Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

EOS-vyhrožování

Autor ivajs 
Upozornění Poslední příspěvek
Upozornění Zákon o pojištění odpovědnosti od 1.1.2018 06. 03. 2023 07:38

ivajs
EOS-vyhrožování
06. 03. 2013 14:12
Dostali jsme zprávu od EOSU, že naší pohledávku dostal do správy inspektor Čestmír Nepožitek a že ho máme obratem kontaktovat. Nevíte co je to za loutku z té bandy vyděračů? Už bojuji s ČKP od 12.10.2011 a od 9.3.2012 to má EOS.
Na začátku jsem chtěla zaplatit, ale dnes už ne,protože jsme měli flotilovou smlouvu (pojišťovna zrušila,ale fakturovala) a v ní bylo pojištěno 1nákladní,2osobní a motorka. Na všechny přišla výzva k úhradě za 62 dní, odpověděli jsme do 30dní.Osobní auto nechtějí zaplatit, zbytek jo. Po marném dopisování s ČKP,Eos,Transcom mi bylo sděleno, že osobní auto bylo v depozitu,což není pravda.Už mi také vyhrožoval pan Slíva z Transcomu (není exekutor jak se představuje, je to vymahač, který si myslel, že to vyřeší, ale po zaslání mé korespondence rezignoval. Už na to nemám psychickou sílu a moji poslední možnosti bude asi obrátit se na české konzultační pracoviště (vyřeší to prý za 1000).
Re: EOS-vyhrožování
06. 03. 2013 14:38
IVAJS = dělej jak umíš = lepší je podávat trestní oznámení !!! A ten inspektor = je NIKDO!! - NIC !! - NULLA!!! - ZKRÁTKA něco jako zaměstnanec, který nemá ŽÁDNÁ PRÁVA!!!!!!!!!Kdyby přišel a jakože by něco chtěl = drze ho pošlete DO PRDELE !!! Je to jen takový ubohý tah PRO - PODĚLÁNKY !!!
ivajs
Re: EOS-vyhrožování
06. 03. 2013 16:56
Děkuji za radu.Už vím kdo to je, byl na naší adrese, ale byla jsem v práci, nechal tchýni lístek !VÝZVA!- ,,Vzhledem k tomu,že se neustále vyhýbate kontaktu,zavolejte neprodleně na telefonní číslo 777209534 k vyřešení Vaší situace. Nějaký nečitelný podpis bez jména. Ale já se žádnému kontaktu nevyhýbám,mám docela slušnou korespondenci,kterou jsem jim poslala.Volala jsem na to číslo a bylo mi sděleno, po dotazu proč to není ještě po roku u soudu,čím mi vyhrožují,že proto aby se pohledávky navýšily o exekuční náklady. Bohužel mi ujely nervy a pán mi sdělil, že jsem arogantní a bude se to řešit jinak.Co bude dál, je mi hanba,že musím žít v takovém zkurveném státě. Ať ještě dají další amnestie a schválí několik dobrých zákonů.
Re: EOS-vyhrožování
06. 03. 2013 17:25
IVAJS = nenech se od nich NERVOVAT = to je přesně ten jejich NÁTLAK vedený proti psychice a k čemu směřují - voni vědí, že časem většina nevydrží a pro klid ZAPLATÍ !!!= podle mě je to VELKÁ CHYBA !! Ať si pindaj, co chtěj, že se někdo VYHÝBÁ jednání = VŠICHNI POCHOPTE ŽE : voni nemají pravdu a především nemají žádná práva PROTI NÁM !!! - VŮBEC SE S NIMA NEMUSÍTE NIKDO BAVIT - nemají žádný důkaz o PORUŠENÍ ZÁKONA ze kterého by mohlo pramenit JEJICH OBTĚŽOVÁNÍ !!! vše je pouze vymyšlený tah proti těm, kteří z nějakého důvodu neměli a NEMUSELI mít sjednáno pojištění. NENECHTE SE NEUSTÁLE OD TĚCH ( NGFO ) buzerovat !!!
Nikomu nedoporučuji JIM VOLAT za účelem jakože vyřízení nějaké záležitosti ( nemáte s nima nikdo nic společného je to stejné jako bych někomu z vás napsal výhružný dopis JÁ - a co byste udělali?- buďto byste na to nereagovali anebo v tom druhém případě byste mě poslali tam, kam je posílám sprostředkovaně JÁ ), protože Voni nechtějí něco vyřizovat = voni nechtějí něco slyšet o tom, že je to jinak, VONI chtějí Vaše PRACHY = nic víc !!! ZA MĚ NASRaT !
ivajs
Re: EOS-vyhrožování
06. 03. 2013 19:07
Ještě mi to nedalo a zavolala jsem ještě jednou, s tím, že jsem ochotna s nim zajet na Policii,kde bych nahlásila,že nás obtěžuje a tam by se mohl prokázat OP. V naší obci jsou stále více vykradené baráky.Sdělil mi proč do toho tahám policii a snažil se mi vysvětlit,že dlužím ČKP a na Eos si ani nevzpomněl.Po mém vysvětlení se odmlčel a za nějakou dobu raději vypnul telefon. Takže zase sednu napíšu dopis ČKP a strčím na on-line přístup.Teď už budu čekat na platební rozkaz od soudu a podám odvolání. Nevíte jestli to příjde normálně poštou?Jestli se mi podaří nějaký případ ukončit, tak to zveřejním na tomto webu.
Re: EOS-vyhrožování
06. 03. 2013 19:27
IVAJS = trestní oznámení je lepší řešení prakticky všech případů. Platební příkaz příjde poštou ( doporučeně ) osobně nevěřím, že by ho podali = třeba se pletu = ALE v případě, že přeci jen, tak podat odpor ve lhůtě 15 dnů a v následné době 30 dní podat vysvětlení = zde se rozepsat a použít znění zákona ve všech jeho souvislostech a vzhledem k tomu, že je našim právem se seznámit se zněním žaloby tak to využít a každý detail napadnout = přesným zněním zákona. V zákoné podobě TAM PRO NĚ NENÍ MÍSTO / nemají dostatečnou oporu v zákoně = myšleno pro ty jejich VYMYŠLENÉ NÁROKY !!!
ivajs
Re: EOS-vyhrožování
07. 03. 2013 09:23
Kdyby přišel platební příkaz, tak se obrátím na advokáta, zatím se mi za něho nechce platit, protože mám několik důkazu proti čkp. Kdyby čkp měla 100%pravdu neřešila by to tak dlouho a dávno by to předala k soudu.Jejich chybou v mém případě je,že nepožadují za jedno auto (případ ukončen) a za další ano, i když všechny byly ve flotilové smlouvě a mají naprosto totožný právní charakter. Další chybu udělala pojišťovna,která mi ukončila smlouvu 28.2.2011 bez toho, že by něco zaslala (to jsem zjistila,až když přišla faktura na přeplatky), a ještě vystavili fa za 03,04/2011.Nejlepší sranda je v tom, že pojišťovna zruší pojištění z důvodu neplacení (nechci se omlouvat, ale podnikáme ve stavebnictví-výkopové práce,a přes zimu není žádna práce,takže se platí co je třeba),za nepojištěné období vysatví fa a nakonec zašle,že máte u nich přeplatek. Kopie fa jsem poslala k potvrzení na Generali, s prosbou,aby potvrdili,že to jsou originály(napsala jsem,že to požaduje finanční úřad, protože nedošlo k platbě. Pojišťovna mi na každý list potvrdila,že je to originál.Pracuji jako účetní a vím, že se fakturuje na základě nějakých smluv, a ne jak mě napadne. Faktura má nějakou váhu daňového dokladu.Takže ve finále se to snažím u os.auta uhrát na ty fa,u motorky-neprovozuje (manžel ji dáva v zimě do předsíně v rod.domě),u nákl.V3sPraga-odstaveno na s.pozemku,porucha brzd,zasněženo.Kdysi jsem měla respekt s úředníku,ale po zkušenosti s úřednici na finančáku, která si myslela,že má pravdu.Jsem začala bojovat (šlo o naše peníze),nejsem právník,ale vždy stačilo proštudovat zákon o dph, a odporovat, a paní po roce uznala mou pravdu. Možná se mi to teď bude hodit, protože ona ten náklaďák přijela na louku vyfotit.Máme novou a hodnou paní na fú,tak ji poprosím o kopie fotek.Zašlu na čkp.
kačer donald
Re: EOS-vyhrožování
13. 07. 2022 22:02
Ivajs jste lhářka
Autor:

Váš email:


Předmět:


Ochrana proti spamu:
Prosím zadejte text (5 znaků), který je zobrazen níže. Je tu z toho důvodu, aby zabránil robotům spamovat diskusní fórum.
PekM7
Příspěvek: