Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Hromadná žaloba na ČKP

Všechny soubory přiložené k tématu

Název souboru Velikost souboru   Autor Datum  
KP nemá vliv a mělo vliv 21.jpg 186.4 KB otevřít | stáhnout milan.cukrar 01. 12. 2013 Číst příspěvek
KP nemá vliv a mělo vliv 29.JPG 51.8 KB otevřít | stáhnout milan.cukrar 14. 05. 2014 Číst příspěvek
Upozornění Poslední příspěvek
Upozornění Zákon o pojištění odpovědnosti od 1.1.2018 28. 04. 2020 16:28

K L
Re: Hromadná žaloba na ČKP
14. 10. 2013 00:31
BT= souhlasím s vámi a připojuji se k hromadné žalobě, je načase otevřít oči a nenechat se okrádat. Naše mafiánské státní zřízení občany této republiky absolutně nechrání a dovolí takovým jako jsou ČKP, Exekutorům, Lichvářům, slušné občany okrádat a to vše za podpory naší slavné zkorumpované Justice. V tomto státě se spravedlnosti nedočkáte. Doufám že se občané této země konečně vzpamatují, hlavně když půjdou k volbám, aby věděli koho volit.
Je až neskutečné jaké se zde prosazují zákony,které vždy někomu tečou do kapsičky. Například v Německu když se Magistrát města podle registru od pojišťoven dozví že Vaše auto není pojištěné, tak k Vám zašle úředníka který vám odstraní plaketu města s poznávací značky vašeho auta a dá Vám zase novou až auto zase pojistíte. Pokud budete jezdit bez pojištění (bez plakety) a chytí Vás policie tak zaplatíte pokutu a pokud autem nejezdíte tak nepotřebujete platit nic a už vůbec né ČKP,Magistrátu a následně Exekutorům a dalším parazitům kteří Vám nakonec vezmou i střechu nad hlavou!!! Lidi proboha otevřete oči.
Jirka - Vl
Re: Hromadná žaloba na ČKP
17. 11. 2013 01:13
Jdu do toho s Vami. Letos si na mě zasedli už 3x. Zasekli se na NEAKCEPTUJEME a NEMÁ VLIV. A hlavně na ZAPLATÍŠ nebo soud a exekuce.
Re: Hromadná žaloba na ČKP
18. 11. 2013 08:52
Jirko, toto ale píšou skoro všem: "NEAKCEPTUJEME a NEMÁ VLIV" Je třeba s tímto tvrzením nesouhlasit a bránit se vkládáním námitek..
kdo déle vydrží, ten vyhraje..
Re: Hromadná žaloba na ČKP
18. 11. 2013 22:17
Ráda se připojím k žalobě. Rozsudek přes tři svědecká prohlášení je ZAPLATIT. Po konzultaci s relativně dobrým známým, zda podat žalobu k ústavnímu soudu, jsem byla velice překvapená, že jeho stanovisko je stejné - máš značky, musíš platit - byť auto stojí na zahradě na špalkách. Nechápu to, prožívám pocit křivdy a bezmocnosti a pouze finanční výdaje mi brání odvolání přes ústavní soud do Štraburku.
Re: Hromadná žaloba na ČKP
19. 11. 2013 09:26
Zatím každý píše, že se připojí k žalobě. Připojil se tedy již někdo? Jak to probíhá?
edabartosz
Re: Hromadná žaloba na ČKP
21. 11. 2013 21:49
dobry den mam s těmito deliqenty take problemy ohledně dokazovani (ne)provozovani motorových vozidel po pozemních komunikacích.rad se taky připojim k hromadné žalobě .Prosím dejte mi vědět co mam udělat
Re: Hromadná žaloba na ČKP
22. 11. 2013 08:20
edabartoszi, nežli jiný poradí se žalobou, dovolím si poradit s dokazováním. Doložil jste jim neprovozování i dvěma svědky?
Hezký víkend.
MATĚJ
Re: Hromadná žaloba na ČKP
22. 11. 2013 13:34
No obávám se, že s hromadnou žalobou moc nepochodíte. Podívejte se na stránky ústavního soudu. Je tam nový nález č. I. ÚS 47/13 a ten potvrzuje, že neprovozování znamená, že vozidlo musí být formálně vyřazeno. Tak si raději ušetřete zbytečné nervy...
Maximus
Re: Hromadná žaloba na ČKP
23. 11. 2013 02:21
Já zas dostal dopis od ČKP trošku z jiného soudku: V květnu 2012 jsem koupil vůz a ihned uzavřel pojištění (a rovnou zaplatil) na rok u ČSOB. Ta mi po půl roce oznámila, že nemohla dohledat výši mého bonusu (který mi sám stanovil jejich "makléř"winking smiley, a tedy, že můj bonus činí 0 měsíců. Částka se rázem vyšplhala na dvojnásobnou hodnotu, a že bych měl rozdíl doplatit. Napsal jsem jim, že problém je na jejich straně (svůj bonus si dokáže vyhledat snadno úplně každy) a že mám zaplacenou, jimi nabídnutou částku na rok. Moc se jim to nelíbilo a prý předají případ k ČKP. Ta mi po roce napsala, že zjistila, že jsem neplatil celý rok pojištění a měl bych jim poslat 25000 Kč. Paradoxem také je, že můj vůz vedou pod již dávno zrušenou SPZ (auto jsem na sebe přihlásil, a tedy i vyměnil SPZ téměř okamžitě po koupi). Všechno jsem oskenoval a poslal na jejich stránku bezpojisteni.cz/vyzva.
Poradil by mi někdo, jak mám dále postupovat a čím ještě argumentovat ve svůj (řekl bych jasný) prospěch?
Pod jakoukoliv žalobu proti těmto KOVBOJŮM se podepíšu. Nechtěl bych žít ve státě, kde by tvrdili pravidla fandové gangsterských filmů.
Re: Hromadná žaloba na ČKP
25. 11. 2013 10:51
Maxismus,
neznám Vám případ ani smlouvy, které jste (ne)uzavřel, ale připadá mi divné...

"Moc se jim to nelíbilo a prý předají případ k ČKP"... co předali čkp?
čkp asi opravdu zjistila neplacení pojištění, ale bez podrobností nelze sdělit jak postupovat..
Maximus
Re: Hromadná žaloba na ČKP
25. 11. 2013 21:28
milan.cukrar napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Maxismus,
> neznám Vám případ ani smlouvy, které jste
> (ne)uzavřel, ale připadá mi divné...
>
> "Moc se jim to nelíbilo a prý předají případ
> k ČKP"... co předali čkp?
> čkp asi opravdu zjistila neplacení pojištění,
> ale bez podrobností nelze sdělit jak
> postupovat.
Uzavřel jsem pojistnou smlouvu s ČSOB na určitou částku. Ta mi po půl roce oznámila, že můj počet bonusů (110, které mi sám vypočítal jejich poj. agent) je chybný (ikdyž je správný) a skutečný počet je prý 0! A že z tohoto důvodu buď musím doplatit dvojnásobek původní částky nebo mi úplně zruší pojištění a nahlásí mě na ČKP (jako nepojištěné vozidlo). Mně se to zdá úplně nesmyslné, protože jsem zaplatil částku, nabídnutou zástupcem pojišťovny a oni mi pak po půl roce řeknou, že pojištění stojí víc. Je to stejné, jako by vám zničehonic řekli, že platíte již rok např. za internet podle starého tarifu a tedy rozdíl budete muset doplatit nebo to budeme vymáhat soudně. Přece když mám něco zaplaceno na rok dopředu, nemůže mi nikdo zničehonic moji "službu" zrušit a přitom ani nevrátit peníze!
Problém byl tedy na straně ČSOB, protože mi jakoby nemohli najít bonusy. ČKP žádnou tuto skutečnost nevyšetřovala a rovnou mi poslala složenku, na částku, jako bych byl nepojištěn celý rok, a navíc na SPZ původního majitele, kterou jsem téměř ihned po koupi změnil.
Re: Hromadná žaloba na ČKP
25. 11. 2013 21:36
Maxismus, Jak víte, že Vás Čsob nahlásila na čkp? ČKP nic nevyšetřuje, jen porovnává údaje s databázi evidenci vozidel a záznamy pojištoven.

čkp Vám asi zaslala dopis, kde Vám klade za vinu, že jste provozovala vozidlo...
a vy máte možnost doložit, že jste neprovozovala.

Zde na webu jsem umístil několik vzorů obrany a postupů jak se bránit..
hes
Re: Hromadná žaloba na ČKP
25. 11. 2013 21:45
Nějak se mi nedaří Vámi prezentovaný Nález na stránkách ÚS najít. Můžete zde prosím napsat odkaz? Díky.
Re: Hromadná žaloba na ČKP
26. 11. 2013 10:00
Také jsem ho nenašla, pošlete prosím odkaz. Děkuji
MATĚJ
Re: Hromadná žaloba na ČKP
26. 11. 2013 14:45
Tady je ten odkaz:

[nalus.usoud.cz]
S.Kalaš
Re: Hromadná žaloba na ČKP
27. 11. 2013 20:28
Rád se přidám, přístup ČKP je naprosto nepřijatelný v právním státu. Šikana, výhrůžky, stres,..., taková slova se mi vybaví když mi přijde dopis od čkp. To je podruhé, co mi poslali ničím nepodložený, nedůvodný dopis. Doma mam pak jen zbytečné problémy spojené s nedůvěrou rodiny a velmi nepříjemnou atmosférou, dopisy mi totiž vybírá otec se stejným jménem a přečtou si je první. A jestli je to nedopatřením, tak je to letos podruhé, měli by si tam udělat pořádek, a neschopné úřední vepře vyházet. Cítím se poškozen, a chci zjednat nápravu, určitě se stalo mnoho jiných lidí cílem těchto novodobých lapků, jen to neřeší
AAAAA
Re: Hromadná žaloba na ČKP
29. 11. 2013 15:32
pro Maximuse !!!....velice dobře si pročtěte § 210 odst. 2 zákona č. 40 / 2009 Sb. ( Trestní zákoník ),.....toho kdo je podepsán pod Vaší výzvou k úhradě z ČKP ( i toho borce z ČSOB ) písemně vyzvěte aby ukončili Váš případ,taktně je upozorněte na tento paragraf v zákoně ( a že v případě neukončení,konkrétně na ně budete podávat na Policii ČR tr. oznámení ), a dejte jim na to také 30 dní :-) . P.S. ....věřte tomu,že i oni (rádoby nadlidi ) se bojí o svoje "fleky" :-) .
AAAAA
Re: Hromadná žaloba na ČKP
29. 11. 2013 15:35
to samé i pro pana Kalaše,.....lidičky,nedejte se !!!
Re: Hromadná žaloba na ČKP
01. 12. 2013 20:17
Klidne jim sdělte co uznáte za vhodné, já bych doporučil raději ŘÁDNĚ doložit čkp, že vozidlo nebylo provozováno,
a klidně to skončí rychle takto:
Přílohy:
otevřít | stáhnout - KP nemá vliv a mělo vliv 21.jpg (186.4 KB)
Lenka
Re: Hromadná žaloba na ČKP
07. 01. 2014 19:58
hezký večer, narazila jsem na tuto stránku, protože přítel také řeší problém s ČKP. Protože mu už víc jak tři roky stojí na dvoře motorka (50cm3), tak vloni v březnu odhlásil pojištění, na co platit, když se nejezdí, ale v tomto státě je logika postavená na hlavu a všechno se točí jen kolem toho, jak z obyčejných lidí vymačkat ještě víc peněz. tady nestačí, že po státu nic nechcete, poctivě platíte daně a chcete mít klid. Jak někdo může někoho nutit, aby musel zešrotovat vlastní majetek nebo platit nesmyslnou pojistku, když vozidlo na silnici nevyjede? Neskutečný bo.rdel...
Autor:

Váš email:


Předmět:


Ochrana proti spamu:
Prosím zadejte text (5 znaků), který je zobrazen níže. Je tu z toho důvodu, aby zabránil robotům spamovat diskusní fórum.
U6TV4
Příspěvek: