Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Petice proti ČKP

Autor Jaroslav Marcínek Bublava 
Upozornění Poslední příspěvek
Upozornění Zákon o pojištění odpovědnosti od 1.1.2018 06. 03. 2023 07:38

Jaroslav Marcínek Bublava
Petice proti ČKP
04. 12. 2012 20:13
Ahoj zdravím všechny poškozené od ČKP pomozte mi prosím s peticí proti ČKP její jednání je v podstatě protiprávní a vymahačské vše pod hlavičkou státu .Necháme se tedy vydírat nebo půjdeme proti nim ????Kdo se chce přidat tak jen do toho na můj e-mail : moto.marcinek@email.czPokud to bude možné byl bych rád i za váš příběh s ČKPA plánuji i Černé Ovce a td.
Re: Petice proti ČKP
04. 12. 2012 23:00
Petice by asi byla užitečná a ideální by bylo ji předat formou demonstrace na ČNB.Samozřejmě za účasti televizních kamer,myslim si že účast by byla hojná.


Zde je jedna petice-[www.petice24.com]
Jura
Re: Petice proti ČKP
04. 12. 2012 23:22
Zdravím, rád se připojuji, svůj příběh jsem stručně popsal v jiné rubrice, mohu napsat podrobněji , zítra jim jdu psát též doporučený dopis - či lépe s dodejkou
případně kontakt do medií bych měl.... více asi mailem
Re: Petice proti ČKP
05. 12. 2012 06:56
Petici by měl podepsat každý, kdo se již doslechl o hnusu, který nám připravili naši zákonodárci a dali do rukou takovou pravomoc " naší oblíbené čékápé" - a ta dělá vše proto aby znechutila všem pohled na svět!!! Problém se netýká pouze těch, kteří již aktivně " spolupracují s pekáčem nebo spíše pekáč s nima" ALE týká se to i těch, kteří stojí v dlouhé řadě mafiánské rulety!!! Případ od případu bude něčím odlišný ale společným jmenovatelem bude většinou NAŘČENÍ Z PORUŠENÍ ZÁKONA ve smyslu § 24c zákona 168/99 v jeho novelizované verzi= BEZ JAKÉHOKOLIV DŮKAZU - pouze JEJICH OBVINĚNÍ ! = Jak na toto pohlížet ze strany Ústavy ČR, která je NADŘAZENA VŠEM ZÁKONŮM ( presumpce neviny ) = ponechám na Vás. V tomto nefér boji by asi nebylo od věci současně provést kroky k nápravě směřující k mnohem důslednějšímu - DOHLEDU ČNB nad ČKP = která svou povinnost asi neplní a nechává tyto praktiky bez povšimnutí - JE-LI dozor ČNB pouze v TOKU PENĚZ - NEPRÁVEM VYMÁHANÝM = tak je jejich činnost STOPROCENTNÍ !!! Jenom se divím guvernérovi této banky, že mu to nevadí !!! Špína z neustálého obviňování a vymáhání ze strany ČKP a jejich inkasních agentur, které ochotně přebírají neexistující "DLUHY!!!" - totiž utkvívá také na rukou ČNB !!!
Václav
Re: Petice proti ČKP
05. 12. 2012 12:35
S mou podporou a mých kolegů můžete počítat při podpisu petice, jelikož mou prací je prodávat vozidla, připadám si teď jako detektiv, a má práce je zjišťovat, kdo přede mnou neměl pojištění atd...ČKP posílá dopisy na příspěvek, podle posledního pojištění, kdo měl vozidlo pojištěno ( tudiž já, jako vozidlo mnou vykoupené, řádně pojištěné a v TP v polopřevodu ) a neni ani schopná se podívat do registru vozidel, kdo v období přede mnou vozidlo vlastnil...a tak mě obtěžuje a chce, abych neustále posílal kupní smlouvy a udával cizí lidi...
Další, co mi vadí na ČKP je, že jsou schopni účtovat i jeden den nepojištění, jako třeba můj případ, vozidlo koupíte v sobotu večer, pojistíte v pondělí, předchozí majitel bohužel neměl pojištění a tak ten jeden den vozidlo skutečně pojištěno nebylo... a když jim řeknete, jak jste to měl v neděli pojistit, tak mi řeknou, že jsem měl odnést v neděli SPZ do depozitu....tak takhle se chovají na lince. Už vidím, jak na úřadě čekají v neděli na mě...Takže dluh 50 kč a k tomu náklady na vymáhání 130 Kč. Podotýkám, že vozidlo v ten den nebylo provozováno a převezeno na odtahovce.
Re: Petice proti ČKP
05. 12. 2012 13:13
Takhle to budu řešit já a uvidím co bude za mela :-D (asi žádná, ale nebude se mno nikdo vyjebávat)

Dopis pro ČKP
[www.ulozto.cz]

Přeji pěkný den.
Re: Petice proti ČKP
05. 12. 2012 13:46
Anonymní uživatel napsal(a):
-------------------------------------------------------
> S mou podporou a mých kolegů můžete počítat
> při podpisu petice, jelikož mou prací je
> prodávat vozidla, připadám si teď jako
> detektiv, a má práce je zjišťovat, kdo přede
> mnou neměl pojištění atd...ČKP posílá
> dopisy na příspěvek, podle posledního
> pojištění, kdo měl vozidlo pojištěno (
> tudiž já, jako vozidlo mnou vykoupené, řádně
> pojištěné a v TP v polopřevodu ) a neni ani
> schopná se podívat do registru vozidel, kdo v
> období přede mnou vozidlo vlastnil...a tak mě
> obtěžuje a chce, abych neustále posílal kupní
> smlouvy a udával cizí lidi...
> Další, co mi vadí na ČKP je, že jsou schopni
> účtovat i jeden den nepojištění, jako třeba
> můj případ, vozidlo koupíte v sobotu večer,
> pojistíte v pondělí, předchozí majitel
> bohužel neměl pojištění a tak ten jeden den
> vozidlo skutečně pojištěno nebylo... a když
> jim řeknete, jak jste to měl v neděli pojistit,
> tak mi řeknou, že jsem měl odnést v neděli
> SPZ do depozitu....tak takhle se chovají na
> lince. Už vidím, jak na úřadě čekají v
> neděli na mě...Takže dluh 50 kč a k tomu
> náklady na vymáhání 130 Kč. Podotýkám, že
> vozidlo v ten den nebylo provozováno a převezeno
> na odtahovce.


Dobrý den.Ano úplně stejná situace je u mě. Například koupím motocykl 27 a čekám na doklady do 3 a nikoho to tam nezajímá pouze mi odpověděli: Dle § 3 odst. 5 uvedeného zákona (168/1999 Sb.) lze pojistnou smlouvu uzavřít bez uvedení kompletních údajů. Pokud v době uzavření pojistné smlouvy nejsou známy některé údaje o vozidle, které však neznemožňují jeho

identifikaci, sdělí je pojistník pojišťovně později. Není tedy nutné mít u sebe originál technického průkazu, stačí jeho kopie, nebo jen opsané údaje o vozidle.

Zákon neukládá povinnost při uzavírání smlouvy předkládat ani TP ani SPZ.


Už vidím jak jdu na pojišťovnu bez podkladů pro povinné


A to že minulí majitel měl motocykl 1rok v polopřevodu a neplatil nezajímá já sem za to trestanej a mám to zaplatit zaněj
Hes
Re: Petice proti ČKP
27. 12. 2012 17:39
Pane Václave, rovněž prodávám auta a s ČKP bojuji už více než rok. Nejotravnější jsou případy, kdy auto nebylo pár dnů pojištěno. Zatím 5x uznali, že nebylo provozováno. Kolik to ale bylo dopisů (několikrát tvrdili, že nic nedostali), fotek, že auta stojí v soukromém objektu, svědeckých výpovědí atd... Další případ zatím není uzavřen a další předali Transcomu. Takže čekám na platební rozkaz od soudu a budu se bránit. Protože podle zákona je na odevzdání značek do depozita 14 dnů. Dále je v zákoně uvedeno, že vozidlo nesmí být provozováno v rozporu se zákonem (stálo na dvoře, na silnici nevyjelo). Naopak nikde není napsáno, že vozidlo na značkách se považuje automaticky za provozované.
V dalším případu po mě vymáhali příspěvek za čtvrt roku před tím, než bylo v mém vlastnictví. Paní neplatila pojistku a výzvu poslali mě! Další případ se týkal chyby pojišťovny. Auto bylo včas pojištěno, byla sepsána pojišťovákem tzv. ruční smlouva. Při jejím zadávání do počítače ale někde v pojišťovně bylo špatně přepsáno datum. "Nemá vliv". Takový byl výsledek zaslání patřičných dokladů zlodějům z ČKP. Ve všech třech případech jsem se obrátil na ČNB a zároveň Ministerstvo financí.
Truska
Re: Petice proti ČKP
25. 06. 2020 19:35
CKP neni nic jiného než kancelář parazitů. To že název začíná Česká je urážka celého našeho národa.
Truska
Autor:

Váš email:


Předmět:


Ochrana proti spamu:
Prosím zadejte text (5 znaků), který je zobrazen níže. Je tu z toho důvodu, aby zabránil robotům spamovat diskusní fórum.
xvFFM
Příspěvek: