Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

TEN KDO PROHRÁL SOUD bez možnosti ODVOLÁNÍ aneb když to nejde po dobrým !!!

Autor kdokoliv 
Upozornění Poslední příspěvek
Upozornění Zákon o pojištění odpovědnosti od 1.1.2018 06. 03. 2023 07:38

TEN KDO PROHRÁL SOUD bez možnosti ODVOLÁNÍ aneb když to nejde po dobrým !!!
09. 10. 2013 09:06
Každý, kdo prohrál soud bez možnosti odvolání =
MŮŽE - podat tzv. kasační stížnost , kterou mohou rozhodovat další ŠMEJDI = tato varianta je méně účinná - ale neměla by být !!!

- podat TRESTNÍ OZNÁMENÍ přímo na SOUDCE, který/ří v té dané věci rozhodoval/i !!! = u této možnosti je mnoho § kterých se soudců a jejich rozhodování týká A KTERÉ ZJEVNĚ NEDODRŽUJÍ = tato varianta bude vhodnější !!!
Re: TEN KDO PROHRÁL SOUD bez možnosti ODVOLÁNÍ aneb když to nejde po dobrým !!!
09. 10. 2013 21:45
Způsoby obviňování, vymáhání příspěvků do GF-čkp, včetně zůčastněných inkasních agentur, osob podávajících žaloby a v neposlední řadě soudců, kteří svým rozhodnutím ignorují usnesení NS, Ústavu ČR a právní struktury jako celek, kdy bez důkazů rozhodnou o vině, a tedy potvrdí KŘIVDY, rozhodnutí, která se s určitostí nedají označit za spravedlivý proces, nebo za právně čisté a správné rozhodnutí, nebo v souladu s Ústavně zaručenými právy, až po všechny zůčastněné, kteří se na tomto podvodu v novodobé historii obyvatel ČR - podíleli či podílejí - a tak se domnívám, že by se dali shrnout do oblasti trestní odpovědnosti a z nich vycházejících činů = namátkou - určitě jich bude víc =

[www.mvcr.cz]

[business.center.cz]

Trestní zákon = Zákon č. 140/1961 Sb.,
Oddíl druhý:
Trestné činy veřejných činitelů =§ 158 Zneužívání pravomoci veřejného činitele.
Marvy
Re: TEN KDO PROHRÁL SOUD bez možnosti ODVOLÁNÍ aneb když to nejde po dobrým !!!
06. 11. 2013 17:47
Zdravím,
ono ani tak nejde o to, že vymáhání příspěvku je v rozporu s právním řádem. Ono je v rozporu přímo se zákonem 168/1999 Sb., protože ČKP jej zcela ignoruje. Více v mém článku - snad k něčemu bude
Re: TEN KDO PROHRÁL SOUD bez možnosti ODVOLÁNÍ aneb když to nejde po dobrým !!!
06. 11. 2013 18:32
Také zdravím Marvy a děkujeme za příspěvek uvedený ve vedlejším vlákně = je to přesně tak !!! - už jsem něco podobného někde také psal. Velkou zvláštností je nejen popsané v příspěvku " jak na čkp !" = ale a to je také velmi ŠÍLENÉ !!! - že se i soudy potažmo soudci nezdráhají JÍT PROTI VŠEM PRAVIDLŮM, právním normám, proti všem zvyklostem, proti etice, proti.........ale především proti spravedlivému řešení v řadě případů !!!
Autor:

Váš email:


Předmět:


Ochrana proti spamu:
Prosím zadejte text (5 znaků), který je zobrazen níže. Je tu z toho důvodu, aby zabránil robotům spamovat diskusní fórum.
eudDn
Příspěvek: