Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Hromadná žaloba na ČKP

Všechny soubory přiložené k tématu

Název souboru Velikost souboru   Autor Datum  
KP nemá vliv a mělo vliv 21.jpg 186.4 KB otevřít | stáhnout milan.cukrar 01. 12. 2013 Číst příspěvek
KP nemá vliv a mělo vliv 29.JPG 51.8 KB otevřít | stáhnout milan.cukrar 14. 05. 2014 Číst příspěvek
Upozornění Poslední příspěvek
Upozornění Zákon o pojištění odpovědnosti od 1.1.2018 31. 08. 2020 16:38

Hromadná žaloba na ČKP
24. 01. 2013 12:35
Dobrý den. Všem poškozením jednáním ČKP.

Kdo by chtěl zastavit vydírání a přidat se k hromadné žalobě ?

Musíme ukázat státu že se taky umíme bránit
hes
Re: Hromadná žaloba na ČKP
31. 01. 2013 02:21
Já se určitě připojím! Mám tři rozdílné případy, kdy mě neoprávněně obtěžují.
Re: Hromadná žaloba na ČKP
31. 01. 2013 13:35
Pokud existuje možnost,jak dostat tuto organizaci na kolena,velice rád se připojím.
pavelmp
Re: Hromadná žaloba na ČKP
02. 02. 2013 19:44
Dobrý den,
Rád se připojím ČKP mě obtěžuje tím , že chtějí zaplatit dluh na vozidle,které vlastnil můj zesnulý otec.Otec je přes 1 rok posmrti.ČKP jsem informoval už dvakrát o jeho smrti dostali i úmrtní list a stále mi chodí upomínky k zaplacení na otcovo jméno.
Pokud má někdo radu ať mi napíše.
Jana
Re: Hromadná žaloba na ČKP
04. 02. 2013 08:43
Též se připojím k této žalobě neboť jde o nezákonné obohacování. Mému synovi přišli tři upomínky a to i na automobil, který je 6 let prodaný. Někdo z našich politiků si opět mastí kapsy na nevinných lidech.
AAAAA
Re: Hromadná žaloba na ČKP
04. 02. 2013 12:31
Vážení přátelé,jsem také jeden z těch na koho se snaží ČKP "navléknout" jakési jejich "výpalné" (téměř 12 000 Kč) za smyšlené období 3 měsíce (7-10/2010) i přes to,že jsem v říjnu 2008 nechal svoje vozidlo ekol.zlikvidovat a ke stejnému dni zrušil pojistku !!! Navíc mi tu jejich výzvu poslali na bývalou adresu ,i když mám úředně trv.bydliště jinde !!! Je to celé podepsané jakousi loutkou jménem Mgr. Krejzar. Osobně na něho budu podávat tr.oznámení pro tr.čin pojistného podvodu dle § 210 zákon č.40/2009 Sb.
AAAAA
Re: Hromadná žaloba na ČKP
04. 02. 2013 12:42
LIDIČKY,NEDEJTE SE !!!!,.......dobře si pročtěte § 210 (obzvlášť !!!) odst.2, zákona č.40/2009 Sb.,.......OSTATNÍ JE NA KAŽDÉM Z VÁS !!! Doporučoval bych podávat tr.oznámení na toho, kdo je pod Vaší "výzvou k úhradě" podepsán !!!!
WanndaQ
Re: Hromadná žaloba na ČKP
05. 02. 2013 20:20
Dobrý den,
velmi ráda se přidám k hromadné žalobě na ČKP. Když jsem chtěla po pojišťovně vysvětlení jak ke dlužné částce cca 4750kč přišli, o ničem nevěděli. Po tel. komunikanici s pracovnicí ČKP mi bylo řečeno, že zaslaná dokumentace je neúplná, pač nevědí o jaké vozidlo se vlastně jedná. Přičemž, tam všechny potřebné údaje byly. Výpis z registru vozidel. Dokumentace o vlastnictví apod. Měla jsem pocit, že mluvím s tatarem. Možná by jste jí lépe než já vysvětlili co je to VIN vozidla aj. V okolí se objevili další osoby se stejným problémem.
Re: Hromadná žaloba na ČKP
05. 02. 2013 20:33
Dobrý den. Tak poproste i ostatní v okolí at se přidaj. Kontakt na mě 776822574
WanndaQ
Re: Hromadná žaloba na ČKP
06. 02. 2013 11:55
Vzhledem k tomu, že dnešní sociální sítě jsou mocné, dovolila jsem si Váš odkaz sdílet..... Kde žádám, aby lidi se stejným problémem se přidali.
Galo Ján
Re: Hromadná žaloba na ČKP
10. 02. 2013 15:42
Máme podobný prípad ktorý sa sa tíka tohoto prípadu a ochotne sa pripojíme a doložíme potrebné doklady ak to pomože dobrej veci a ukončenie tejto situacie z ktoréj tažia niektorí páni za pomoci štátneho aparátu.
Re: Hromadná žaloba na ČKP
10. 02. 2013 22:28
Také po mě jdou a chtějí zaplatit za dobu, kdy jsem auto už dva roky nevlastnil a bylo řádně převedeno na nového majitele. Určitě se připojím, i kdybych to nakonec nemusel platit, už za tu psychickou újmu.
BT
Re: Hromadná žaloba na ČKP
13. 02. 2013 21:35
Přidejte mne k hromadné žalobě. A navíc bych ráda, abychom iniciovali hloubkovou kontrolu veškerých inkas, které dosud provedli. V případě pochybení se jedná o neoprávněné obohacování, podle mne se jedná o trestný čin. Dokonce, v případě kdy se někteří bránili a nakonec zaplatili - o úmysl.

Pojďme na to zgruntu.

A pro jistotu bych to ráda předala k prošetření i do Bruselu - ať Evropa vidí, co nám stát dělá. A ať vidí, koho si přibrali za parťáky. Nicméně, řekněme si upřímně - jedná se o vydírání, šlendriánskou práci zaměstnanců ČKP, o lhostejnost ČNB, která nečinně přihlíží k okrádání občanů, o distanci vládních činitelů - které si vydržujeme a oni se nám odměňují okradením.

ČKP je organizace založená státem, odpovědnost nese tedy stát.

ČKP nabádá k trestným činům - žádá o poskytnutí přísně diskrétních osobních údajů, aniž by měla ze zákona mandát toto požadovat. Vy, kteří jste na základě těchto informací "vyhráli", jste možná prohráli - státní organizace jsou spojené nádoby a nevíte, která jiná státní organizace od této získá informaci o tom, že jste údaje bez souhlasu třetí osoby poskytli. A neznalost zákona neomlouvá.

Zatím tedy podle mne nevyhrál nikdo. Pojďme do toho.
Re: Hromadná žaloba na ČKP
13. 02. 2013 21:47
BT = panečku to je energie - je to přesně tak jak zde uvádíš = mluvíš mně přímo z duše ! Konečně někdo ! Chybí ten, kdo se vyzná v právní džungli a kdo by dokázal tuto věc prosadit, jak už jsem uvedl i třeba žalobu na stát, který toto svým ne/uváženým zákonem umožnil a nechá své občany ŠIKANOVAT !!!
Jana
Re: Hromadná žaloba na ČKP
15. 02. 2013 14:59
Dobrý den,
taky se přidávám jelikož už jsem zaplatila co po mně požadovali a opět mi chodí emailem a ted mi přišel i dopis od Mgr.Lubomír Vdovec o zaplacení a nevím už čeho.Na moje doporučené dopisy nereagují ani na emaily.Vždy mi napíšou že se mi nemůžou dovolat a že jim mám zavolat.Když jsem jim volala tak mi sdělily že žádné emaily ani doporučený dopis nemají.
Už opravdu nemůžu a nevím jak na ně.
Proto se připojuji
Jaroslav
Re: Hromadná žaloba na ČKP
15. 02. 2013 15:30
Myslím, že hromadná žaloba by měla zahrnovat obecný princip. Tedy né konkrétní případy, ale princip toho, že mám právo cokoliv vlastnit, nemusím mít pojištěno, ale nesmím s tím vyjet pokud není vše v pořádku, to znamená pojištěno.
Nechápu co je to za blbost a lumpárnu vymahat nějaké poplatky za nepojízdná auta na dokladech. Je to pouze trafika několika lidí kteří si udělali výnosný byznys. Pánové sám princip je žalovatelný a popírá právo na vlastnictví věci. O přidružených vyděračských společnostech nemluvě. To se to podniká, nemakám a chudáci mě živí. Styďte se pánové. Nebojte, takto vydělané peníze vám stejně štěstí nepřinesou. Každý člověk musí v životě něco dobrého vykonat a za to mu náleží odměna. Co vykonala ČKP - nic nevytvořila, pouze ožebračila spoustu nevinných lidí. Je to spodina společnosti zaslouží hluboké pohrdání a nikoliv chlubení kolik vybrala peněz. Výše inkasovaných peněz je měřítko odpornosti této instituce. ČKP popírá liďské hodnoty, dobré vztahy a princip důvěryhodnosti, pozitivní přístup k meziliďskému soužití jako takovému.

Na základě principu konání ČKP klesla důvčryhodnost pojišťoven na minimum. Tak asi toto je způsob dohánění rozpočtu. Samozřejmě můj názor.
Myslet si může kazdý co chce.
Re: Hromadná žaloba na ČKP
15. 02. 2013 16:18
Jardo = je to TAK! Včera někdo poskytl zde ODKAZ na někoho, kdo spolupracuje s advokáty, kteří vědí jak na NĚ ( za určitý poplatek) - z mého pohledu je to opravdu řešení POUZE individuálních případů, KTERÝ neřeší VĚC JAKO TAKOVOU!
Příspěvek od "BT" i tento má sklon nebo formu k ŘEŠENÍ problému - CELKOVĚ ! A i mně se zvedá ŽALUDEK, když slyším už jen slovo PROKÁZAT, ČKP, EOS - ksi, TRANSCOM, EXEKUCE, INKASNÍ spol., advokát VDOVEC!,atd. , nebo POJIŠŤOVNA, - ať už se jedná o jakoukoliv např. i zdravotní .... ! To že to takto dopadne, když budou takové spolky SOUKROMÉ = jsme mohli tušit ale nic s tím nikdo z nás nenadělá ! Jsme odkázáni přijímat jejich PODMÍNKY - tím nechci naznačit, že bychom je PŘIJÍMAT MĚLI !!! Všichni chtějí hromadit ZISKY - a vyplácet či nabízet služby JEN v co nejomezenější míře !
Re: Hromadná žaloba na ČKP
16. 02. 2013 07:47
No jak sem rikal jinde, ja se pokusim na ne dat zalobu, ze zneuzili moje osobni udaje, prokazal jsem a stejne poslali jine spolecnosti a tim mi a me rodine vznikla nemajetkova skoda. Jak dopadnu, dam vedet.
Jinak jsem neprisel na nic, co by ckp porusovala, protoze se jedna o male castky. No a sama skutecnost, ze se vec stala. jeste neprokazuje, ze ckp, tak jednala aby nekoho uvedla v omyl a tim se obohatila. Ckp jedna na zaklde zakona, registu a pojistoven. Maji v tom bordel, ale to neprokazuje umysl. Nedbalost se tu neuznava, protoze..... musite chtit!!!!!
No a lze i pak tvrdit, ze si nespravne vylozili to slovickareni. A k jejich obhajobe.... spoustu pripadu ukoncili a i vybrane penize vratili.

Co je samozrejmne lumparna a ja s tim nesouhlasim, ale je to tak.

Jinak hlavni zdroj penez pro ckp plyne od pojistoven, ne od nas. To je dane zakonem.
Re: Hromadná žaloba na ČKP
18. 02. 2013 06:40
NO a ještě jsem přišel na dvě věci, proč na dě dát tresta, ale musím dostudovat přesněji a nebudu to zveřejnovat, aby se čkp nemohla připravit. Klidně s místníma odborníkama projednám osobně
Pajder
Re: Hromadná žaloba na ČKP
28. 02. 2013 10:36
Dobrý den, také se přidám asi se 3mi případy.
Autor:

Váš email:


Předmět:


Ochrana proti spamu:
Prosím zadejte text (5 znaků), který je zobrazen níže. Je tu z toho důvodu, aby zabránil robotům spamovat diskusní fórum.
mUWkp
Příspěvek: