Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Pojištovna triglav

Autor Luboš 
Upozornění Poslední příspěvek
Upozornění Zákon o pojištění odpovědnosti od 1.1.2018 24. 09. 2019 20:07

Luboš
Pojištovna triglav
17. 01. 2014 22:58
Mám s touto poj.neblahé zkušenosti.Zrušili mi poj.smlouvu pro neplacení,ale zapoměli mě o tom bohužel informovat.Po vypovězení smlouvy kontaktovali manželku,s tím že jí dluží na pojistném určitou částku.Mě se informovat neotěžovali.Když jsem se s nimi tel.spojil,tak mi jistá paní sdělila,že mám již auto skoro 3 měsíce nepojištěno a mám jim uhradit zbývající částku pojištění. Když jsem zjištoval,proč nevím o tom,že mi zrušili poj.smlouvu,tak mě jenom odbyla s tvrzením,že urgovali poštou,ale dopisy se jim vraceli zpět. A tak byla moje smlouva po určité době zrušena.Přitom ve smlouvě bylo uvedeno tel.č. na manželku,kterou potom následně kontaktovali.Ale až když se chtěli domoct svých peněz.Vůbec je nezajímalo,že jsem měl auto nepojištěno.Jsou to pro mě sprostí hajzli.Nevím jak to mám teď řešit ČKP,ale nejspíš není velice co řešit.Někde jsem viděl částku 70 kč za den nepojištění,tak to mě přijde nejspíš pěkně draho.Nejraději bych to následně poslal na poj.triglav,ať mi to proplatí. To mi teda manželka moc neušetřila. Ještě by mě zajímalo,kde přišla ČKP k takové částce za den ? Vždyť mě vychází poj.na den na 6 kč a tihle zmetci chtějí 70 ? Kam jde ten rozdíl,na jejich výplatu ?
Re: Pojištovna triglav
18. 01. 2014 10:35
tato pojišťovna má podobné praktiky, jako pojišťovna wustenrot.
Re: Pojištovna triglav
19. 01. 2014 20:34
Luboši,
Zkusím zrakapitulovat co jste napsal, pokud jsem něco nepochopil, opravte mne.
1) Vyjste přestal platit pojištění a pojištovna Vám podle zákona ukončila pojištění. Poslala Vám několik doporučených dopisů. Domnívám se, že postupovali dle zákona.
2) Částka pro čkp je dle zákona: [www.bezpojisteni.cz]

3) S čkp můžete jedině řešit, že jste vozidlo neprovozoval.
Máte další dotaz?
ivajs
Re: Pojištovna triglav
20. 01. 2014 10:53
Najděte si zde co radí pan Milan. Odpovědět do 30dnů, že jste auto měl nepojízdné a neprovozoval, vč.čestné prohlášení svědků. Vysvětlovat něco ohledně pojištění nemá smysl. Také mi zrušili flotilu a i přesto mi chodily faktury za pojištění, nevěděla jsem, že je smlouva ukončena. Mám od poj.všechno potvrzeno, i uznávaji svoji chybu, ale ČKP to neuznává. Ve flotile jsem měla 1nákladní (ukončeno neprovozováno), 2osobní (k jednomu zasláno ukončení, později jsem zjistila, že to byla administrativní chyba ČKP a s druhým bojuji dosud), 1motorka (ukončeno neprovozováno). ČKP mi vždy napíše ,,Pojistitel vydal zamítavé stanovisko k existenci pojištění", ale od pojiš´tovny Generali mi bylo sděleno, že ČKP je nikdy nekontaktovala. Takže je lepší lhát, že jste nejezdil a možná Vám to hned ukončí, než si snima 2,5roku dopisovat.
Autor:

Váš email:


Předmět:


Ochrana proti spamu:
Prosím zadejte text (5 znaků), který je zobrazen níže. Je tu z toho důvodu, aby zabránil robotům spamovat diskusní fórum.
xL9Gh
Příspěvek: