil, že mi ho teda udělá. Dostal jsem
> zelenou kartu a přední stranu smlouvy s tím,
> že celá smlouva i se složenkou mi přijde
> poštou. Ani za měsíc nic nepřišlo a tak jsem
> mu volal a on mi řekl, že to každým dnem musí
> přijít. Nadále nic nepřišlo. S každou mou
> urgencí mi opakoval to samé.
> Teprve nedávno mě napadlo, že zavolám přímo
> na českou podnikatelskou pojišťovnu, kde tedy
> vázne smlouva a tam mi bylo sděleno, že
> žádná taková smlouva není.
> Můj dotaz zní: mám rovnou napsat na ČKP a vše
> jim popsat s tím, že oni budou vymáhat po
> makléřské společnosti, ač mi zatím žádná
> výzva nepřišla?
>
> Děkuji za veškeré rady.
>
> Josef

Jediný co se dozvíš je to, že máš zaplatit a potom něco doložit a bla bla bla. Oni tady nejsou od toho aby ti radili,ale tě zkasírovali. Ale zavolej tam, zajímá mě co ti řeknou....
Joska
Re: AntiČKP – Naše Mise
10. 04. 2013 16:14
určitě zavolám nebo spíš napíšu, abych měl důkazy. Jde o to, že mi ještě výzva nepřišla, rptože jsem to celou dobu jakoby neměl pojištěný ač jsem o tom nevěděl, takže já jim budu psát ještě před tím, než po mně budou chtít něco zaplatit. Řikám si jestli to neni blbost ještě se připomínat, ale oni by na mne stejně přišli a když jim dokážu, že bohužel nejsem pojištovnicky znalý a žil jsem v tom, že chlapíkovi můžu věřit a doložim, co mam tak snad rovnou pujdou po ncih nebo mi to odpustěj. no nevim :/
hes
Re: AntiČKP – Naše Mise
23. 04. 2013 13:27
Taky Vám nevěřím. Mám přesně opačnou zkušenost, než Vy. A to v několika! případech.
hes
Re: AntiČKP – Naše Mise
23. 04. 2013 13:34
Určitě se jim nepřipomínejte. Stejně budou chtít příspěvek po Vás. §24 jasně říká, že povinnost uhradit příspěvek má ten, kdo byl vlastníkem vozidla (ten, kdo byl, nebo měl být zapsán v registru vozidel). Na pojišťovákovi můžete tak akorát chtít zaplatit vzniklou škodu, ale pochybuji, že Vám dobrovolně cokoliv dá a soudit se bez důkazů nemá cenu.
Miloš
Re: AntiČKP – Naše Mise
30. 04. 2013 13:39
NIC BYCH TĚMTO ZLODĚJŮM LICHVÁŘŮM TUNELÁŘŮM ZMRDŮM NIC NEPLATIL!!!!!ZKOUŠEJÍ CO VYDRŽÍTE PROSTĚ JE POŠLETE DO PRDELE A VŮBEC ALE VŮBEC SE S NĚMA NESERTE.SLABÝ JEDINEC PODLEHNE SILNÝ VYHRAJE JE TO JEN BANDA IDIOTŮ CO SE PARAZITUJE NA LIDECH A ZKOUŠEJÍ PRAKTIKY 50 LET.NEDEJTE ŠANCI TĚMTO ŠMEJDŮM.ROVNOU JE STŘÍLET JAKO POTKANY.TRANSCOM A ČKP JEDNA RODINA-JEDEN RUKU MEJE A MY SE Z NICH POSEREME!!!VŮBEC JE TO JEN BANDA ŠMEJDŮ!!!!!
Re: AntiČKP – Naše Mise
30. 04. 2013 22:35
Miloši, - předpokládám, že jsi se s (NFGO) dostal do křížku, nebo spíše oni s tebou a že jsi jim za nic / NIC NEPLATIL!!! Velmi těžko lze popsat situaci, kterou zde v tomto BUZERSTÁTĚ předvádějí takové spolky jako jsou nám NADPŘEDSTAVENÉ NADLIDI = ti z čékápé a jejich stupidních poklonků !!! Ale to by nebylo TO NEJHORŠÍ !!! - kdyby v soudních jednáních SOUDCI rozhodovali = PODLE SKUTEČNOSTI - a nééééé, JAK SE NĚKTERÝ z nich vyspinká !!!
Pavla Hampton
Re: AntiČKP
27. 05. 2013 18:54
Dobrý den statečný ochránče,
hlásím se pod vaše ochranná křídla. Bydlím v Ústeckém kraji. Moje první vozidlo jsem si koupila minulý měsíc již dnes 27.5.2013 mi byla doručena výzva, abych zaplatila za vozidlo registrované v Karlovarském kraji v roce 2010. ČKP po mě chce, abych doložila, že jsem NEBYLA vlastníkem toho vozidla. Na dopravním inspektorátu mi vydali potvrzení, že k dnešnímu dni jsem majitelem Citroenu Berlingo. Samozřejmě tam žádné další záznamy o mém vlastnictví jakýchkoli jiných vozidel nemají.
Pak jsem šla na pojišťovnu, kde bylo vozidlo podle záznamů ČKP v inkriminovaném období pojištěno, aby mi tedy ukázali smlouvy na mé jméno. Žádné takové neměli a osoby, které pojištění v daném období pro dané vozidlo uzavřeli jsem vůbec neznala.
Myslím, že by ČKP měla prokázat, že jsem byla vlastníkem vozidla, za které chtějí doplatit povinné ručení. Zdá se mi nemožné prokázat že jsem vlastníkem nebyla a tudíž jim nic nedlužím.
Poslala jsem dnes v odpovědní obálce potvrzení dopravního inspektorátu v Litoměřicích o tom, jaké vozidlo vlastním k dnešnímu datu. Pochybuji, že je to uspokojí.
Re: AntiČKP
27. 05. 2013 21:15
Pavlo, osobně každému doporučuji ABY ZASÍLAL těm (NGFO) poštu doporučeně, neb na doručenku a to tak, ŽE mimo vložené psaní TAKÉ scan NA OBÁLKU ( z druhé strany - klidně na tu velkou obálku = je to za stejné prachy) !!! = aby nebylo pochyb o reakci!!! K tomuto bych je VELMI DŮRAZNĚ upozornil na JEJICH zákonem stanovenou povinnost vyplývající z téhož zákona, kterým NÁS VŠECHNY BUZERUJOU!! = a to je §15 v jeho odstavci = srovnání údajů!!! Není-li někdo majitelem a není zapsán v registru vozidel = NEMOHLO DOJÍT K POROVNÁNÍ ÚDAJŮ podle tohoto § uvedený v zákoně 168/99 sb. !!! Vůbec se s nima NIKDO = NES*RTE !!!! Uvědomte si, že VONI každého OBVIŇUJÍ z porušování zákona a chtěj PRACHY !!! Tak si to NENECHÁVEJTE líbit !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jan Klos
Re: AntiČKP – Naše Mise
04. 06. 2013 15:30
Dobrý den mám problém s kanceláří pojistitelů z výplatní pásky jsem zjistil že mi bylo odečteno 6 750 kč bylo to od exekutorského úřadu Břeclav když jsem tam volal tak mi řekli že je to na výzvu ČKP když jsem se snažil získat více informací tak mi řekli že je zajímá pouze dluh a dál se o tom se mnou bavit nebudou když jsem chtěl něco zaplatit z účtu tak jsem zjistil že mám mínus 30 000 kč volal jsem do ČKP tam jsem se dozvěděl že mi posílali obsílku na moji trvalou adresu kde samozřejmě nebydlím samozřejmě jsem se nedozvěděl o co jde za jaké auto atd...mám číslo jednací podkterým byla xexkuce projednávána tam se snad dozvím o co šlo abych se mohl třeba i bránit
Re: AntiČKP – Naše Mise
05. 06. 2013 03:21
Dobrý den Honzo.
Těch obsílek muselo přijít hned několik. Je divné, že ste se o žádné nedozvěděl.
Funguje to tak:
Proběhl soud, ten rozhodl zaplatit, protože jste se nebránil.
Exekutor vám zmrazí účet, až do doby kdy bude zaplaceno.
Ted co s tím?
Pokud vážně dlužíte, nemáte nárok na nic.
Pokud nedlužíte, můžete cosi vymoci zpět, ale donívám se, že co se vymoci nedá, jsou poplatky za exekutora a soudní výdaje.
Pokud by obsílky chodily na nesprávnou adresu, máte nárok na vše zpět.
naštvan
Re: AntiČKP – Naše Mise
23. 08. 2013 15:27
carlos napsal(a):
-------------------------------------------------------
> ČKP zřejmě funguje na hraně zákona. Svědčí
> o tom zkušenosti motoristů, jimž byla
> neoprávněně zaslána výzva o uhrazení
> zákonného příspěvku nepojištěných. ČKP
> tvrdí, že k nepřesnostem dochází pouze v cca
> 6-ti procentech případů a viní za ně
> Centrální registr vozidel (cituji tiskovou
> zprávu [1]„ČKP se tak stává rukujmí
> Centrálního registru vozidel). Podle
> příspěvků z internetových diskusí však je
> téměř jasné, že ČKP s daty z evidence
> vozidel zřejmě vůbec nepracuje. Zajímá se jen
> o data z pojišťoven, která je povinna dle
> zákona zpracovávat. Jakmile totiž narazí na
> neuhrazený interval pojištění, automaticky
> vygeneruje výzvu k úhradě všem historickým
> vlastnikům vozidla a začíná tak vymahačské
> kolečko. Slabší povahy pak ČKP zaplatí,
> navíc je poplatek nevratný, tj. pokud zaplatíte
> i když jste vozidlo v daném období nevlastnili,
> nemáte možnost se domáhat náhrady. ČKP dle
> své tiskové zprávy [1] tvrdí, že reaguje na
> nesouhlas s obsahem výzvy vždy věcně. To ale
> není pravda, ČKP zcela cíleně stupňuje tlak a
> odmítá podat konkrétní informace k případu a
> to jak písemně tak na infolince.
>
> Na Českou kancelář pojistitelů padlo již
> mnoho trestních oznámení. Nepadl však zatím
> žádný relevantní rozsudek. ČKP jakožto
> zákonem zřízená instituce funguje zcela
> zjevně na hraně zákona, nedaří se však
> rozkrýt přesné fungování a zaujmout
> efektivní pozici proti ČKP, proto jsme se
> rozhodli založit toto fórum a zjistit skutečný
> rozsah činnosti kterou ČKP provádí.
>
> Pokud máte jakékoliv (ať již pozitivní či
> negativní) zkušenosti s Českou kanceláří
> pojistitelů, přispějte prosím do diskusního
> fóra. Příspějete tak k dokreslení obrazu o
> ČKP a jejích praktikách.
>
> [1]
> [ckp.cz]
> p-41%20.pdf
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
celou kancelař i s exekutorama a pravníkama bych nakopal do prdele-šmejdy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§
Autor:

Váš email:


Předmět:


Ochrana proti spamu:
Prosím zadejte text (5 znaků), který je zobrazen níže. Je tu z toho důvodu, aby zabránil robotům spamovat diskusní fórum.
6VhUe
Příspěvek: