Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Problém s ČKP a neuložení značek do depozitu

Autor Georgino 
Upozornění Poslední příspěvek
Upozornění Zákon o pojištění odpovědnosti od 1.1.2018 08. 07. 2021 08:46

Re: Problém s ČKP
27. 06. 2013 19:57
Ivajs, ale to je nějaké divné, že motorka měla mnoho nehod, a proto zvýšili pojistné. Výše se odvíjí od bonity pojistitele...
To on tolikrát boural?
ivajs
Re: Problém s ČKP a neuložení značek do depozitu
02. 07. 2013 10:31
Ne neboural vůbec. To jde prakticky jenom, o rozdíl 5 dnů, kdy byla ukončena jedna pojistka a následně na základě té první uzavřená telefonicky druhá. Proto jsem psala, že jsem alergická na slovo ČKP.
Vena
Re: Problém s ČKP a neuložení značek do depozitu
22. 08. 2013 01:07
S tím vyhrožováním soudem bych to nepřeháněl,
přečtěte si stanovisko ÚS, třeba sp.zn. I.ÚS 3739/12 nebo III.ÚS 3411/12, taky se jednalo o "neprovozování".
Re: Problém s ČKP a neuložení značek do depozitu
22. 08. 2013 12:16
Vy jste mi dneska volal? Pokud ano, díky Vám.


[kraken.slv.cz]

zde jsem pochopil, že majitel neprokázal věrohodně, že vozidlo neprovozoval..

[kraken.slv.cz]
zde si myslím, že soud se přiklonil k tomu, že neprovozování znamená jen odevzdáním značek do depozita..


Závěr, proto radím každému, aby on line ukončil případ u čkp co nejdříve ......
Re: Problém s ČKP a neuložení značek do depozitu
25. 08. 2013 15:06
VENA a ostatní = ty odkazy na Ústavní Soud a jejich stanovisko = JE TŘEBA SI UVĚDOMIT že!! = zde není Ústavní rozhodnutí !! = nýbrž ZAMÍTNUTÍ !!! a tedy nepřijetí Ústavní stížnosti - TEN KDO podal Ústavní stížnost v takto nepřipraveném stavu a která neměla potřebné náležitosti k jejímu posouzení Ústavním Soudem - musel být amatér, břídil - zkrátka někdo, kdo se NE / vyzná v postupech a zadávacích náležitostech pro jejich přijetí Ústavním Soudem !! Mohlo by se také jednat o úmyslně vedenou " jakože stížnost k ÚS", kdy bylo dopředu jasné, že takto nebude Ústavním Soudem = PŘIJATA !!! - a záměr, jak vyplašit všechny ty ostatní, kteří ještě vzdorují PSYCHICKÉMU TERORU a zaplatit NEEXISTUJÍCÍ a NIČÍM nepodložený příspěvek do gf = je na světě !!! Tito lidé NEPRÁVEM OBVINĚNI se náhle ocitají ve slepé uličce s ještě větší nejistotou !!!
P.S. = to že stížnost k ÚS byla zamítnuta je jakýmsi problémem jen těch podaných případů a pro ostatní = NIC NEZNAMENÁ ( myšleno v obecné rovině) !!! = nepřijetí je pouze jasným důkazem a signálem k nedodržení postupů a k nepřipravenosti tuto stížnost podat !!
TOMAS
Re: Problém s ČKP a neuložení značek do depozitu
09. 09. 2013 11:21
To co píšeš je sice hezky, ale totální blbost.
Re: Problém s ČKP a neuložení značek do depozitu
09. 09. 2013 11:38
TOMAS = nějak nechápu?! = tento Tvůj příspěvek nevím co komu má sdělit a o jakou,že totální blbost se jedná! Jsem přesvědčen o tom, že Ústavní soud je tady pro nás ikdyž uznávám, že to v některých případech nemusí tak úplně vypadat = ovšem - Ústava je platná a tedy i její " účinnost - charakter " by měla být pro všechny strany ZÁVAZNÁ stejně, jako ZLPS (základní listina práv a svobod !!! Zda-li tomu tak je anebo není = by bylo na delší těžkopádné dohady.
tomas
Re: Problém s ČKP a neuložení značek do depozitu
09. 09. 2013 11:55
Dobrý den omlouvám se, byla to reakce na "cukráře" nevím proč to skočilo k Vašemu příspěvku. Jednalo se o to, že když motorku prodá, tak po něm za předchozí nepojištěné období ČKP nic chtít nebude.
Re: Problém s ČKP a neuložení značek do depozitu
09. 09. 2013 12:08
Tomáši O.K. = aby nedocházelo k nedorozumění je lépe vhodným způsobem označit k jakému příspěvku se zpráva váže. Všechny příspěvky se řadí za sebou v pořadí ve kterém jsou psány ( podle datumu ). Jinak přeji Tobě ale i všem ostatním pevné nervy.
Svoboda Miloš
Re: Problém s ČKP a neuložení značek do depozitu
09. 02. 2017 09:21
Dobrý den.Mám obdobný problém s ukončením povinného ručení. Jsem zPlzně a vůz jsem prodal do menšího autobazaru v Praze, jako protiúčet.
Chtěl jsem od montovat SPZ, že vůz odhlasim, nebo SPZ dám do depozitu, abych mohl ukončit povinné ručení. (Kupní smlouvu s iniciálami a podpisem majitele autobazaru, že vůz koupil,mám.) Tak mi bylo řečeno že vše udělají sami a velký TP. a malý si nechali. Po čase sem se zeptal jak to s přepsáním vypadá a bylo mi sděleno že až se vůz prodá tak se přepíše na nového majitele. Povinné ručení mi končí v polovině března 2017. Poraďte prosím, co dělat nebo jaké jsou možnosti ukončení povinného ručení. Předem děkuji za odpověď. Svoboda M.
Re: Problém s ČKP a neuložení značek do depozitu
20. 02. 2017 14:25
Pane Svobodo, skočil jste na lep prodejci, který si s Vámi dělá co chce. Klidně se pak může stát, že vozidlo bude prodáno a nikdy se nepřepíše. Již mnoho případů se stalo.

Vy již nejste vlastníkem vozidla, páč ho od Vás koupil autobazar. S dokladem od koupi dojděte na pojištovnu a zrušte pojistku.
Bylo by dobré, abyste dotlačil bazar, aby vozidlo přepsal na sebe, ale na to nemáte, abyste ho tlačil k něčemu, co on nechce.
Můžeme se nějak spojit?
Autor:

Váš email:


Předmět:


Ochrana proti spamu:
Prosím zadejte text (5 znaků), který je zobrazen níže. Je tu z toho důvodu, aby zabránil robotům spamovat diskusní fórum.
EyWF6
Příspěvek: