Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Čestné prohlášení

Autor Pájina 
Upozornění Poslední příspěvek
Upozornění Zákon o pojištění odpovědnosti od 1.1.2018 06. 03. 2023 07:38

Pájina
Čestné prohlášení
12. 09. 2020 20:17
Zdravím, před rokem jsem prodala auto s tím že si ho nový majitel přepíše na sebe sám, dostal plnou moc. Bohužel auto stále není přepsané a kupní smlouvu jsem ztratila při stěhování. Neustále mi chodí dopisy od ČKP o neuhrazení pojistného. Tak jsem volala na ČKP a tam mi řekli že musím napsat čestné prohlášení o tom že auto již nevlastním a tři svědky k tomu. Můžete mi prosím někdo poradit jak to čestné prohlášení sepsat. Nebo existuje nějaký vzor? Moc děkuji.
Anežka
Re: Čestné prohlášení
14. 09. 2020 15:49
Vzor nepotřebujete, popište ČKP to o uvádíte výše. Tj. že jste vozidlo prodala a pokud si vzpomenete komu, tak to uveďte. Jako důkaz může podpůrně sloužit i kopie/výpis z ověřovací knihy subjektu, který ověřil před rokem Váš podpis na plné moci, kterou zmiňujete. Zkusila bych požádat tento subjekt, aby Vám ověření podpisu na plné moci potvrdil.
Re: Čestné prohlášení
26. 02. 2021 18:22
Zdravím Vás. Známý mi dal k renovaci vozidlo kde spz byly uloženy v depozitu doklady má on nejspíš a stalo se to že jsem v průběhu renovace přišel na to že to auto je dělané ze 2aut. Takže jsem ho rozrezal a odvezl do šrotu. Samozřejmě všecky štítky i vín kód jsem vyřezal.ale soused ho chce trvale vyřadit z registru a nemám doklad o eko likvidaci. Takže mám jen všechny štítky z vozidla a ten s výrazným viníkem do kastle jsem zničil zbytek štítku mám uschovánè.je nějaká cesta jak to vyřadit bez eko potvrzení když to auto ani neexistuje? Prosím o radu. Jestli by to šlo i čestným prohlášením. Moc díky.
Alžběta
Re: Čestné prohlášení
01. 03. 2021 15:04
Pro Michal91:

"Neekologická likvidace" vozidla je porušením předpisů sloužících k ochraně životního prostředí. Domnívám se, že situaci lze řešit oznámením odboru životního prostředí příslušného obecního úřadu obce s rozšířenou působností, který projedná příslušný přestupek a rozhodne o něm. S rozhodnutím je pak následně třeba jít na odbor dopravy, který na základě skutečností deklarovaných v rozhodnutí o přestupku proti životnímu prostředí zapíše zánik vozidla v RSV.
Autor:

Váš email:


Předmět:


Ochrana proti spamu:
Prosím zadejte text (5 znaků), který je zobrazen níže. Je tu z toho důvodu, aby zabránil robotům spamovat diskusní fórum.
LCPmG
Příspěvek: