Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Hromadná žaloba na ČKP

Všechny soubory přiložené k tématu

Název souboru Velikost souboru   Autor Datum  
KP nemá vliv a mělo vliv 21.jpg 186.4 KB otevřít | stáhnout milan.cukrar 01. 12. 2013 Číst příspěvek
KP nemá vliv a mělo vliv 29.JPG 51.8 KB otevřít | stáhnout milan.cukrar 14. 05. 2014 Číst příspěvek
Upozornění Poslední příspěvek
Upozornění Zákon o pojištění odpovědnosti od 1.1.2018 24. 09. 2019 20:07

Hromadná žaloba na ČKP
24. 01. 2013 12:35
Dobrý den. Všem poškozením jednáním ČKP.

Kdo by chtěl zastavit vydírání a přidat se k hromadné žalobě ?

Musíme ukázat státu že se taky umíme bránit
hes
Re: Hromadná žaloba na ČKP
31. 01. 2013 02:21
Já se určitě připojím! Mám tři rozdílné případy, kdy mě neoprávněně obtěžují.
Re: Hromadná žaloba na ČKP
31. 01. 2013 13:35
Pokud existuje možnost,jak dostat tuto organizaci na kolena,velice rád se připojím.
pavelmp
Re: Hromadná žaloba na ČKP
02. 02. 2013 19:44
Dobrý den,
Rád se připojím ČKP mě obtěžuje tím , že chtějí zaplatit dluh na vozidle,které vlastnil můj zesnulý otec.Otec je přes 1 rok posmrti.ČKP jsem informoval už dvakrát o jeho smrti dostali i úmrtní list a stále mi chodí upomínky k zaplacení na otcovo jméno.
Pokud má někdo radu ať mi napíše.
Jana
Re: Hromadná žaloba na ČKP
04. 02. 2013 08:43
Též se připojím k této žalobě neboť jde o nezákonné obohacování. Mému synovi přišli tři upomínky a to i na automobil, který je 6 let prodaný. Někdo z našich politiků si opět mastí kapsy na nevinných lidech.
AAAAA
Re: Hromadná žaloba na ČKP
04. 02. 2013 12:31
Vážení přátelé,jsem také jeden z těch na koho se snaží ČKP "navléknout" jakési jejich "výpalné" (téměř 12 000 Kč) za smyšlené období 3 měsíce (7-10/2010) i přes to,že jsem v říjnu 2008 nechal svoje vozidlo ekol.zlikvidovat a ke stejnému dni zrušil pojistku !!! Navíc mi tu jejich výzvu poslali na bývalou adresu ,i když mám úředně trv.bydliště jinde !!! Je to celé podepsané jakousi loutkou jménem Mgr. Krejzar. Osobně na něho budu podávat tr.oznámení pro tr.čin pojistného podvodu dle § 210 zákon č.40/2009 Sb.
AAAAA
Re: Hromadná žaloba na ČKP
04. 02. 2013 12:42
LIDIČKY,NEDEJTE SE !!!!,.......dobře si pročtěte § 210 (obzvlášť !!!) odst.2, zákona č.40/2009 Sb.,.......OSTATNÍ JE NA KAŽDÉM Z VÁS !!! Doporučoval bych podávat tr.oznámení na toho, kdo je pod Vaší "výzvou k úhradě" podepsán !!!!
WanndaQ
Re: Hromadná žaloba na ČKP
05. 02. 2013 20:20
Dobrý den,
velmi ráda se přidám k hromadné žalobě na ČKP. Když jsem chtěla po pojišťovně vysvětlení jak ke dlužné částce cca 4750kč přišli, o ničem nevěděli. Po tel. komunikanici s pracovnicí ČKP mi bylo řečeno, že zaslaná dokumentace je neúplná, pač nevědí o jaké vozidlo se vlastně jedná. Přičemž, tam všechny potřebné údaje byly. Výpis z registru vozidel. Dokumentace o vlastnictví apod. Měla jsem pocit, že mluvím s tatarem. Možná by jste jí lépe než já vysvětlili co je to VIN vozidla aj. V okolí se objevili další osoby se stejným problémem.
Re: Hromadná žaloba na ČKP
05. 02. 2013 20:33
Dobrý den. Tak poproste i ostatní v okolí at se přidaj. Kontakt na mě 776822574
WanndaQ
Re: Hromadná žaloba na ČKP
06. 02. 2013 11:55
Vzhledem k tomu, že dnešní sociální sítě jsou mocné, dovolila jsem si Váš odkaz sdílet..... Kde žádám, aby lidi se stejným problémem se přidali.
Galo Ján
Re: Hromadná žaloba na ČKP
10. 02. 2013 15:42
Máme podobný prípad ktorý sa sa tíka tohoto prípadu a ochotne sa pripojíme a doložíme potrebné doklady ak to pomože dobrej veci a ukončenie tejto situacie z ktoréj tažia niektorí páni za pomoci štátneho aparátu.
Re: Hromadná žaloba na ČKP
10. 02. 2013 22:28
Také po mě jdou a chtějí zaplatit za dobu, kdy jsem auto už dva roky nevlastnil a bylo řádně převedeno na nového majitele. Určitě se připojím, i kdybych to nakonec nemusel platit, už za tu psychickou újmu.
BT
Re: Hromadná žaloba na ČKP
13. 02. 2013 21:35
Přidejte mne k hromadné žalobě. A navíc bych ráda, abychom iniciovali hloubkovou kontrolu veškerých inkas, které dosud provedli. V případě pochybení se jedná o neoprávněné obohacování, podle mne se jedná o trestný čin. Dokonce, v případě kdy se někteří bránili a nakonec zaplatili - o úmysl.

Pojďme na to zgruntu.

A pro jistotu bych to ráda předala k prošetření i do Bruselu - ať Evropa vidí, co nám stát dělá. A ať vidí, koho si přibrali za parťáky. Nicméně, řekněme si upřímně - jedná se o vydírání, šlendriánskou práci zaměstnanců ČKP, o lhostejnost ČNB, která nečinně přihlíží k okrádání občanů, o distanci vládních činitelů - které si vydržujeme a oni se nám odměňují okradením.

ČKP je organizace založená státem, odpovědnost nese tedy stát.

ČKP nabádá k trestným činům - žádá o poskytnutí přísně diskrétních osobních údajů, aniž by měla ze zákona mandát toto požadovat. Vy, kteří jste na základě těchto informací "vyhráli", jste možná prohráli - státní organizace jsou spojené nádoby a nevíte, která jiná státní organizace od této získá informaci o tom, že jste údaje bez souhlasu třetí osoby poskytli. A neznalost zákona neomlouvá.

Zatím tedy podle mne nevyhrál nikdo. Pojďme do toho.
Re: Hromadná žaloba na ČKP
13. 02. 2013 21:47
BT = panečku to je energie - je to přesně tak jak zde uvádíš = mluvíš mně přímo z duše ! Konečně někdo ! Chybí ten, kdo se vyzná v právní džungli a kdo by dokázal tuto věc prosadit, jak už jsem uvedl i třeba žalobu na stát, který toto svým ne/uváženým zákonem umožnil a nechá své občany ŠIKANOVAT !!!
Jana
Re: Hromadná žaloba na ČKP
15. 02. 2013 14:59
Dobrý den,
taky se přidávám jelikož už jsem zaplatila co po mně požadovali a opět mi chodí emailem a ted mi přišel i dopis od Mgr.Lubomír Vdovec o zaplacení a nevím už čeho.Na moje doporučené dopisy nereagují ani na emaily.Vždy mi napíšou že se mi nemůžou dovolat a že jim mám zavolat.Když jsem jim volala tak mi sdělily že žádné emaily ani doporučený dopis nemají.
Už opravdu nemůžu a nevím jak na ně.
Proto se připojuji
Jaroslav
Re: Hromadná žaloba na ČKP
15. 02. 2013 15:30
Myslím, že hromadná žaloba by měla zahrnovat obecný princip. Tedy né konkrétní případy, ale princip toho, že mám právo cokoliv vlastnit, nemusím mít pojištěno, ale nesmím s tím vyjet pokud není vše v pořádku, to znamená pojištěno.
Nechápu co je to za blbost a lumpárnu vymahat nějaké poplatky za nepojízdná auta na dokladech. Je to pouze trafika několika lidí kteří si udělali výnosný byznys. Pánové sám princip je žalovatelný a popírá právo na vlastnictví věci. O přidružených vyděračských společnostech nemluvě. To se to podniká, nemakám a chudáci mě živí. Styďte se pánové. Nebojte, takto vydělané peníze vám stejně štěstí nepřinesou. Každý člověk musí v životě něco dobrého vykonat a za to mu náleží odměna. Co vykonala ČKP - nic nevytvořila, pouze ožebračila spoustu nevinných lidí. Je to spodina společnosti zaslouží hluboké pohrdání a nikoliv chlubení kolik vybrala peněz. Výše inkasovaných peněz je měřítko odpornosti této instituce. ČKP popírá liďské hodnoty, dobré vztahy a princip důvěryhodnosti, pozitivní přístup k meziliďskému soužití jako takovému.

Na základě principu konání ČKP klesla důvčryhodnost pojišťoven na minimum. Tak asi toto je způsob dohánění rozpočtu. Samozřejmě můj názor.
Myslet si může kazdý co chce.
Re: Hromadná žaloba na ČKP
15. 02. 2013 16:18
Jardo = je to TAK! Včera někdo poskytl zde ODKAZ na někoho, kdo spolupracuje s advokáty, kteří vědí jak na NĚ ( za určitý poplatek) - z mého pohledu je to opravdu řešení POUZE individuálních případů, KTERÝ neřeší VĚC JAKO TAKOVOU!
Příspěvek od "BT" i tento má sklon nebo formu k ŘEŠENÍ problému - CELKOVĚ ! A i mně se zvedá ŽALUDEK, když slyším už jen slovo PROKÁZAT, ČKP, EOS - ksi, TRANSCOM, EXEKUCE, INKASNÍ spol., advokát VDOVEC!,atd. , nebo POJIŠŤOVNA, - ať už se jedná o jakoukoliv např. i zdravotní .... ! To že to takto dopadne, když budou takové spolky SOUKROMÉ = jsme mohli tušit ale nic s tím nikdo z nás nenadělá ! Jsme odkázáni přijímat jejich PODMÍNKY - tím nechci naznačit, že bychom je PŘIJÍMAT MĚLI !!! Všichni chtějí hromadit ZISKY - a vyplácet či nabízet služby JEN v co nejomezenější míře !
Re: Hromadná žaloba na ČKP
16. 02. 2013 07:47
No jak sem rikal jinde, ja se pokusim na ne dat zalobu, ze zneuzili moje osobni udaje, prokazal jsem a stejne poslali jine spolecnosti a tim mi a me rodine vznikla nemajetkova skoda. Jak dopadnu, dam vedet.
Jinak jsem neprisel na nic, co by ckp porusovala, protoze se jedna o male castky. No a sama skutecnost, ze se vec stala. jeste neprokazuje, ze ckp, tak jednala aby nekoho uvedla v omyl a tim se obohatila. Ckp jedna na zaklde zakona, registu a pojistoven. Maji v tom bordel, ale to neprokazuje umysl. Nedbalost se tu neuznava, protoze..... musite chtit!!!!!
No a lze i pak tvrdit, ze si nespravne vylozili to slovickareni. A k jejich obhajobe.... spoustu pripadu ukoncili a i vybrane penize vratili.

Co je samozrejmne lumparna a ja s tim nesouhlasim, ale je to tak.

Jinak hlavni zdroj penez pro ckp plyne od pojistoven, ne od nas. To je dane zakonem.
Re: Hromadná žaloba na ČKP
18. 02. 2013 06:40
NO a ještě jsem přišel na dvě věci, proč na dě dát tresta, ale musím dostudovat přesněji a nebudu to zveřejnovat, aby se čkp nemohla připravit. Klidně s místníma odborníkama projednám osobně
Pajder
Re: Hromadná žaloba na ČKP
28. 02. 2013 10:36
Dobrý den, také se přidám asi se 3mi případy.
MM
Re: Hromadná žaloba na ČKP
01. 03. 2013 11:39
Dobrý den, rád bych se také přidal. ČKP a její dceřiná společnost Eos KSI ( zákon 168/1999 Sb. opravňuje k jednání ČKP a ne tuto firmu, zajímalo by mě jaký má tato firma v celé věci právní statut ) mě neustále upomínají o zaplacení nemalé částky i když jsem je několikrát jak ústně tak písemně informoval, že postupují neoprávněně. Dokonce mě doma navštívil jejich tzv. inspektor a požadoval zaplacení částky, toto se odehrálo poté co jsem ČKP informoval o tom, že podle zákona nejsem dlužník. Jejich počínání je na hraně zákona, né-li až za ní. Pakliže jim slušně vysvětlíte a prokážete, že jste v právu a neporušili jste zák. č. 168/1999 Sb. stejně se snaží z vás peníze dostat. Každý slušný člověk má takového jednání plné zuby a považuje toto za obtěžování. Sama ČKP přiznala že vymáhání poplatků je ze dvou třetin neoprávněné. Proto si myslím, že se s tím musí něco rychle udělat a dát jasnou stopku tomuto špinavému byznysu.
Re: Hromadná žaloba na ČKP
01. 03. 2013 12:08
MM = tato inkasní novodobá gestapa Vás obtěžují proto, že:
Vymahačské společnosti fungují na základě odkoupení pohledávky (a to doslova jakékoliv) bez ověření její pravosti a vymahatelnosti. Je to nátlaková metoda, která se u nás hodně rozvinula v souvislosti s přetížeností soudů a průtahy v řízení a také je využívaná v okamžiku, kdy strana prodávající svou pohledávku dobře VÍ, že je NEEXISTUJÍCÍ, PROMLČENÁ, nebo před soudem těžko PROKAZATELNÁ!
Než gaunerským institucím - dokolečka dokola a neustále pořád něco dokazovat a prokazovat - ŽEBRAT ( Vás neustále všechny tlačí do pozice bezvýznamného PLEVELE SPOLEČNOSTI) = soustřeďte se na znění případné elekronicky podané žaloby a na NI REAGUJTE - způsobem, který popisuji v tomto vlákně = [www.antickp.cz] Před tím můžete podat TRESTNÍ OZNÁMENÍ za pomoci POLICIE ( platí pro ty, kteří se s nima BOJÍ utkat se na půdě soudu a ztratit tak možnost pocitu z úspěchu, před NEŘÁDEM!) Tento neutěšený stav je zapříčiněn PŘEDEVŠÍM = zapomínáním na NAŠE PRÁVA = dané ÚSTAVOU!!! Necháváme si líbit čím dál tím více PŘÍKOŘÍ, které je na nás z různých směrů aplikované ! Tak už se konečně probuďte a nenechte se od těch novodobých fašistickogestapáckých ZÁJMOVÝCH spolků a metod neustále zastrašovat = platí pro všechny, kteří se potýkáte s nesnesitelným pocitem KŘIVDY!
Pajder
Re: Hromadná žaloba na ČKP
06. 03. 2013 14:37
A kdy se bude podávat ta žaloba?
ahard
Re: Hromadná žaloba na ČKP
07. 03. 2013 11:00
Výpis z registru vozidel jste tam nemohla mít, ČKP nemá právo nahlížet.
Re: Hromadná žaloba na ČKP
07. 03. 2013 12:10
Pajdere, bohužel se domnívám, že se načekáte....
Re: Hromadná žaloba na ČKP
07. 03. 2013 12:29
Dobrý den. Žalobu bych rád podal ale jelikož ČKP nehodlá komunikovat už ani s PČR tak nevím jak by to dopadlo. Podal jsem trestní oznámení na ČKP a Transcom a u obou výsledek stejní případ se odkládá jelikož ani ČKP ani Transcom nebyla schopná nic předložit .
Re: Hromadná žaloba na ČKP
07. 03. 2013 17:03
Co co co, co je mi to za novinky. Jak předložit. Pokud dáte na základě nějakých podkladů trestní oznámení a je opodstatněné, tak přeci protistrana nemusí nic předkládat. Pokud nemají relevantní protidůkazy, mělo by být zahájeno.

Mě trestně stíhaly za vydírání a to neměli důkazy žádný. Šmejdi podělaný.
Re: Hromadná žaloba na ČKP
07. 03. 2013 17:12
ahard napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Výpis z registru vozidel jste tam nemohla mít,
> ČKP nemá právo nahlížet.

Nechci se hádat, ale právě toto právo ČKP má!!! na základě §24c odst.3 s odkazem na § 15 odst. 3. příslušného zákona.
Re: Hromadná žaloba na ČKP
07. 03. 2013 20:16
Docktor napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Co co co, co je mi to za novinky. Jak předložit.
> Pokud dáte na základě nějakých podkladů
> trestní oznámení a je opodstatněné, tak
> přeci protistrana nemusí nic předkládat. Pokud
> nemají relevantní protidůkazy, mělo by být
> zahájeno.
>
> Mě trestně stíhaly za vydírání a to neměli
> důkazy žádný. Šmejdi podělaný.Prostě byl mi dnes doručen hlídkou dopísek o tom že věc se odkládá protože za dobu 1,5 měsíce jim ČKP ani Transcom nebyly na nic schopní odpovědět a nic předložit. Jinak už mě neobesílá ČKP ani neotravuje Transcom
A dle PČR se nejedná o nic jenom o pochybení nic víc nic mín neshledali v tom trestní čin podvodu dle zákona.
Re: Hromadná žaloba na ČKP
07. 03. 2013 20:38
TAK to OK. To je jasný, že to není podvod. ČKP má právo obesílat dle zákona a když se splete, to se přeci stane. Oni nechtěli, chtěli jen dodržovat zákon a pochybení není úmysl (nedbalost se na podvod nevztahuje).
Jinak mi říkal právník, že ČKP je (teď přesně nevím) statutární orgán a dle nejvyššího soudu tudíž nemá nárok na to, aby je obhajoval u soudu advokát. Chtěl jsem po něm číslo Judikátu, ale ještě mi ho neposlal.

Mám dotaz na Milana Cukráře, či Jánošíka ?????
Chlapy, když pochybí statutární orgán, měl by jejich nadřízený orgán vyvozovat důsledky, Ne???
A když je to černé na bílém??? smiling smiley Jak je to?
Re: Hromadná žaloba na ČKP
07. 03. 2013 21:31
položme si otázku KDO JE NADŘÍZENÝ ORGÁN ČKP ??
Re: Hromadná žaloba na ČKP
07. 03. 2013 22:10
to jo, ale ty se k tomu nevyjádří a potom by se měla dát stížnost pro nečinost na ČNB k nadřízenému orgánu a to je kdo?
Minstr financí, nebo Major Z ?
elisa
Re: Hromadná žaloba na ČKP
08. 03. 2013 11:45
Chci vás ujistit, že ČNB není nadřízený orgán ČKP. Toto mně bylo sděleno jako odpověď na stížnost na chování těch pablbů a vyděračů. Oni si vlastně můžou dělat co chtějí, podle vyjádření ČNB. Oni nemají žádné předpisy jak postupovat a údajně záleží jen na nich co považují za relevantní doklad k prokázání neprovozování vozidla. Takže tam taky vážení můžete posílat a posílat a jim se to stejně nebude líbit dokud psychicky slabší jedinec nezaplatí.
Luke
Re: Hromadná žaloba na ČKP
10. 03. 2013 13:38
Zdravím!
Jak je to tedy s tou žalobou? Moc rád bych se přidal. kdyby něco, můj email: lukas.67(uzenáč)email.cz
ing.Janský
Re: Hromadná žaloba na ČKP
11. 03. 2013 13:42
Rád se přidám, mám dva případy, nic kolem toho nikde nezjistíte. Pokud nemají pravdu, klidně Vám napíší, že veškeré náklady na práci máte zaplatit. Nikdo Vám neřekne kdy předala pojišťovna hlášení o tom, že neplatíte, nechají to dva roky ležet s tím, že nestíhají a podle znění zákona mají záležitost vyřídit co nejdříve. Stavební úřady apod. mají na takové věci čas 1, max.2 měsíce. Tady nechají naskakovat cenu co nejdéle a ve finále zaplatíte za vozík 35.000,-. Roční pojistné je 100,-Kč. Takže bych do toho rád šel.
Jan
Re: Hromadná žaloba na ČKP
12. 03. 2013 12:53
v mé výzvě je uvedeno: Při zjišťování jsme v souladu ......... vycházeli z porovnání údajů, které dle §15 odst. 3 zákona provedl Centrální registr vozidel.

Myslím si že nemá právo, ale nahlíží.
Re: Hromadná žaloba na ČKP
12. 03. 2013 13:10
Myslet si můžet co chcete, ale již Váš text značí, že provedl centrální registr...
"vycházeli z porovnání údajů, které dle §15 odst. 3 zákona provedl Centrální registr vozidel"
Jan
Re: Hromadná žaloba na ČKP
12. 03. 2013 14:40
Myslet si můžet co chcete, ale již Váš text značí, že provedl centrální registr...
"vycházeli z porovnání údajů, které dle §15 odst. 3 zákona provedl Centrální registr vozidel"

Aha tak to provedl Centrální registr vozidel a na základě toho, že jsem se ničeho nedopustil, jen předchozí majitel neměl 10 dnů pojištěných a já nejpoctivější z nejpoctivějších si pojistil vozidlo ihned při koupi. Koupeno v autobazaru a autobazar už neexistuje.
Registr na základě žádosti zájmového združení ČKP vydal myslím si neoprávněně moje údaje....
inox
Re: Hromadná žaloba na ČKP
12. 03. 2013 14:45
nebude lepší napadnou u soudu registr vozidel, že poskytuje informace na základě smyšlených doměnek v žádosti od ČKP
ahard
Re: Hromadná žaloba na ČKP
13. 03. 2013 09:12
O tom,že nemá právo nahlížet do Centrálního registru vozidel jsem napsala, protože mi EOS sdělil,že ukončený případ od ČKP byl na základě, že auto bylo uloženo v depozitu, což není pravda. Tak potom nevím kde nahlíží a s čím porovnáva,asi do pr.....Na základě jejich výzvy mi stačilo pouze napsat, že nesouhlasím se zařazením vozidla do kategorie nákladní. Případ byl ukončen, s dalšími bojuji třetím rokem.
Marie
Re: Hromadná žaloba na ČKP
20. 03. 2013 15:38
Dobrý den, také máme 3 neoprávněné případy a čásky nejsou tak malé jedná se o 11870,- Kč,druhý 11880,- Kč ty už mám snad vyřešeny a teď za 7460,- . Přitom dva případy jsou na stejné auto. Hovořila jsem s nima telefonicky a sdělila, že již od nás mají podklady (prodejní smlouvu) na předchozí případ, bylo mi sděleno,že stejně musíme znovu poslat prodejní smlouvu, jinak předají k exekuci.
Re: Hromadná žaloba na ČKP
20. 03. 2013 17:23
Marie, je známo, že u telefonu sedí vyškolený pracovník, a musí Vás dotlačit k uhradě. Exekuci musí nařídit jedině soud. Když se podíváte on lide do případu, co je tam napsáno? Podle toho lze volit obranu.
Jika
Re: Hromadná žaloba na ČKP
26. 03. 2013 21:01
k tomu se rád připojím.Po mně chce ČKP 4900,- za období,kdy jsem již téměř dva měsíce nebyl majitelem vozu,Všechny podklady dostala pojišťovna,na registru auto odhlášeno.....takže já pro začátek půjdu podat trestní oznámení za pokus o podvod
Re: Hromadná žaloba na ČKP
27. 03. 2013 08:12
Jika, klidně jděte podat žalobu. Až jí odmítnou, či odloží, pak se klidně ptejte co dál. Rád pomůžu, když můžu.
ota
Re: Hromadná žaloba na ČKP
27. 03. 2013 13:59
Stejný případ jako ostatní, částka k obohacení 4680 kč, aby to nešlo přes 5000 kč . Maj to vymakaný. Jednalo se o pojistné za již prodaný vůz, přitom vlastním kupní smlouvu a potvrzení o vrácení alikvotní části pojištění od doby prodeje vozu,
Ota
Re: Hromadná žaloba na ČKP
27. 03. 2013 14:50
Oto, jsou i případy nad 5000Kč a nepomůže žaloba. To zde již několkrát probíral Doctor...
Pítr
Re: Hromadná žaloba na ČKP
03. 04. 2013 21:07
S radostí se přidám.
Re: Hromadná žaloba na ČKP
03. 04. 2013 21:12
Petře, věřím, ale není k čemu se přidat..
neznalec
Re: Hromadná žaloba na ČKP
10. 04. 2013 15:52
Jak by jste resili,ze pojistovna pochybila,protože neuvedla manželovi,ze tim,ze pojistku odeslal pozdě,tak zanikla,ale nechal si hned udělat jinou a ty peníze mu převedli na novou a tím pádem bylo auto po tu dobu bez pojistky.bohužel,pojišťovna sama řekla,ze operátor pochybil,le předala to CKP a ta dále transcomu a ta z nas tahá peníze,ačkoli už je to dávno zaplacené,chodí složenky na nějaké náklady,ale ty už jsou podle mě v ty pokutě,ne?
ja
Re: Hromadná žaloba na ČKP
12. 04. 2013 18:40
zdravim. byl jsem na PČR podat tr. oznameni...nepodarilo se. jak se pripojit k hr. zalobe na ty..... dejte vedet.dik
Re: Hromadná žaloba na ČKP
13. 04. 2013 15:40
Milan.cukrar když nemá cenu podávat trestní oznámeni,tak jak naně? Tu je jasné že to je cíleny podvod na lidi a neopravněne obohacováni,zasahováni do soukromí,informace o třetích osobách.Ta debilní výzva onlain nejde ani výplni a odeslat abych ja poslal někam. Mě to teprve čeká.Motorku prodal před rokem,řadne odhlásil v registru a pak do pojišťovny s TP v dubnu. Tet parchanti uváděj udaje o vlastnictví s pojistky a registru že platil do června a pak dlužím za 3 měsíce.Když to tady tak pročitam tak všichni co už nic nevlastni tak tu máme dluh za tři měsíce - to už pěkný podvod. My aby jsme zhanět ješte nake udaje!!!
Re: Hromadná žaloba na ČKP
14. 04. 2013 21:26
Jíro, jak na čkp, to vám tu přeci radíme, a je nás více. Stačí si vybrat nejvodnější způsob, který Vám vyhovuje. Neoprávněné obohacení, jak to myslíte?
On line to jde vyplnit, spoustu lidem se to nedaří, ale když pak na skype jdeme krok za krokem, tak to zvládnou.
Re: Hromadná žaloba na ČKP
15. 04. 2013 00:59
Myslel jsem jak jim to znechutit.Dotazník onlain ma kolonky povine a bez těch to nejde.Ja udaje shánět nebudu ani je podporovat.Motorku prodal a na víc nemají nárok - at se soudí. Neopravně ne obohacováni - myslím že to co dělají je čisty úmysl.Když to tu tak čtu útěch neopravněnych pohledávek máme 90 dni a to už něčim zavani.To by těžko někde vysvětlovali?
Solfernus
Re: Hromadná žaloba na ČKP
16. 04. 2013 13:47
Vážení,dovedl jsem spor až k soudu.Použil jsem veškerou možnou argumentaci.Bez ůspěchu.Názor soudce OS v Č.Budějovicích,který je si velmi dobře vědom toho,že jde o bagatelní spora že odvolání není možné, Vám sdělím až mi přijde písemné vyhotovení.Právo v tomto státě není!!
Re: Hromadná žaloba na ČKP
16. 04. 2013 15:23
Proč jste to nechal dojít až k soudu?
Re: Hromadná žaloba na ČKP
16. 04. 2013 20:22
Solfernus = České Budějovice jsou POVĚSTNÉ všemožnými problémy TAM NEJDE MNOHO VĚCÍ, které jinde jdou bez potíží A TO SE NETÝKÁ POUZE SOUDŮ !!! Do tohoto rozhodnutí soudce bude potřeba podat kasační stížnost!!! Bylo by dobré vědět zda byl v tomto případě k dispozici obhájce či nikoliv ? Zda-li byla dodržena 30 denní lhůta pro VYJÁDŘENÍ SE po obdržení výzvy, jak probíhala komunikace kdo podal žalobu a ....
Re: Hromadná žaloba na ČKP
21. 04. 2013 00:36
Solfernus.
Pokuste se nám nasvítit podrobnosti. Děkuji
tomáš
Re: Hromadná žaloba na ČKP
02. 05. 2013 10:11
Mě stálo auto na zahradě,4 roky ,bez motoru ,bez technické,přišel jsem o řidíčák ,takže to auto ani nemohlo jezdit mám i foto a nic mi neuznaj!! jdu přes právníka a dej te si pozor,je to jen firma,udělaná nějakým politikem a jen dřou peníze,jinak ta firma nic jiného nedělá
Re: Hromadná žaloba na ČKP
02. 05. 2013 21:55
Zdravím Vás Tomáši,
jěště zabojujte a půjde to možná i bez právníka. Pokud jste poslal do 30dní od doručení námitku společně se svědeckými výpověďmi, které dokazují neprovozování vozidla máte pořád šanci. Mě čkp šponovala přes Transcom až po předžalobní upomínku z AK., tak jsem vyměkl a do soudu jsem nešel a zaplatil. Krátce po obdržení předžalobní upomínky jsem v posledním zoufalém pokusu poslal přes on-line všechno, co již do té doby měli půl roku doručeno poštou (s dodejkou) a tři týdny po té co dostali peníze se jim to rozleželo v hlavě a na on-line stálo "Potvrzeno - neprovozováno".A prachy pak vrátili taky.
Šťastný konec mého případu byl o to překvapivější, že to bylo tzv. 2. čtvrtletí, přičemž 1. čtvrtletí mi neprovozování neuznali, ačkoliv vozidlo bylo ve stejném režimu jako v případě 2.čtvtletí. Jediný a rozhodující rozdíl (aspoň z jejich pohledu) byl fakt, že v prvním případě jsem v zákonné lhůtě poslal pouze čestné prohlášení bez svědeckých výpovědí. Ty jsem později doložil i s fofo materiálem, leč ke své škodě bezúspěšně.....
A přidám k tomu ještě jednu perličku v kontextu závěrů, které jsem uvedl v předešlém odstavci. Kolegyně ze zaměstnání prodala před rokem vozík. Přišla jí výzva od čkp a tak jim hned zavolala cože blbnou, že ona už ten krám rok nevlastní a že nic platit nebude. Tedy žádná písemnost (natož s dodejkou), žádný on-line kontakt s písemnostmi přes webovky. Tři měsíce klid, pak upomínka s navýšením "příspěvku". Pak si postěžovala v práci, co zas vymysleli za zákon na ožebračování lidí. Poučen z předchozích nezdarů jsem se nabídl, že jí to odešlu (kopii kupní smlouvy a kopii TP ) přes on-line, i když 3 měsíce PO jsem si nedělal velké iluze. Do několika dní tam měla ukončeno, zjištěn další vlastník.
Někdy se bazíruje na lhůtě 30 dní a někdy stačí, když se ozvete do pár měsíců po lhůtě.
Tak to ještě nevzdávejte a zkoušejte dál. Třeba je ještě udoláte.....
Re: Hromadná žaloba na ČKP
06. 05. 2013 19:52
Tomáši, občas právníci nepomůžou, ale stačí se bránit sám, pokud se nebzdáte, máte velkou šanci vyhrát, jako mnoho dalších.

Co Vám poradil právník? Jakým dokumentem jste se bránil?
David
Re: Hromadná žaloba na ČKP
11. 05. 2013 14:21
Zdravím, ze mě tahají 10 dnů kdy jsem auto koupil a pojistil až za 10 dní, V zákonu 168/1999 Sb., v paragrafu 15 odst. 5 je, že auto musí být pojištěni do 14 dnů. Jak to teda je?
Re: Hromadná žaloba na ČKP
11. 05. 2013 16:26
Davide je to tak = ALE ! nesmí se používat bez pojištění na komunikacích ( těch deset dnů, nebo i jiný počet dnů ) . Pro všechny = platí, že koupím-li vozidlo NEJSEM NIČÍM VÁZÁN K TOMU ABYCH TOTO VOZIDLO
za prvé = DOHLAŠOVAL ( v případě jeho nepoužívání z důvodu např. oprav nebo si vozidlo koupím jen tak -
H*VNO je každému po tom, PROČ vozidlo kupuji !)

za druhé = NIKDO NENÍ POVINNEN nepoužívané vozidlo na vlastním veřejně nepřístupném místě = POJISTIT !!!

Nedojde-li k zákonné úpravě v postupu pří koupi vozidla - jeho přesné metodice = MŮŽETE MÍT vozidlo na sebe odhlášené NEKONEČNĚ DLOUHOU DOBU!!! Takto koupené vozidlo ( je-li v odhlášce a není součástí pozemních komunikací ) nepodléhá ŽÁDNÉMU předpisu ve vztahu k tomuto problému s pojištěním, který by ukládal neb vyžadoval jeho řešení ! V tomto případě DOKONCE nelze odevzdat RZ do depozitu. Vozidlo NEPROVOZOVANÉ nemusí být POJIŠTĚNÉ !!!
Re: Hromadná žaloba na ČKP
13. 05. 2013 19:49
Davide, mýlíte se, přesněji špatně si vykládáte zákon. Ten sice stanoví, že do 14 dnů musíte pojistit, nebo uložit značky do depozita, nebo "Nelze-li splnit povinnost odevzdat tabulku s registrační značkou a osvědčení o registraci vozidla příslušnému orgánu evidence, je vlastník vozidla povinen takovou skutečnost bez zbytečného odkladu oznámit příslušnému orgánu evidence"

Po tu dobu ale nesmíte vozidlo provozovat. Ani jediný den provozování bez pojištění.
PhDr.Petr Gregor
Re: Hromadná žaloba na ČKP
19. 05. 2013 13:34
Mám zájem o přidání se k hromadné žalobě,prosím o bližší podmínky
Děkuji Gregor Petr
Re: Hromadná žaloba na ČKP
24. 05. 2013 16:42
Zdravím moc rád se připojím jen se zeptám jak dlouho musím skladovat prodejní smlouvu dik.
Re: Hromadná žaloba na ČKP
26. 05. 2013 20:45
dle zákona není lhůta, dle zkušeností... vždyť je to jen papír, založíte do složky technické průkazy, a za 10 let....
Enco
Re: Hromadná žaloba na ČKP
27. 05. 2013 21:25
Ahoj, rád se připojím k žalobě. Momentálně mi sice dali pokoj, ale to příjde..."opět":-)...otravují permanentně už od roku 2009. Naposled někdy v březnu 2013 s nehoráznou blbostí, zatím se po mém A4-kovém dopise nikdo neozval, tak uvidíme. A taky mám jednu žalobu z jejich strany, proti které jsem podal odpor a teď čekám. Každopádně souhlasím a připojuji se ke všemu, co pomůže ostatní občany ochránit proti "zlovůli" této organizace.
Manas
Re: Hromadná žaloba na ČKP
02. 06. 2013 10:31
Dobrý den. Také jsem se dostal do kolotoče zlodějů a vyděračů TRANSCOMU a ČKP. Dokonce jsem i zaplatil ale i potom mi stále volali a vyhrožovali. Dostal jsem i několik meilu. Stále dokola jsem jim posílal kopii o zaplacení ale jako bych nic nezaplatil to pokračovalo dále. Ted to došlo tak daleko že už mi přišla soudní elektronická obsilka. Na tu jsem podal odvoláni a doložil doklady o zaplacení. Tak čekám co bude dal. Pak už jen vsěchny ty hajzli postřílet. Protože je to nehorázné co se děje.
Petr Vrabeľ
Re: Hromadná žaloba na ČKP
01. 08. 2013 11:04
Vážený pane, také Já se rád připojím k Vaší výzvě. Konečně se našel někdo, kdo se pomůže postavit těm vydřiduchům. Děkuji
Re: Hromadná žaloba na ČKP
09. 08. 2013 21:10
Zdravím všechny, mám připravené trestní oznámení na ČKP. Protože v něm poukazuji nejen na svůj případ, ale i na podobné praktiky ČKP, které uvádějí diskutující na tomto fóru, uvítal bych, abyste se vy, kteří budete mít zájem, připojili. Už jen z důvodu, že by se tím navýšily podvodně vymáhané částky, čímž by se zvýšily i motivace státního zástupce případem se zabývat. Koordinace by měla probíhat přes soukromé zprávy.
Jiri Sramek
Re: Hromadná žaloba na ČKP
28. 08. 2013 16:33
Dobry den,

Velice rad se k zalobe pripojim. Otravuji mne dele nez rok a uz toho mam dost. Mj. uz mam potvrzeni z registru vozidel dokladajici moji nevinu. Co mam pro pripojeni k zalobe udelat? Chci zadat i nahradu skody vzniklou dokladanimbteto udalosti a veci s tim spojene.

S pozdravem

Jiri Sramek
Re: Hromadná žaloba na ČKP
29. 08. 2013 10:12
Pane Šrámku, chápu Vaše rozhořčení, ale ujišťuji Vás, že náhradu ještě nikomu nevyplatili. Co se týče žaloby, pokud mám dobré info, tak ještě žádná nevznikla, jen se o ní mluví mezi laiky.
Jiří Šrámek
Re: Hromadná žaloba na ČKP
30. 08. 2013 13:27
Zdravím přátelé,

jak píše Milan Cukrář výše - věřím, že ji nikdy nevyplatili a taky věřím, že je to tím, že boj nebyl vede úplně. Já už začal kroky k žalobě podnikat, protože dokazování těm trotlům, že jsem vozidlo nevlastnil mne už nebaví.

Pokud máte někdo zájem se případně připojit, dejte vědět - pokud máte FB - můžete průběh sledovat zde.

[www.facebook.com] (zkopírujte celý link do prohlížeče)

budu rád, když budete facebookovou výzvu dále šířit. Čím více nás bude, tím lépe...

Dnes jsem předal právníkům první podklady.

Jiří Šrámek
tetriska
Re: Hromadná žaloba na ČKP
02. 09. 2013 14:43
Dobrý den,
dnes přítel obdržel dopis od čkp s výzvou k uhrazení pokuty ve výši přes 65.000 kč.
Důvodem je provozování osobního vozidla bez pojištění odpovědnosti v době od 15.2.2012 do 1.7.2013.

Je možné, že je ta částka opravdu takhle vysoká?
Je opravdu jeho povinností to zaplatit do 30-ti dnů nebo je nějaký způsob, jak z toho ven?
Prosím poraďte, pokud máte zkušenosti.
Předem moc děkuju.
Re: Hromadná žaloba na ČKP
09. 09. 2013 21:31
tetriska, ano, může být tak vysoká částka..
"Je opravdu jeho povinností to zaplatit do 30-ti dnů nebo je nějaký způsob, jak z toho ven? " není povinnost částku uhradit, stačí doložit, že jste vozidlo neprovozovala.
Zde je mnoho vzorů, jak postupovat, i spoustu rad, s některými ale nesouhlasím....
Mara
Re: Hromadná žaloba na ČKP
09. 09. 2013 22:22
Tetriska: Prováděl Váš přítel nějaké pohyby v registru nebo v pojištění u daného vozidla v poslední době (obnovil pojištění, prodal a přepsal vozidlo...) ?
O jaký obsah motoru se jedná ?


milan.cukrar: Můžete mi, prosím, objasnit, jak může být částka tak vysoká, když sankce za nepojištěné osobní vozidlo v nejvyšší kategorii obsahu je 2100Kč/měs. ?
U Tetrisky mi vyšla částka (při nejvyšším obsahu vozidla) za 16měsíců 33600Kč, zbývající částka je daná náklady na uplatnění a vymáhání ?
Re: Hromadná žaloba na ČKP
09. 09. 2013 22:33
Mara = na takovou otázku odpoví téměř každý. Mohlo by se v tomto případě jednat o vozidlo pick up = TEDY VOZIDLO nákladní DO 12tun, kde je sazba 130 kč a potom už výsledná částka souhlasí ŽE ano . Hnedle je důvod na podání trestního oznámení protože v těchto případech se jedná o skupinu vozidel N1 se sazbou max. - 70kč/den a tohle VONI!!! = VĚDíííí !!! Nejedná se o ojedinělý prohřešek ze strany pekáče !! = ale o ZÁMĚR uvádět zavádějící informace !!!
Re: Hromadná žaloba na ČKP
10. 09. 2013 08:22
Pane Mara, nemůžu Vám to přesně objasnit, páč neznám podrobnosti. Sice tazatelka uvádí osobní automobil, ale já nevím co je uvedeno v techničáku. Nevím kde je pravda. jen vím, že podobnou částku měla platit paní (samoživitelka s děckem) z okolí Ustí nad Labem, tuším, někdy před rokem. Pomohl jsme jí, aby neplatila ani korunu. Tenkrát jí to dělalo, taky přes 60 tisíc.

Musela by Tetriska dát přesnější info. Je jen mizivé procento, že čkp špatně spočítá částku. Mám i jinou informaci, kdy v techničáku byl uvedeno nákladní vozidlo u Pick up, jak správně píše kolega kdokoliv, a po intrvenci u Mgr. Krejzara mu snížili vyjímečně sankci jako na osobní vozidlo. (páč chtěli jeho peníze)

Stačí takto?
Sim
Re: Hromadná žaloba na ČKP
09. 10. 2013 19:06
Dnes mi byl doruceny rozsudek na zaklade ktereho mam uhradit 6540,- Kc + prislusenstvi 5156 za neuhrazene pojistne na vozidle za minuly rok, ktere jsem ovsem prodal pred 4mi lety a radne odhlasil.
Proti rozsudku se neni mozne odvolat...

Jak mam postupovat.
Nebyla mi dorucena ani vyzva ani jakykoliv naznak rizeni.
Dnes rozsudek bez prava na odvolani...

K zalobe se smele pripojuji

Sim
Re: Hromadná žaloba na ČKP
09. 10. 2013 19:26
Sim -e = v tomto případě jít za zkušeným právníkem a celou věc řešit za pomoci kasační stížnosti - a to tím spíše, že zde se projevuje naplno STUPIDNÍ ZÁKON jeden jako druhý a v tomto případě FIKCE DORUČENÍ !!! Bylo - li vozidlo před 4 roky odhlášeno je evidentní, že čkp nepostupovala podle zákona. Bylo by možné na tyto stránky vložit soubor s odůvodněním rozsudku?
K L
Re: Hromadná žaloba na ČKP
14. 10. 2013 00:31
BT= souhlasím s vámi a připojuji se k hromadné žalobě, je načase otevřít oči a nenechat se okrádat. Naše mafiánské státní zřízení občany této republiky absolutně nechrání a dovolí takovým jako jsou ČKP, Exekutorům, Lichvářům, slušné občany okrádat a to vše za podpory naší slavné zkorumpované Justice. V tomto státě se spravedlnosti nedočkáte. Doufám že se občané této země konečně vzpamatují, hlavně když půjdou k volbám, aby věděli koho volit.
Je až neskutečné jaké se zde prosazují zákony,které vždy někomu tečou do kapsičky. Například v Německu když se Magistrát města podle registru od pojišťoven dozví že Vaše auto není pojištěné, tak k Vám zašle úředníka který vám odstraní plaketu města s poznávací značky vašeho auta a dá Vám zase novou až auto zase pojistíte. Pokud budete jezdit bez pojištění (bez plakety) a chytí Vás policie tak zaplatíte pokutu a pokud autem nejezdíte tak nepotřebujete platit nic a už vůbec né ČKP,Magistrátu a následně Exekutorům a dalším parazitům kteří Vám nakonec vezmou i střechu nad hlavou!!! Lidi proboha otevřete oči.
Jirka - Vl
Re: Hromadná žaloba na ČKP
17. 11. 2013 01:13
Jdu do toho s Vami. Letos si na mě zasedli už 3x. Zasekli se na NEAKCEPTUJEME a NEMÁ VLIV. A hlavně na ZAPLATÍŠ nebo soud a exekuce.
Re: Hromadná žaloba na ČKP
18. 11. 2013 08:52
Jirko, toto ale píšou skoro všem: "NEAKCEPTUJEME a NEMÁ VLIV" Je třeba s tímto tvrzením nesouhlasit a bránit se vkládáním námitek..
kdo déle vydrží, ten vyhraje..
Re: Hromadná žaloba na ČKP
18. 11. 2013 22:17
Ráda se připojím k žalobě. Rozsudek přes tři svědecká prohlášení je ZAPLATIT. Po konzultaci s relativně dobrým známým, zda podat žalobu k ústavnímu soudu, jsem byla velice překvapená, že jeho stanovisko je stejné - máš značky, musíš platit - byť auto stojí na zahradě na špalkách. Nechápu to, prožívám pocit křivdy a bezmocnosti a pouze finanční výdaje mi brání odvolání přes ústavní soud do Štraburku.
Re: Hromadná žaloba na ČKP
19. 11. 2013 09:26
Zatím každý píše, že se připojí k žalobě. Připojil se tedy již někdo? Jak to probíhá?
edabartosz
Re: Hromadná žaloba na ČKP
21. 11. 2013 21:49
dobry den mam s těmito deliqenty take problemy ohledně dokazovani (ne)provozovani motorových vozidel po pozemních komunikacích.rad se taky připojim k hromadné žalobě .Prosím dejte mi vědět co mam udělat
Re: Hromadná žaloba na ČKP
22. 11. 2013 08:20
edabartoszi, nežli jiný poradí se žalobou, dovolím si poradit s dokazováním. Doložil jste jim neprovozování i dvěma svědky?
Hezký víkend.
MATĚJ
Re: Hromadná žaloba na ČKP
22. 11. 2013 13:34
No obávám se, že s hromadnou žalobou moc nepochodíte. Podívejte se na stránky ústavního soudu. Je tam nový nález č. I. ÚS 47/13 a ten potvrzuje, že neprovozování znamená, že vozidlo musí být formálně vyřazeno. Tak si raději ušetřete zbytečné nervy...
Maximus
Re: Hromadná žaloba na ČKP
23. 11. 2013 02:21
Já zas dostal dopis od ČKP trošku z jiného soudku: V květnu 2012 jsem koupil vůz a ihned uzavřel pojištění (a rovnou zaplatil) na rok u ČSOB. Ta mi po půl roce oznámila, že nemohla dohledat výši mého bonusu (který mi sám stanovil jejich "makléř"winking smiley, a tedy, že můj bonus činí 0 měsíců. Částka se rázem vyšplhala na dvojnásobnou hodnotu, a že bych měl rozdíl doplatit. Napsal jsem jim, že problém je na jejich straně (svůj bonus si dokáže vyhledat snadno úplně každy) a že mám zaplacenou, jimi nabídnutou částku na rok. Moc se jim to nelíbilo a prý předají případ k ČKP. Ta mi po roce napsala, že zjistila, že jsem neplatil celý rok pojištění a měl bych jim poslat 25000 Kč. Paradoxem také je, že můj vůz vedou pod již dávno zrušenou SPZ (auto jsem na sebe přihlásil, a tedy i vyměnil SPZ téměř okamžitě po koupi). Všechno jsem oskenoval a poslal na jejich stránku bezpojisteni.cz/vyzva.
Poradil by mi někdo, jak mám dále postupovat a čím ještě argumentovat ve svůj (řekl bych jasný) prospěch?
Pod jakoukoliv žalobu proti těmto KOVBOJŮM se podepíšu. Nechtěl bych žít ve státě, kde by tvrdili pravidla fandové gangsterských filmů.
Re: Hromadná žaloba na ČKP
25. 11. 2013 10:51
Maxismus,
neznám Vám případ ani smlouvy, které jste (ne)uzavřel, ale připadá mi divné...

"Moc se jim to nelíbilo a prý předají případ k ČKP"... co předali čkp?
čkp asi opravdu zjistila neplacení pojištění, ale bez podrobností nelze sdělit jak postupovat..
Maximus
Re: Hromadná žaloba na ČKP
25. 11. 2013 21:28
milan.cukrar napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Maxismus,
> neznám Vám případ ani smlouvy, které jste
> (ne)uzavřel, ale připadá mi divné...
>
> "Moc se jim to nelíbilo a prý předají případ
> k ČKP"... co předali čkp?
> čkp asi opravdu zjistila neplacení pojištění,
> ale bez podrobností nelze sdělit jak
> postupovat.
Uzavřel jsem pojistnou smlouvu s ČSOB na určitou částku. Ta mi po půl roce oznámila, že můj počet bonusů (110, které mi sám vypočítal jejich poj. agent) je chybný (ikdyž je správný) a skutečný počet je prý 0! A že z tohoto důvodu buď musím doplatit dvojnásobek původní částky nebo mi úplně zruší pojištění a nahlásí mě na ČKP (jako nepojištěné vozidlo). Mně se to zdá úplně nesmyslné, protože jsem zaplatil částku, nabídnutou zástupcem pojišťovny a oni mi pak po půl roce řeknou, že pojištění stojí víc. Je to stejné, jako by vám zničehonic řekli, že platíte již rok např. za internet podle starého tarifu a tedy rozdíl budete muset doplatit nebo to budeme vymáhat soudně. Přece když mám něco zaplaceno na rok dopředu, nemůže mi nikdo zničehonic moji "službu" zrušit a přitom ani nevrátit peníze!
Problém byl tedy na straně ČSOB, protože mi jakoby nemohli najít bonusy. ČKP žádnou tuto skutečnost nevyšetřovala a rovnou mi poslala složenku, na částku, jako bych byl nepojištěn celý rok, a navíc na SPZ původního majitele, kterou jsem téměř ihned po koupi změnil.
Re: Hromadná žaloba na ČKP
25. 11. 2013 21:36
Maxismus, Jak víte, že Vás Čsob nahlásila na čkp? ČKP nic nevyšetřuje, jen porovnává údaje s databázi evidenci vozidel a záznamy pojištoven.

čkp Vám asi zaslala dopis, kde Vám klade za vinu, že jste provozovala vozidlo...
a vy máte možnost doložit, že jste neprovozovala.

Zde na webu jsem umístil několik vzorů obrany a postupů jak se bránit..
hes
Re: Hromadná žaloba na ČKP
25. 11. 2013 21:45
Nějak se mi nedaří Vámi prezentovaný Nález na stránkách ÚS najít. Můžete zde prosím napsat odkaz? Díky.
Re: Hromadná žaloba na ČKP
26. 11. 2013 10:00
Také jsem ho nenašla, pošlete prosím odkaz. Děkuji
MATĚJ
Re: Hromadná žaloba na ČKP
26. 11. 2013 14:45
Tady je ten odkaz:

[nalus.usoud.cz]
S.Kalaš
Re: Hromadná žaloba na ČKP
27. 11. 2013 20:28
Rád se přidám, přístup ČKP je naprosto nepřijatelný v právním státu. Šikana, výhrůžky, stres,..., taková slova se mi vybaví když mi přijde dopis od čkp. To je podruhé, co mi poslali ničím nepodložený, nedůvodný dopis. Doma mam pak jen zbytečné problémy spojené s nedůvěrou rodiny a velmi nepříjemnou atmosférou, dopisy mi totiž vybírá otec se stejným jménem a přečtou si je první. A jestli je to nedopatřením, tak je to letos podruhé, měli by si tam udělat pořádek, a neschopné úřední vepře vyházet. Cítím se poškozen, a chci zjednat nápravu, určitě se stalo mnoho jiných lidí cílem těchto novodobých lapků, jen to neřeší
AAAAA
Re: Hromadná žaloba na ČKP
29. 11. 2013 15:32
pro Maximuse !!!....velice dobře si pročtěte § 210 odst. 2 zákona č. 40 / 2009 Sb. ( Trestní zákoník ),.....toho kdo je podepsán pod Vaší výzvou k úhradě z ČKP ( i toho borce z ČSOB ) písemně vyzvěte aby ukončili Váš případ,taktně je upozorněte na tento paragraf v zákoně ( a že v případě neukončení,konkrétně na ně budete podávat na Policii ČR tr. oznámení ), a dejte jim na to také 30 dní :-) . P.S. ....věřte tomu,že i oni (rádoby nadlidi ) se bojí o svoje "fleky" :-) .
AAAAA
Re: Hromadná žaloba na ČKP
29. 11. 2013 15:35
to samé i pro pana Kalaše,.....lidičky,nedejte se !!!
Re: Hromadná žaloba na ČKP
01. 12. 2013 20:17
Klidne jim sdělte co uznáte za vhodné, já bych doporučil raději ŘÁDNĚ doložit čkp, že vozidlo nebylo provozováno,
a klidně to skončí rychle takto:
Přílohy:
otevřít | stáhnout - KP nemá vliv a mělo vliv 21.jpg (186.4 KB)
Lenka
Re: Hromadná žaloba na ČKP
07. 01. 2014 19:58
hezký večer, narazila jsem na tuto stránku, protože přítel také řeší problém s ČKP. Protože mu už víc jak tři roky stojí na dvoře motorka (50cm3), tak vloni v březnu odhlásil pojištění, na co platit, když se nejezdí, ale v tomto státě je logika postavená na hlavu a všechno se točí jen kolem toho, jak z obyčejných lidí vymačkat ještě víc peněz. tady nestačí, že po státu nic nechcete, poctivě platíte daně a chcete mít klid. Jak někdo může někoho nutit, aby musel zešrotovat vlastní majetek nebo platit nesmyslnou pojistku, když vozidlo na silnici nevyjede? Neskutečný bo.rdel...
Re: Hromadná žaloba na ČKP
08. 01. 2014 08:57
Váš přítel ale porušil zákon, který mu nařídil, že musí vozidlo dočasně (trvale) vyřadit.
Jak někdo může někoho nutit, aby musel zešrotovat vlastní majetek....řeší to zákon o odpadech, páč jinak by byli ulice poseté vraky a uklid bychom museli zaplatit všichni, i ti o kterých píšete zde: "poctivě platíte daně a chcete mít klid"

... nebo platit nesmyslnou pojistku, když vozidlo na silnici nevyjede?, nemusíte platit, stačí jen splnit co požaduje zákon.

Milá Lenko, že jsem Vás nepotěšil svojí reakcí? Pokud Vás ale potěší, když sdělím, že ve státě je bordel, tak klidně.
Jaromír
Re: Hromadná žaloba na ČKP
17. 01. 2014 10:44
Velmi rád se připojím a to i s doklady, kdy mne ČKP se svými příteli z EOS KSI okradli o balík a to proto, že jsem chtěl mít klid. Nyní, ale již moje trpělivost přetekla a po poradě s právníkem jsem se začal bránit. Oni totiž nepomůžou ani četníci. Tvrdili mi, že musím zaplati při podání trestního oznámení na ČKP a EOS KSI a prý to nemohou ani jako trestní oznámení nabrat. Že to je pouze občanskoprávní spor. Coč jak jsem se přesvědčil není pravda.
Velmi rád se přidám k ŽALOBĚ a hlavně zlikvidovat napojenou inkasní agenturu EOS KSI. To je ještě horší než exekutor Vávra z Přerova. A to i podepíšu
Jaromír
Vasil
Re: Hromadná žaloba na ČKP
29. 01. 2014 14:14
přestože jsem zaplatil, velmi rád bych se připojil k hromadné žalobě ...
Josef
Re: Hromadná žaloba na ČKP
04. 02. 2014 18:38
Dobrý den, jestliže je někdo ochoten podat hromadnou žalobu, velice rád se připojím - v jednotě je síla! Taktéž mně ČKP neakceptovala doložení, že přípojný vozík nebyl používán. Dnes jsem si přečetl nález Ústavního soudu, na který je na této diskuzi odkaz a raději jsem uhradil složenku - nemám na nějaké vyhrožování nervy, byť jsem přesvědčen, že je jejich postup nezákonný. Podle § 24c zákona 168/1999 Sb., na který ČKP odkazuje, má tato kancelář právo na úhradu příspěvku, zjistí-li porušení dle § 1 odst. 2 téhož zákona, přičemž tento § jasně mluví o provozování vozidla na specifikovaných komunikací a ponechání vozidla na pozemní komunikaci, ne však o odstaveném vozidle na soukromém pozemku. V mém případě se jedná o přívěsný vozík, který jsem měl dlouhá léta na zahradě. Jako poctivec jsem také platil - ostatně se jednalo o roční částku 147,- Kč. Naposledy mi asi nepřišla od pojišťovny složenka, ani jsem si nevzpomněl. Loni na podzim jsem vozík celý renovoval a když jsem se chystal na technickou, zjistil jsem, že nemám /naštěstí jen/ poslední tři měsíce pojistku. Nyní mne to opomenutí stálo tedy téměř 3.000,- Kč. K žalobě na Český stát se rád přidám, tento stát je větší lichvář než ti nejhorší z ulice. Ožebračuje slušné lidi ze všech stran, z kterých je to jen možné. A zloději a zmetci se radují.
cenda-29
Re: Hromadná žaloba na ČKP
20. 02. 2014 08:12
Pro milan.cukrar - zdravím Vás z Kéééééééérkonoš. Respektuji Vás jako jednu z "autorit" /ostatním se tímto omlouvám/ na stránkách antickp a i za ostatní děkuji za vyčerpávající informace. A protože i já mám problém, reaguji a píši tento text s prosbou, zda se Vám mohu v následné době svěřit. Děkuji vám za kontakt. PS - rád se přidám k žalobě na ČKP, ale také nevím jakou formou!?
Re: Hromadná žaloba na ČKP
20. 02. 2014 18:57
Čendo,
Zdravím Vás rovněž ke Krakonošovi, nebo Rýbrcoulovi. Kontakt na mne si musíte najít pomocí různých vyhledavačů, páč vlastník tohoto webu se nepřeje, abych zde umístil na sebe kontakt.

K žalobě se zatím nemůžete připojit, páč nevím, že by jí někdo podal.. Je to jen zbožné přání, ale stále nikde...
Petr Váchal
Re: Hromadná žaloba na ČKP
25. 02. 2014 23:14
Zdravím vás. Mám přesně ten samý problém. Založil jsem kvůli němu nové téma "Vymáhání částky po zemřelém vlastníku vozidla". Připojte se k tématu, ať spolu problém můžeme vyřešit!
Re: Hromadná žaloba na ČKP
26. 02. 2014 07:52
Připojuji se.
Re: Hromadná žaloba na ČKP
26. 02. 2014 11:30
add. Doctor: Pane podařilo se vám dopátrat číslo judikátu nejvyššího soudu, ohledně nemožnosti zastupování statutárních orgánů právnickou firmou? Děkuji.
františek Nebojsa
Re: Hromadná žaloba na ČKP
07. 03. 2014 18:51
Rád se připojím k hromadné žalobě na ČKP protože pod jejich nátlakem mám obavy o majetek,zdraví rodinu,život.Trvale jsem pozbyl důvěru ve st.správu ČR,proto jako nechráněná osoba v ČR vydána na pospas zvůli úředníků ,mafijí - žádám o ochranu EUropský soudní dvůr ve Štasburku v kauze --------Vaše záležitost
Nacionale.
bea
Re: Hromadná žaloba na ČKP
07. 03. 2014 22:50
Ráda se připojím
bea
Re: Hromadná žaloba na ČKP
10. 03. 2014 11:58
Ráda se přidám
J-Tex
Re: Hromadná žaloba na ČKP
13. 03. 2014 09:12
Blábláblá...to je tady pořád keců o žalobě a kde je skutek? Nějaké konání,byla už podána ,věcné zjištění nebo rozhodnutí? Nebo jen snůška prázdných kydů jako vždy? cože? Díky za info JT
Re: Hromadná žaloba na ČKP
13. 03. 2014 19:32
Jo to je sice hezké, co píšete, ale na takovéto zákony já seru. já nikdy neviděl v okolí mého města povalovat se auta, tak proč by měli všichni doplácet na pár blbců? Mají to řešit jinak, aby vyhověli všem. řešit konkrétní případy s lidmi, kteří opravdu auto někde nechají shnít na parkovišti. melete bláboly, nebo alespoň já s tímto nesouhlasím. Je jasné, že řeší právě tyto situace, kdy někdo nechá auto na ulici, nebo nabourá s nepojištěným autem, tak ať se soud zabývá jednotlivými případy. proč bych měl lítat odhlašovat a přihlašovat auto, když s ním zrovna nejezdím. Když je to zcela nesmyslné. potom řešíte hromadu dalších problémů, udělat znovu technickou kontrolu a další nezbytné věci, za které zase platíte, to je potom jasné, že každý radši zaplatí pojištění, ikdyž nejezdí ale já se ptám proč, když nejezdí, logicky tedy pojištění nepotřebuje a je to.
Marisstella Tosovska
Re: Hromadná žaloba na ČKP
02. 04. 2014 12:49
I kdyz jsem zplatila pripojim se k hromadne zalobe,protoze system slouzi jen k okradani lidi
Domi
Re: Hromadná žaloba na ČKP
14. 05. 2014 06:52
Mně už tato banda vyděračů, nevím kým chráněná, poslal dvakrát, že mám doplácet něco, co jsem měl zaplaceno. Tak že lítání, skenování dokladů, posílání smluv, zráta času, nervy aby člověk nechal repasovat, vždyť to všichni znáte. Nikdy jsem nepocítil takovou bezmoc, jako je v případě jejich opakovaných nařčení, že není něco v pořádku. Po přečtení celé diskuze nemohu mít lepší pocit=bezmoc... Rád bych se přidal k hromadné žalobě, ale jak, kdy...??? Zabíval se tímto třeba Ombucman...??? Zdraví vás dp
Re: Hromadná žaloba na ČKP
14. 05. 2014 18:31
ombudsman se tím již určitě zabýval. Ombudsmanka, paní Anna Šabatová ještě ne.
K hromadné žalobě by se rádo připojilo mnoho lidí, již několik let, ale pokud já vím, tak je to jen mluvení, nikoliv činy.
Jednodušší je doložit, že vozidlo nebylo provozováno a případ je ukončen. (pokud se postupuje správně)
viz poslední rychlý případ.
Přílohy:
otevřít | stáhnout - KP nemá vliv a mělo vliv 29.JPG (51.8 KB)
Re: Hromadná žaloba na ČKP
05. 06. 2014 20:48
Taky se přidám ale nevím zdali to někdo podal.
Skippy
Re: Hromadná žaloba na ČKP
10. 06. 2014 17:48
Lidi přidávám se taky.Chtějí po mě 1600 za nepojizdné auto které je v depozitu a za druhé které stojí na soukromém pozemku a je nepojízdné po mě chtějí 4500kč
[www.nedejtese.cz]
tady jsem našel že nemusí být v depozitu ale buzerujou
Předem díky za rady na tuto instituci zlodějů
Re: Hromadná žaloba na ČKP
10. 06. 2014 18:46
Skippy, přidáváte se ke komu?
K těm co prohráli, bránili se, neplatili, nebo k čemu?
Je mi to jedno, ale musíte se bránit a doložit, že jste neprovozoval...
Re: Hromadná žaloba na ČKP
06. 07. 2014 22:58
Vážení,
také bych se rád připojil k hromadné žalobě na ČKP.Mám několik neoprávněných výzev.Poslední je ze dne 29.6.2014 a je zcela zdrcující.Dlužná částka číní 50 620 Kč.Opět jednoznačně neporávněná!V ČKP zcela zjevně,možná úmysně, nikdo údaje nekontroluje a čekají co z nás vypadne.Nejenom že z každou výzvou ztrácíte čas ze svého volna,ale po přečtení částky z výzvy může a i dochází k újmě na zdraví!! Nenechme si to líbit.
Vaněk
Re: Hromadná žaloba na ČKP
18. 09. 2014 11:56
I my se připojujeme a máme v ruce dva rozdílné papíry se stejným vozem, ale odlišnými daty trvání pojištění.Pak jeden na vozidlo zase s jinym datumem pojištění, než máme v zelené kartě!
Re: Hromadná žaloba na ČKP
18. 09. 2014 14:25
V pořádku, pane Vaňku, připojte se k žalobě.
Ale kde?
Karolina
Re: Hromadná žaloba na ČKP
20. 03. 2015 03:37
Prosím o informaci, jestli existuje nějaká zákonná lhůta při převodu auta do osobního vlastnictví od leasingové společnosti. Auto bylo pojištěné od leasingu, právě v době kdy přecházelo na majitele , doplacením leasingu, vznikla nehoda. Děkuji za odpověď. Všechny doklady mám.
mzxy
Re: Hromadná žaloba na ČKP
20. 03. 2015 20:12
Lhuta k zapisu zmeny vlastnika je 10 dnu.zakon 56/2001 sb. Ve zneni ucinnem od 1.1.2015
dafin
Re: Hromadná žaloba na ČKP
20. 04. 2015 11:33
Též se připojím. Kontaktujte mně prosím
Re: Hromadná žaloba na ČKP
20. 04. 2015 19:03
dafine,
mnoho let se takto snaží spousta lidí, žalovat čkp.
A nestalo se nic..
JH
Re: Hromadná žaloba na ČKP
08. 06. 2015 16:11
Hezký den, takvou aktivitu bych uvítal, čkp mi ještě dluží slušné peníze..

s pozdravem

J. Hlavatý
Re: Hromadná žaloba na ČKP
11. 06. 2015 07:38
Pane Hlavatý, musíte čkp zažalovat jen sám, páč nikdy hromadná žaloba nebyla, jen stovky textů že by byla..
Autor:

Váš email:


Předmět:


Ochrana proti spamu:
Prosím zadejte text (5 znaků), který je zobrazen níže. Je tu z toho důvodu, aby zabránil robotům spamovat diskusní fórum.
9jjxb
Příspěvek: