Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

zkušenosti se StopCKP

Autor Jakub Jarolímek 
Upozornění Poslední příspěvek
Upozornění Zákon o pojištění odpovědnosti od 1.1.2018 28. 04. 2020 16:28

Jakub Jarolímek
zkušenosti se StopCKP
25. 01. 2014 17:05
Dobrý den,
o zkušenostech s ČKP se snad ani dělit nemusím, všichni víme jak to je, arogantní chování, žádná snaha věci vyřešit "jako lidi", jenom zaplať, zaplať, zaplať .. ale chtěl bych se podělit o zkušenosti s StopCKP :

přišlo mi pár obsílek od ČKP, takže jsem hledal rady a pomoc na internetu a našel jsem firmu (StopCKP), která slibuje pomoc "zadarmo". V "" proto, že to zase tak moc zadarmo není .. píšou to o tisícovce, nakonec po mně chtěli tisícovky 2, ale budiž, hlavně, že mi pomůžou.
Poslali zálohovou fakturu a vyžádali si veškeré podklady,nechali si poštou naposílát plnou moc k zastupování, atd. atd. . Fakturu jsem zaplatil, podklady poslal. Pak mě asi 2x telefonicky kontakovali, uklidňovali, že ČKP nemá šanci, protože auto sice nemám pojištěné, ale neprovozuji ho (v současné době má již 6let propadlou technickou). Že jsem ho ani do depozitu dát nemohl, protože to je jenom na rok a auto už je 6 let odstavené, navíc tam je prý 3 roky promlčecí lhůta. Ale od soudu mi papíry chodily dál. Jen mi přišly, hned jsem je naskenoval a přeposílal StopCKP, ale zpětná reakce od nich žádná. Raději jsem odpory proti platebních rozkazům posílal dal, protože vůbec nevím jak na tom s nima jsem. Urgoval jsem to u StopCKP a žádal o nové informace, jak to s jednotlivými případy vypadá, ale reakce taky žádná. Tento týden mi přišlo předvolání od soudu na příští týden, tak uvidíme, jak to všechno dopadne ...
Re: zkušenosti se StopCKP
26. 01. 2014 14:53
Snad mate nejakou smlouvu nebo fakturu? Vyvijeji vubec nejakou cinnost?
Re: zkušenosti se StopCKP
30. 01. 2014 13:21
pane Jarolímek, vypadá to , že Anti na Vás pozapoměla a budete muset se bránit sám. Hodně záleží na korespondenci, kterou jste zaslal ČKP a můžete jí prokázat - podací lístky, na částce, kterou po vás chtějí atd. Protože asi již moc času nezbývá, Pošlete mi telef.číslo, zavolám vám a opravdu zdarma předám zkušenosti z probíhajících sporů.
Re: zkušenosti se StopCKP
30. 01. 2014 13:44
Jen pan Jarolímek a stopckp.cz (pan Angreška) ví, kde je pravda....
Jolana
Re: zkušenosti se StopCKP
31. 01. 2014 20:28
Tohle mi přijde nějaké přitažené za vlasy. Osobně znám několik lidí, kterým pan Angreška z STOP ČKP dost pomohl. Na ostatních diskusních fórech je řada lidí, kteří to hodnotí jako funkční spolupráci. To, že se někdy něco zpacká a že se může objevit nespokojený klient, tomu bych i věřila. Ale, že by se na Vás jentak vykašlali, tomu se mi nechce věřit.

Notabene zrovna tady se pan Angreška asi nebude moc obhájit, jelikož jeho příspěvky zde jsou systematicky mazány - že je to prý komerce.
Jakub Jarolímek
Re: zkušenosti se StopCKP
02. 02. 2014 12:00
Tak ve čtvrtek proběhlo soudní jednání, kam dorazil i pan Angreška. Sice jsem tomu moc nevěřil, protože komunikace občas vázne, ale DORAZIL!!!. Je to pán znalí a v problémech s ČKP umí opravdu chodit. Takže kdo máte problémy s ČKP, tak se na něj doporučuji obrátit ..
Re: zkušenosti se StopCKP
02. 02. 2014 12:41
Pane Jakube, tak jste nám popsal, jak je pan Angreška šikovný a umí chodit v problémech s ČKP. Až se zase dostanete na počítač, mohl byste nám, které jste tak v jednu chvíli vystrašil, sdělit, jak soudní spor dopadnul?????
Jolana
Re: zkušenosti se StopCKP
02. 02. 2014 18:45
Tomu říkám obrat.
Re: zkušenosti se StopCKP
03. 02. 2014 07:43
Jolano, te není obrat, ale jen objektivní info, bez emocí v rychlosti napsané. Na posouzení pravdy, musí být vyslyšeny obě strany.

Přeji Jakubovi vítězství.
Někdo
Re: zkušenosti se StopCKP
04. 02. 2014 11:57
Jaromír to prohrál
Re: zkušenosti se StopCKP
04. 02. 2014 20:50
Nevím, proč se mi tomu nechce věřit. Pan Jaromír ve své zprávě z 2.2.2014 tak sugestivně vylíčil v superlativech kvality p. Angreška a vřele ho doporučil. Vzhledem k tomu , že spokojené vyjádření sepsal v době , kdy již bylo po soudním jednání, zcela legitimně by se dalo selským rozumem předpokládat, že byl ve sporu s vyděrači z ČKP úspěšný. ?????????? :-) :-) Předpokládám, že pan NĚKDO je z agentury Stopokrádání možná přímo sám jednatel . :-) Jen můj osobní názor :-)
Re: zkušenosti se StopCKP
04. 02. 2014 21:33
Milane, já si raději počkám na informaci od zdroje..
DM
Re: zkušenosti se StopCKP
26. 02. 2014 15:51
milan napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Pane Jakube, tak jste nám popsal, jak je pan
> Angreška šikovný a umí chodit v problémech s
> ČKP. Až se zase dostanete na počítač, mohl
> byste nám, které jste tak v jednu chvíli
> vystrašil, sdělit, jak soudní spor
> dopadnul?????

Připojuji se k prosbě, zejména s ohledem na popis zkušenností s tou šikovností smiling smiley
bea
Re: zkušenosti se StopCKP
26. 02. 2014 16:27
S pane Angreškou jsem jednala, když jsem sháněla pomoc. Delegoval právníka p. Musila, ale včera k soudu dorazila JUDr. Marešková. Platila jsem taky 2000,- proto, že už běžel platební rozkaz. Podklady jsem jim přeposlala 2 dny před soudem - tj, udělala jsem výtah veškeré korespondence - mailové i těch pár dopisů. Fakt je, že to měla připravené perfektně - zákony, reference, soudní případy.
Sama ale řekla, že nám nic nemůže slíbit, protože odpovídající zákon si každý soudce vykládá jinak a záleží jen na něm.
Nějak mi to halva nebere - když někdo ukradne třeba kolo, 5 dnů vězení, když auto 10. Ale prostě pevné sazby, kde by se nedalo vykrucovat, že tohle kolo bylo dražší, tohle auto bylo staré, atd. Prostě stejnou a jasnou sazbu. To, co se předvádí u soudu, je fakt Kocourkov,
jana
Re: zkušenosti se StopCKP
26. 02. 2014 16:35
Mohu sama potvrdit přítomnost právního zástupce od p. Angrešky v našem soudním sporu . Vyhráli jsme. Pochopitelně jsem p. Angreškovi vylíčila celou situaci, kdy on sám mě vždy telefonicky kontaktoval. Jinak všechny dokumenty jsem zasílala emailem. Po této stránce plná spokojenost. Je též třeba si uvědomit, že ne všichni osoby s titulem JUDr. jsou znalí silničního zákona, jak jej předkládá ČKP. Tady jde o to, že když soudce CHCE začne sám šetřit a nechá si prověřit vše potřebné k danému případu a nespoléhá na čtení vymyšlené žaloby od nějakého dosazeného pomocníka ČKP s titulem JUDr nebo Mgr. Bohužel zatím spravedlivých soudců je jako šafránu. A p. Angreškovi věřím, ale také věřím tomu, že případů je stále víc a víc.
Re: zkušenosti se StopCKP
26. 02. 2014 17:41
Mně, jako laikovi je divné, že paní BEA i JANA se vyjadřují se shodnou chválou na p. A ve stejný den a stejný čas na shodné téma.. Skoro by jeden mohl pochybovat, zda se nejedná o jednu a tutéž osobu ?????? :-)
Pokud jste opravdu spor vyhrála, nemohla byste se s námi podělit okopírováním rozsudku zde????? Samozřejmě se začerněním jmen . Dle mého názoru v jednání OHLEDNĚ ŽALOBY Z ČKP není obhajoba příliš složitá a náročná v neoprávněných případech. Tzn. když člověk v žalované době již nebyl majitelem z důvodu prodeje a má kupní smlouvu, když auto bylo ekologicky zrušeno a je doklad o zrušení atd.. S 30 denní / dle ČKP nedodrřenou / lhůtou k prokázání neexistence povinnosti platit ČKP výpalné si také každý právník poradí, pokud jste v této lhůtě alespoň odepsala v doporučeném dopise, že se necítíte být povina platit. Toto téma suprově zpracovali soudci okresního soudu v Trutnově a slačí je jen obšlehnout z jakéhokoliv rozsudku , týkajícího se ČKP. Problematické je když nepojištěné auto stálo na zahradě a SPZ nebyly v depozitu. Ale i z tohoto lze vybruslit, pokud se hned od začátku bráníte těmi efektivními prostředky.
bea
Re: zkušenosti se StopCKP
26. 02. 2014 18:07
Tak to bude muset paní JANA, já budu rozsudek mít zítra a určitě ho sem vložím. Mám chuť je žalovat za psychickou újmu, protože jsem z toho soudu už fakt na nervy.
jana
Re: zkušenosti se StopCKP
26. 02. 2014 18:58
Nebudu popisovat panu Milanovi ty nervy, ale šlo o vozidlo mého syna. Podotýkám, že vozidlo nevlastnil plných 5 let (od roku 2006). Přesto si ČKP vymyslela, dle statistiky jedné nejmenované pojišťovny, že v daném nějakém smyšleném období ( rok 2011 ) neměl zaplaceno. Vzhledem k tomu, že šlo o rozsáhlý případ můj syn nesouhlasí s uvedením rozsudku, ale p. MILANOVI CUKRÁROVI jsem psala email hned po vyhlášení rozsudku, že jsme zvítězili (neboť jsme ze stejného kraje ). Bylo to loni v říjnu a táhlo se to od roku 2012. Ráda bych i začernila veškeré údaje, ale nevím jestli by to bylo něco platné. O tom vozidle byl vydán i rozsudek OS že bylo prodáno v roce 2006. To nás vlastně zachránilo.
V první chvíli jsme si mysleli, že se jedná opět o nějaký nesmysl. Dnes po vás vymáhá peníze kde kdo. Bohužel nám nedošlo, že za vozidlo, které nevlastním 5 let od roku 2006 budu platit nějakou pokutu nějakým vyděračům z ČKP a z TRANSCOMU. Právě u toho soudu jsem se ale dozvěděla, že syn byl upomínkami obsílán na neexistující adresy (proč asi?). Syn byl Vdovcem žalován za to, že do 30 dnů nereagoval. Musím uznat, že jsem měla strach a že vše budeme muset zaplatit, ale soudkyně tuto jejich, jak se říká PREKLUZIVNÍ DOBU neuznala a dala za pravdu nám. Proč platit za něco co nemám??????? Nechci vychvalovat p. Angrešku a vůbec dělat mu reklamu, ale opravdu jsem s ním po celou dobu našeho případu byla v kontaktu. Jak už jsem zde psala, ostatní dva případy jsem jinak řešila přes výkonného ředitele Hradce ( mimo jiné jeden byl také s prekluzí ). Bohužel stále si mnoho lidí neuvědomuje, že ČKP dostává pouze nějaké statistické údaje od pojišťoven, které se nezakládají na pravdě. Do CRV ČKP nesmí. Toto jsem si osobně ověřovala na Ministerstvu dopravy. Je to jakýsi telemarketing, kde Vás přesvědčují, ať zaplatíte i když nic nemáte a nikdy jste neměli. Bohužel všichni nejsme stejní a tak jedni bojují a druzí raději platí i když nic neprovedli
DM
Re: zkušenosti se StopCKP
26. 02. 2014 21:14
milan napsal(a):
-------------------------------------------------------
> OHLEDNĚ ŽALOBY Z ČKP není
> obhajoba příliš složitá a náročná v
> neoprávněných případech. Tzn. když člověk
> v žalované době již nebyl majitelem z důvodu
> prodeje a má kupní smlouvu, když auto bylo
> ekologicky zrušeno a je doklad o zrušení atd..
> S 30 denní / dle ČKP nedodrřenou / lhůtou k
> prokázání neexistence povinnosti platit ČKP
> výpalné si také každý právník poradí,
> pokud jste v této lhůtě alespoň odepsala v
> doporučeném dopise, že se necítíte být
> povina platit.

„pokud jste v této lhůtě alespoň odepsala v doporučeném dopise, že se necítíte být povina platit.“

No vidíte, a pokud jsem tuto lhůtu zmeškal tím, že jsem o ničem nevěděl, neb to posílali na neplatnou adresu a k tomu asi 1/3 část období spadá do „auto stálo na zahradě neprovozované a SPZ nebyly v depozitu“ (zbytek jsem nebyl majitelem ani provozovatelem, kupní smlouvu mám), je to opravdu podle vás pořád brnkačka, která nepotřebuje právníka?

Včera mi přišel platební příkaz, záležitosti okolo už studoval cca 12 hodin a napadá mě přitom asi bambilion otázek, co a jak sepsat, podat, řešit.. bez právníka, zejména takového, který se orientuje v příslušné oblasti, si neporadím. Ještě tak podat odpor a vyjádření, ale u soudu?
DM
Re: zkušenosti se StopCKP
26. 02. 2014 21:17
Anonymní uživatel napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Ráda bych i
> začernila veškeré údaje, ale nevím jestli by
> to bylo něco platné.

>Nechci vychvalovat p. Angrešku a
> vůbec dělat mu reklamu, ale opravdu jsem s ním
> po celou dobu našeho případu byla v kontaktu.
> Jak už jsem zde psala, ostatní dva případy
> jsem jinak řešila přes výkonného ředitele
> Hradce ( mimo jiné jeden byl také s prekluzí ).

Určitě by to bylo platné a pokud svoji práci dělají dobře, jen je vychvalte, říká se tomu reference a je to pravdivá reklama.
Promiňte, ale nemůžete přidávat odpovědi na toto téma. Toto téma bylo již uzavřeno.