Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Opětovné zasílání již vyřešených platebních rozkazů od zástupců ČKP

Autor Rapl 
Upozornění Poslední příspěvek
Upozornění Zákon o pojištění odpovědnosti od 1.1.2018 31. 08. 2020 16:38

Rapl
Opětovné zasílání již vyřešených platebních rozkazů od zástupců ČKP
29. 05. 2015 18:04
Zdravim, dnešního dne mi opět přišla nabušená obálka s několika el. platebními rozkazy od ČKP, respektive exekutorky která je zastupuje, p.Kalistové, která toto převzala od pana exekutora Vdovce.Bylo toho tolik že se s tim ani moc nerovnali a neznají ani sešívačku, takže různé případy jsou smíchány do sebe. Navíc je to posvěceno i pověřeným okresním soudem a zde nechápu jeho postoj, protože už na tyhle znova doručené pl. rozkazy už mi exekuce z platu jdou.Mojí blbostí a neznalostí jsem se proti nim tenkrát neodvolal a zákonné lhůtě se mnou ČKP ani nikdo další nekomunikoval, snad jen mimo to že mi furt dokola přichází další a další návrhy a pl. rozkazy od těch dotyčných.

Nic, myslel jsem že už je to tim že mě dali ty exekuce vyřešený a přestanou otravovat, jak je vidno jsem myslel špatně.Chtěl jsem se zeptat povolaných zde, jestli je možnost na to jít tzv. od lesa, zažalovat po splacení všech těch pohledávek všechny zúčastněné o náhradu škody, příp. něčeho dalšího.

Na místní soud bych se zašel osobně o co jde ale z minula vim že mě odkážou na ty pověřené exekutor -proto uvažuju o nějaké občansko právní žalobě(je-li možná?), každopádně podám odpor a doufám že se to dostane na kraj a hne se to správným směrem.
K
Re: Opětovné zasílání již vyřešených platebních rozkazů od zástupců ČKP
31. 05. 2015 07:31
Proti platebnimu rozkazu lze podat odpor ve lhůtě 15 dnů od jeho doručení soudem. Pokud Vám nyní s poverenim exekutorka doručuje kopii plat. rozkazu a Vy byste proti této kopii podal odpor, bude soudem odmítnut jako opožděně podány.
Re: Opětovné zasílání již vyřešených platebních rozkazů od zástupců ČKP
31. 05. 2015 08:20
Rapl

Dobrej .

Když už to máte v takovéto fázi tak asi jedině nějaká pomoc právníků .
Co vim jedna firma se s tímto zabívá ale už to něco stojí .
Jedině to asi zkusit s jejich pomocí .
Take jsem je kontaktoval ,ale nakonec jsem to zkusil ještě sám a povedlo se mi to , ale ja sem neměl platební rozkazi
Autor:

Váš email:


Předmět:


Ochrana proti spamu:
Prosím zadejte text (5 znaků), který je zobrazen níže. Je tu z toho důvodu, aby zabránil robotům spamovat diskusní fórum.
9YF3h
Příspěvek: