Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Hromadná žaloba na ČKP

Všechny soubory přiložené k tématu

Název souboru Velikost souboru   Autor Datum  
KP nemá vliv a mělo vliv 21.jpg 186.4 KB otevřít | stáhnout milan.cukrar 01. 12. 2013 Číst příspěvek
KP nemá vliv a mělo vliv 29.JPG 51.8 KB otevřít | stáhnout milan.cukrar 14. 05. 2014 Číst příspěvek
Upozornění Poslední příspěvek
Upozornění Zákon o pojištění odpovědnosti od 1.1.2018 28. 04. 2020 16:28

Re: Hromadná žaloba na ČKP
08. 01. 2014 08:57
Váš přítel ale porušil zákon, který mu nařídil, že musí vozidlo dočasně (trvale) vyřadit.
Jak někdo může někoho nutit, aby musel zešrotovat vlastní majetek....řeší to zákon o odpadech, páč jinak by byli ulice poseté vraky a uklid bychom museli zaplatit všichni, i ti o kterých píšete zde: "poctivě platíte daně a chcete mít klid"

... nebo platit nesmyslnou pojistku, když vozidlo na silnici nevyjede?, nemusíte platit, stačí jen splnit co požaduje zákon.

Milá Lenko, že jsem Vás nepotěšil svojí reakcí? Pokud Vás ale potěší, když sdělím, že ve státě je bordel, tak klidně.
Jaromír
Re: Hromadná žaloba na ČKP
17. 01. 2014 10:44
Velmi rád se připojím a to i s doklady, kdy mne ČKP se svými příteli z EOS KSI okradli o balík a to proto, že jsem chtěl mít klid. Nyní, ale již moje trpělivost přetekla a po poradě s právníkem jsem se začal bránit. Oni totiž nepomůžou ani četníci. Tvrdili mi, že musím zaplati při podání trestního oznámení na ČKP a EOS KSI a prý to nemohou ani jako trestní oznámení nabrat. Že to je pouze občanskoprávní spor. Coč jak jsem se přesvědčil není pravda.
Velmi rád se přidám k ŽALOBĚ a hlavně zlikvidovat napojenou inkasní agenturu EOS KSI. To je ještě horší než exekutor Vávra z Přerova. A to i podepíšu
Jaromír
Vasil
Re: Hromadná žaloba na ČKP
29. 01. 2014 14:14
přestože jsem zaplatil, velmi rád bych se připojil k hromadné žalobě ...
Josef
Re: Hromadná žaloba na ČKP
04. 02. 2014 18:38
Dobrý den, jestliže je někdo ochoten podat hromadnou žalobu, velice rád se připojím - v jednotě je síla! Taktéž mně ČKP neakceptovala doložení, že přípojný vozík nebyl používán. Dnes jsem si přečetl nález Ústavního soudu, na který je na této diskuzi odkaz a raději jsem uhradil složenku - nemám na nějaké vyhrožování nervy, byť jsem přesvědčen, že je jejich postup nezákonný. Podle § 24c zákona 168/1999 Sb., na který ČKP odkazuje, má tato kancelář právo na úhradu příspěvku, zjistí-li porušení dle § 1 odst. 2 téhož zákona, přičemž tento § jasně mluví o provozování vozidla na specifikovaných komunikací a ponechání vozidla na pozemní komunikaci, ne však o odstaveném vozidle na soukromém pozemku. V mém případě se jedná o přívěsný vozík, který jsem měl dlouhá léta na zahradě. Jako poctivec jsem také platil - ostatně se jednalo o roční částku 147,- Kč. Naposledy mi asi nepřišla od pojišťovny složenka, ani jsem si nevzpomněl. Loni na podzim jsem vozík celý renovoval a když jsem se chystal na technickou, zjistil jsem, že nemám /naštěstí jen/ poslední tři měsíce pojistku. Nyní mne to opomenutí stálo tedy téměř 3.000,- Kč. K žalobě na Český stát se rád přidám, tento stát je větší lichvář než ti nejhorší z ulice. Ožebračuje slušné lidi ze všech stran, z kterých je to jen možné. A zloději a zmetci se radují.
cenda-29
Re: Hromadná žaloba na ČKP
20. 02. 2014 08:12
Pro milan.cukrar - zdravím Vás z Kéééééééérkonoš. Respektuji Vás jako jednu z "autorit" /ostatním se tímto omlouvám/ na stránkách antickp a i za ostatní děkuji za vyčerpávající informace. A protože i já mám problém, reaguji a píši tento text s prosbou, zda se Vám mohu v následné době svěřit. Děkuji vám za kontakt. PS - rád se přidám k žalobě na ČKP, ale také nevím jakou formou!?
Re: Hromadná žaloba na ČKP
20. 02. 2014 18:57
Čendo,
Zdravím Vás rovněž ke Krakonošovi, nebo Rýbrcoulovi. Kontakt na mne si musíte najít pomocí různých vyhledavačů, páč vlastník tohoto webu se nepřeje, abych zde umístil na sebe kontakt.

K žalobě se zatím nemůžete připojit, páč nevím, že by jí někdo podal.. Je to jen zbožné přání, ale stále nikde...
Petr Váchal
Re: Hromadná žaloba na ČKP
25. 02. 2014 23:14
Zdravím vás. Mám přesně ten samý problém. Založil jsem kvůli němu nové téma "Vymáhání částky po zemřelém vlastníku vozidla". Připojte se k tématu, ať spolu problém můžeme vyřešit!
Re: Hromadná žaloba na ČKP
26. 02. 2014 07:52
Připojuji se.
Re: Hromadná žaloba na ČKP
26. 02. 2014 11:30
add. Doctor: Pane podařilo se vám dopátrat číslo judikátu nejvyššího soudu, ohledně nemožnosti zastupování statutárních orgánů právnickou firmou? Děkuji.
františek Nebojsa
Re: Hromadná žaloba na ČKP
07. 03. 2014 18:51
Rád se připojím k hromadné žalobě na ČKP protože pod jejich nátlakem mám obavy o majetek,zdraví rodinu,život.Trvale jsem pozbyl důvěru ve st.správu ČR,proto jako nechráněná osoba v ČR vydána na pospas zvůli úředníků ,mafijí - žádám o ochranu EUropský soudní dvůr ve Štasburku v kauze --------Vaše záležitost
Nacionale.
bea
Re: Hromadná žaloba na ČKP
07. 03. 2014 22:50
Ráda se připojím
bea
Re: Hromadná žaloba na ČKP
10. 03. 2014 11:58
Ráda se přidám
J-Tex
Re: Hromadná žaloba na ČKP
13. 03. 2014 09:12
Blábláblá...to je tady pořád keců o žalobě a kde je skutek? Nějaké konání,byla už podána ,věcné zjištění nebo rozhodnutí? Nebo jen snůška prázdných kydů jako vždy? cože? Díky za info JT
Re: Hromadná žaloba na ČKP
13. 03. 2014 19:32
Jo to je sice hezké, co píšete, ale na takovéto zákony já seru. já nikdy neviděl v okolí mého města povalovat se auta, tak proč by měli všichni doplácet na pár blbců? Mají to řešit jinak, aby vyhověli všem. řešit konkrétní případy s lidmi, kteří opravdu auto někde nechají shnít na parkovišti. melete bláboly, nebo alespoň já s tímto nesouhlasím. Je jasné, že řeší právě tyto situace, kdy někdo nechá auto na ulici, nebo nabourá s nepojištěným autem, tak ať se soud zabývá jednotlivými případy. proč bych měl lítat odhlašovat a přihlašovat auto, když s ním zrovna nejezdím. Když je to zcela nesmyslné. potom řešíte hromadu dalších problémů, udělat znovu technickou kontrolu a další nezbytné věci, za které zase platíte, to je potom jasné, že každý radši zaplatí pojištění, ikdyž nejezdí ale já se ptám proč, když nejezdí, logicky tedy pojištění nepotřebuje a je to.
Marisstella Tosovska
Re: Hromadná žaloba na ČKP
02. 04. 2014 12:49
I kdyz jsem zplatila pripojim se k hromadne zalobe,protoze system slouzi jen k okradani lidi
Domi
Re: Hromadná žaloba na ČKP
14. 05. 2014 06:52
Mně už tato banda vyděračů, nevím kým chráněná, poslal dvakrát, že mám doplácet něco, co jsem měl zaplaceno. Tak že lítání, skenování dokladů, posílání smluv, zráta času, nervy aby člověk nechal repasovat, vždyť to všichni znáte. Nikdy jsem nepocítil takovou bezmoc, jako je v případě jejich opakovaných nařčení, že není něco v pořádku. Po přečtení celé diskuze nemohu mít lepší pocit=bezmoc... Rád bych se přidal k hromadné žalobě, ale jak, kdy...??? Zabíval se tímto třeba Ombucman...??? Zdraví vás dp
Re: Hromadná žaloba na ČKP
14. 05. 2014 18:31
ombudsman se tím již určitě zabýval. Ombudsmanka, paní Anna Šabatová ještě ne.
K hromadné žalobě by se rádo připojilo mnoho lidí, již několik let, ale pokud já vím, tak je to jen mluvení, nikoliv činy.
Jednodušší je doložit, že vozidlo nebylo provozováno a případ je ukončen. (pokud se postupuje správně)
viz poslední rychlý případ.
Přílohy:
otevřít | stáhnout - KP nemá vliv a mělo vliv 29.JPG (51.8 KB)
Re: Hromadná žaloba na ČKP
05. 06. 2014 20:48
Taky se přidám ale nevím zdali to někdo podal.
Skippy
Re: Hromadná žaloba na ČKP
10. 06. 2014 17:48
Lidi přidávám se taky.Chtějí po mě 1600 za nepojizdné auto které je v depozitu a za druhé které stojí na soukromém pozemku a je nepojízdné po mě chtějí 4500kč
[www.nedejtese.cz]
tady jsem našel že nemusí být v depozitu ale buzerujou
Předem díky za rady na tuto instituci zlodějů
Re: Hromadná žaloba na ČKP
10. 06. 2014 18:46
Skippy, přidáváte se ke komu?
K těm co prohráli, bránili se, neplatili, nebo k čemu?
Je mi to jedno, ale musíte se bránit a doložit, že jste neprovozoval...
Autor:

Váš email:


Předmět:


Ochrana proti spamu:
Prosím zadejte text (5 znaků), který je zobrazen níže. Je tu z toho důvodu, aby zabránil robotům spamovat diskusní fórum.
EWkcj
Příspěvek: