Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Napojení CRV na základní registry - opět kolaps

Autor carlos 
Upozornění Poslední příspěvek
Upozornění Zákon o pojištění odpovědnosti od 1.1.2018 06. 03. 2023 07:38

Napojení CRV na základní registry - opět kolaps
13. 12. 2012 23:39
Podle všeho se opakuje stejná situace jako v červenci. Po napojení systému centrálního registru vozidel na tzv. základní registry se CRV podle úředníků na registrech hroutil, podle ministerstva fungoval bezvadně a podle klientů/řidičů prakticky vůbec.

Napojení na základní registry, poskytující informace o občanech a obyvatelstvu, mělo úředníkům usnadnit práci s CRV a nabídnout komfortnější a rychlejší práci se systémem. Umožňuje načtení jména, data narození nebo v případě firmy IČO automaticky z centrální databáze rovnou do formuláře v aplikaci CRV. Bohužel obavy, že se napojení nezdaří stoprocentně se potvrdily. Systém se na některých místech ČR značně zpomalil, jinde zkolaboval úplně.

Ministerstvo dopravy i přesto tvrdí, že vše funguje v pořádku. Hájí se i statistikou provedených transakcí, která je prý přiměřená průměrnému dni.
pavel dobeš
Re: Napojení CRV na základní registry - opět kolaps
10. 01. 2013 19:35
Spojení CRV se základními registry nevyřeší skutečnost, že při přenosu dat ze starého do nového systému doslo ke ztrátě množství technických údajů od jednotlivých vozidel. Jinak řečeno, soukromá firma za desítky milionů státních korun VYMAZALA data, která předtím stát do původního systému nechal za státní peníze zapsat.
Políčko ve kterém byla kdysi zapsána hmotnost nebo délka, je dnes jen nula, tečka nebo nic. No a zadat opět do systému desítky údajů z techničáku může trvat desítky minut...
Re: Napojení CRV na základní registry - opět kolaps
15. 05. 2013 15:41
Zadne napojeni na CRV nemaji,protoze jiz nekolikrat mi zaslali jejich slavnou upominku ale vozidlo bylo v depositu.Pokud by byli napojeni,tak to musi vedet(v dopise pisou ze podle zaznamu z CRV bylo vozidlo nepojisteno)ale kdyz tam zavolate a reknete proc vam to posilaji kdyz jsou napojeni na CRV tak odpoved je vzdy stejna-nemame pristup do CRV ale pouze mezi pojistovnami!!!!Jsou to buzny nejvetsi!!!!!!
Autor:

Váš email:


Předmět:


Ochrana proti spamu:
Prosím zadejte text (5 znaků), který je zobrazen níže. Je tu z toho důvodu, aby zabránil robotům spamovat diskusní fórum.
UjJyH
Příspěvek: