Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Email kontakty na ČKP - ředitelé, předseda správní rady

Autor fencer 
Upozornění Poslední příspěvek
Upozornění Zákon o pojištění odpovědnosti od 1.1.2018 08. 07. 2021 08:46

Email kontakty na ČKP - ředitelé, předseda správní rady
08. 01. 2013 22:01
Vladimír Krejzar, ředitel úseku právních služeb ČKP
vladimir.krejzar@ckp.cz

JUDr. Ing. Jakub Hradec, výkonný ředitel ČKP
jakub.hradec@ckp.cz

Ing. Martin Diviš, MBA, předseda správní rady ČKP
mdivis@koop.cz
Alan Šoch
Re: Email kontakty na ČKP - ředitelé, předseda správní rady
16. 03. 2013 17:32
Vážené představenstvo ČKP,
ač rozezlen nad jakousi formou bezpáví. Se Vám svěřuji s problemem který se mě vyskytl a terorizuje,traumatizuje celou naši rodinu.V prvém případě si ČKP zgustla na rozdílu v datech - než se pojišťovny mezi sebou dohodly.Jak víme bez pojistky vozidlo provozovat nelze.Druhý případ bylo to samé ale pojišťovna sama potvrdila že jí o žádný únik nešlo a sama to zbabrala. Třetí je perla sama o sobě.Je to na dlouhé vykládání jak jsem k Mongolům přišel.
Jedomu s těchto Mongolů ,legálně pracujících v ČR,přiděleno bydliště.Jsem pomohl koupit ,,Obytný přívěs za 5000 Kč" ,po 4 dnech v polopřevodu na mě,jsme sepsali,,Kupní smlouvu" a vydali se DI v Boskovicích.Podotýkám že s Mongolci komunikuji v Ruském jazyce.Od okýnka nás vyhodili.Že to neudělají.Mongol Turban Thu Thurbusmaikain se to rozhodl řešit formou jejich velvyslanectví,říkal že to dopadlo dobře.Opustil Šengen a už se sem do zlaté ČR nehodlá nikdy vracet.
Jenom že se ukázalo.Že na moje kopie dokladů mým jménem uzavřel nějakou krátkodobou pojistku,aby mohl vyjet.
Nyní Vaše skupina odborníků po mě chce tisíce.
Obzvláště ta s Opavy /Ostravy
Stále dokládám ,,Kupní smlouvou" furt se to navyšuje.
Mám 59 let a jsem dlouhodobě bez práce - tahle sankce je pro mě likviditní.Ale Vaši odborníci píší že to není pravda! Plať!!!!!!
Nyní jsem znovu obešel všechny instituce,nic se nezměnilo.DI si trvá na svém , to nejde .Proč ? Oni nevědí! Advokáti nevědí!Vozidlo zrušit nemohu - nemám značky,doklady.A ČKP stále posílá složenky!?
Bude vám stačit když se zastřelím,údajně vymáháte i vdovy,siroty.
Nebo se mám přímo o ochranu obrátit na Kancelář presidenta republiky?
Požádat o zmírnění tvrdosti zákona.
Po konzultaci s právníky - je mezi - příliš mnoho nejasností a žádný výklad není 100%.
Děkuji Vám za pozitivní odpověď.
Přikládám data.
Vozodlo evidováno na: Vozidlo koupil :
Alan Šoch 26.04.1954 Turban Thus Tumursaikhan 08.05.1977
Koupeno 21.06.2011 prodáno /koupeno 24.06.2011
číslo OTP AL 707 197
SPZ 21 TAA-74
adresa U Královce 1/371 adresa U Královce 1a
679 61 Letovice 67961 Letovice
Ok. Blansko Ok. Blansko
Morava Morava
vozidlo a všechny doklady ,plné moci převzal.

S úctou
A.Šoch
Re: Email kontakty na ČKP - ředitelé, předseda správní rady
16. 03. 2013 18:04
Pane Alane Šochu - přečetl jsem Vás příběh a budete-li tuto zprávu číst tak Vám musím sdělit, že toto forum je utvořeno právě proti PRAKTIKÁM, které v nejednom případě může vést až k absolutnímu řešení s FATÁLNÍMI NÁSLEDKY!!! Řada z nás, kteří vstupují do této "poradny" se snaží ukázat cestu jak vést kroky proti těm novodobým GESTAPÁKŮM! Bude určitě dobré adresovat Vaši zprávu přímo k rukám kompetentních osob a za všechny problémy k rukám za to ZODPOVĚDNÝM! Adresy jsou uvedeny výše ale pro jistotu ještě zde =

Vladimír Krejzar, ředitel úseku právních služeb ČKP
vladimir.krejzar@ckp.cz

JUDr. Ing. Jakub Hradec, výkonný ředitel ČKP
jakub.hradec@ckp.cz

Ing. Martin Diviš, MBA, předseda správní rady ČKP
mdivis@koop.cz

Zde máte i jména těch, kteří se ve velké míře podílejí na tomto PODVODU a LIKVIDACE OSUDŮ statísíců osob!!!!!!!!!!!
Všem těmto NELIDŮM!!! pošlete Vaše vyjádření na jejich emailovou adresu, která je u těchto jmen uvedena!!! Vůbec je nešetřete !!! Určitě jsme na Vaši straně !!! Všichni ale i ti co tento NEZÁKON připravili a schválili zaslouží USMAŽIT V PEKLE !!! minimálně za statisíce NEPRÁVEM OBVINĚNÝCH !!! a také za jejich FAŠISTICKÉ PRAKTIKY !!! Tímto ŠÍLENÝM stavem v praktikách, které předvádějí jak čkp,eos,transcom,atd. = se začne někdo vážně zabývat tehdy, až k nějakému FATÁLNÍMU NÁSLEDKU TĚCHTO PRAKTIK NASTANE !! Hlavně jim NIC NEPLAŤTE!!, když nejste majitel a ani provozovatel!!
P.S. = k tomu Vašemu případu a zaslání na jejich email poznamenejte také číslo případu a Váš kontakt aby mohli eventuelně reagovat !!!
kašpar
Re: Email kontakty na ČKP - ředitelé, předseda správní rady
16. 03. 2013 19:54
Dodávám ještě adresu na předsedu správní rady Diviše, lepší zaslat poštou a to stížnost přímo k rukám generálnímu řediteli Kooperativy, aneb to je p. Diviš a nebo info@koop.cz. Poslat na obě adresy a doporučuji doručenku. Budete mít jistotu že to převzali. My jsme takto ukončili dva případy během dvou měsíců upozorňuji, že na čestné prohlášení. Když pošlete vše poštou, tak máte větší jistotu, že odepíšou. Na email moc nikdo nereaguje. Hlavně se nedoprošovat a stále trvat na svém. Hlavně to pošlete jako stížnost. Já jsem se inspiroval na zdejších stránkách co použít.Přeji pevné nervy.
AAAAA
Re: Email kontakty na ČKP - ředitelé, předseda správní rady
17. 03. 2013 12:41
Vážený pane Šochu,.....neznáme podrobnosti Vašeho příspěvku zda byl či nebyl karavan (po dobu Vašeho vlastnictví ) pojištěn. Na Vašem místě bych (já osobně) udělal to,že bych již o nic nikoho nežádal,...popřípadě zaplatil těch pár dnů (mezi koupí a prodejem) . Následně bych vyzval dopor.dopisem ČKP ať ukončí Váš případ,anebo aby vyvolali soudní spor !!! Uvědomte si,že máte v ruce (argument proti ČKP ) papír o prodeji karavanu,.....a hlavně (v případě soudu) "musí" ČKP prokazovat Váš dluh vůči nim !!! Závěrem bych si dovolil dát Vám soukromou radu,.....nic jim nevysvětlujte ať se do toho problému zbytečně nezapletete,protože máte proti sobě v ČKP smečku "profíků". Hlavně si nenechte vnutit jejich názor,že jim dlužíte nějaké desetitisíce korun:-)).
Jana Tůmová
Re: Email kontakty na ČKP - ředitelé, předseda správní rady
06. 03. 2014 11:46
Obracím se na Vás s prosbou na vyřešení mé situace. Dne 5 .11. 2013 jsem dostala výzvu k úhradě zákonného pojištění na automobil 1AR8300 ve výši 6 930,00 Kč s poznámkou, že automobil není od 5.5. do 16.9.2013 pojištěn a navíc jsem i v této době byla uvedena podle Vašich údajů jako provozovatel vozidla. To se nezakládá na pravdě.
V zákonné lhůtě jsem na uvedenou výzvu VS 7022720265 reagovala a dne 19.11.2013 jsem na dorurčenku poslala na ČKP sdělení, s přílohami - platba pojištění, kopie TP - převod na nového majitele dne 22.5.2013, sdělení pojišťovny o zrušení pojistky ke dni 22.5.2013 a následně vrácený přeplatek pojišťovnou SLAVIA na můj účet. Jsem přesvědčena, že mám vše v pořádku a přesto jsem se do dnešního dne nedočkala odpovědi.
Zaráží mě, že ve Vaší výzvě je uvedeno, že jsem stále provozovatelem vozidla, přestože mám kopii TP, kde je uveden ode dne 22. 5. nový majitel.
Já jsem měla na odpověď na Vaši výzvu 15 dnů. Jaký termín platí pro vyřešení mého případu?
Byla bych ráda, abych se už konečně dočkala kladné odpovědi.
Re: Email kontakty na ČKP - ředitelé, předseda správní rady
06. 03. 2014 13:46
Dobrý den, paní Jano.
Tento text byl určen pro tuto poradnu, nebo čkp?
PaPe3814
Re: Email kontakty na ČKP - ředitelé, předseda správní rady
07. 03. 2014 16:00
Bohužel, ochrana před nevyžádanými emaily je příliš snadná.
Myslím, že mnohem účinnější by bylo zveřejnit fyzické adresy těchto novodobých gestapáků. A vůbec jakékoliv kontakty.
Charon
Re: Email kontakty na ČKP - ředitelé, předseda správní rady
19. 10. 2016 18:27
KDO JE KANCELÁŘ POJISTITELŮ? (Zájmové združení)To vážně neuhodnete.! Registrována je v Praze na Pankráci v budově - Registrace obyvatel.Tedy státu.Pan Kalousek NEVÍ kdo je jejich zřizovatel !!! V Zájmovém združení je Bílý kůň se Švédska.Jinak samo hlava studovaná,S praxí ve Stavebním spoření,pojišťovnách ,prodeji domovním...tedy šmejdi.
Stát díky VORU V ZAKONĚ -DÍRA V ZÁKONĚ ! OKRADLI JEN V JIHOMORAVSKÉM KRAJI NA SANKCÍCH o 5 MLD Kč které do st. pokladny nikdy nedorazily.
Kancelář presidenta republiky musela ČKP hledat přes Ministerstvo dopravy, až dorazila na Ministerstvo financí.Záhada zde se nic neví!? Bezva fígl.: jednu pohledávku za 90 Kč opatřili rozdělením na dvě tedy 45 Kč + 800kč x 2 + penále = 15000 Kč.Podotýkám vozidlo bylo v ochranné 15 dení lhůtě.Zlpčinec exekutorovi uhradil 30 000 + 17000 za úkony exekuce!Ať žije ČSSD!
Autor:

Váš email:


Předmět:


Ochrana proti spamu:
Prosím zadejte text (5 znaků), který je zobrazen níže. Je tu z toho důvodu, aby zabránil robotům spamovat diskusní fórum.
P97Nm
Příspěvek: