Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Jak se obhajovat u soudu proti ČKP ?Předem díky za každou zkušenost či názor.

Autor pepis 
Upozornění Poslední příspěvek
Upozornění Zákon o pojištění odpovědnosti od 1.1.2018 06. 03. 2023 07:38

Jak se obhajovat u soudu proti ČKP ?Předem díky za každou zkušenost či názor.
28. 01. 2013 18:10
Stručně popíšu oč jde a jak jem postupoval u ČKP a následně u EOSU,dnes mi přišla od eosu předžalobní upomínka tak jsem v očekávání platebního rozkazu na částku cca 5000 plus 6500 náklady.Ale odhodlaný podat odpor a bránit se před soudem.Uvádí jen to že vozidlo v obdobý za které chtěj výpalné stálo zamčené v hale s vylágrovaným motorem doklady v polopřevodu a nikdy na mne nebylo registrováno..V příloze je pruběh komunikace s pekáčem,následně s eosem jsem si dopisoval 6X a jeden z dopisu je také v příloze.

13.3.2012 jsem si převzal výzvu
21.3.2012 bylo čkp doručeno(doporučeně s dodejkou) čestné prohlášení o neprovozování a uskladnění vozidla mimi veř.kom. společně s čestným prohlášením svědka,

následovalo púlroční dopisování a EOSEM také vše s dodejkou.

no a dnes předžalobní upomínka.
Přílohy:
otevřít | stáhnout - anti ck.GIF (338.8 KB)
otevřít | stáhnout - anti čk 2.GIF (345.8 KB)
Re: Jak se obhajovat u soudu proti ČKP ?Předem díky za každou zkušenost či názor.
28. 01. 2013 19:29
Ahoj Pepis = teprve až bude podána ŽALOBA tak to naskenuj a dej to sem. Máš možnost ( nejen možnost ale právo ) nahlédnout ( kde je evidována žaloba) a detailně se seznámit, jakou formou je vedena žaloba. Dle - ÚSTAVY ČR - máme všichni PRÁVO na spravedlivý proces = ten bez důkazů "O" porušení nelze vést !!! = PŘEDŽALOBNÍ UPOMÍNKA = je jen jejich další stupeň NÁTLAKU - aby se někdo podělal a zaplatil neexistující PŘÍSPĚVEČEK!
Re: Jak se obhajovat u soudu proti ČKP ?Předem díky za každou zkušenost či názor.
28. 01. 2013 21:12
Předžalobní upomínka znamená, že ještě není podána žaloba na soudu. Až bude podána žaloba na soudu a soud rozhodne, přijde platební rozkaz. Pak je třeba se bránit podáním odporu.


Napište email se stížností na

Vladimír Krejzar, ředitel úseku právních služeb ČKP
vladimir.krejzar@ckp.cz

JUDr. Ing. Jakub Hradec, výkonný ředitel ČKP
jakub.hradec@ckp.cz

Ing. Martin Diviš, MBA, předseda správní rady ČKP
mdivis@koop.cz

eventuelně doporučený dopis na statutáry a výkonného ředitele
[or.justice.cz]
Re: Jak se obhajovat u soudu proti ČKP ?Předem díky za každou zkušenost či názor.
29. 01. 2013 10:11
veškeré materiály co mají jsou na základě domněnky,a i když nejsem právník tak vím že domněnka je u soudu přípustná pouze při určování otcovství. a to asi nebude tento případ.byl jsem připraven jít k soudu,ale utípli to dřív než k němu došlo.teď žádám o vrácení první platby co jsem jim zaplatil než jsem našel toto fórum. a to jsem vlastník vozidla a nemám značky v depozitu.argumentoval jsem tím že některé opravy či renovace trvají déle než rok,což je ze zákona maximální doba uložení značek do depozitu a že nemíním platit za vozidlo co není schopné provozu.
Re: Jak se obhajovat u soudu proti ČKP ?Předem díky za každou zkušenost či názor.
29. 01. 2013 10:29
EVINSENE = výborně !!! Přesně tak ! Tímto způsobem také většina postupuje,dle mých instrukcí, kteří se na mě obrátí a jsou to Ti, kteří se Z NICH = NEPOSE...OU!!! Zastávám názor = na hrubý pytel - HRUBÁ ZÁPLATA! = U nich ( tj. čkp,eos,trans...)to platí OBVZLÁŠŤ !!! Určitě nevkládám do online NEKONEČNÉ stohy = PŘÍSAH, SVĚDECTVÍ,FOTOGRAFIÍ ČI OTISKY PRSTŮ, OKOPÍROVANÝCH TECH.PRŮKAZŮ atd. atd. - několikrát za s sebou = komukoliv z jmenovaných SPOLKŮ !
Je to přesně jak říkáš/píšeš = DOMNĚNKA - neboli JEJICH vysněná představa o = BEZPRACNÉM ZISKU = na základě STRACHU Z EXEKUCÍ = "voni" moc dobře vědí, ŽE z toho mají lidé PANICKOU HRŮZU aproto velká část neoprávněné příspěvky zaplatí = a není divu tady v té republice !!! Jak říkám = je to taková novodobá psychologická hra = JAK ZVÍTĚZÍ nevinné ovečky NAD HYENAMA!
Re: Jak se obhajovat u soudu proti ČKP ?Předem díky za každou zkušenost či názor.
29. 01. 2013 18:40
Taky jsem požádal ČKP ať ihned předají můj případ rovnou k soudu chci vidět jaké mají podklady k tomu že jsem vlastníkem vozidla .
Požádal jsem je o to ale nemám na to nárok to mi bylo řečeno pracovnicí ČKP že oni mají informace z registu vozidel a z pojiš´toven to už víme .Vozidlo jsem pouze pojistil a tím jsem se stal viníkem .
Tak jsem zvědavej jak se s tímto důkazem popere soud už mám toho dost !!
mirek
Re: Jak se obhajovat u soudu proti ČKP ?Předem díky za každou zkušenost či názor.
15. 03. 2013 20:55
Dobrý den. Plně s vámi souhlasím a taky budu požadovat vrátit příspěvek za neprovozované vozidlo. Samozřejmě jsem zaplatil ve strachu a v neznalosti, pod tlakem jejich výhrůžek. Nyní jsem si jistý, že pokud vozidlo neprovozuji na pozemních komunikacích, nemusím mít zaplaceno. Povinné pojistění je za PROVOZ. Evidence je pouze evidence a důkazní břemeno, že bylo provozováno je opravdu na straně ČKP. To co předvádí ČKP a bohužel za notného přispění našich soudů, které pouze opíší návrhy aq bláboly ČKP aniž by uvažovaly o důkazním břemenu, je absurdita. Srovnal bych to třeba s tím, že budu například vlastnit zbraň, která je na mě registrovaná a budu odsouzen za vraždu, aniž by mi někdo dokazoval, že jsem se zaregistrovanou zbraní něco někde provozoval - vraždil. Nebo budu sběratel několika nožů ( stejně jako aut) a budu odsouzen, že jsem mohl s nožem provozovat násilnou činnost. Bez jakéhokoliv důkazu, že jsem byl s nožem (autem) někde veřejně - mimo svoji kuchyň (garáž) viděn. Mirek HK
Re: Jak se obhajovat u soudu proti ČKP ?Předem díky za každou zkušenost či názor.
15. 03. 2013 21:09
jen takovou malou úsměvnou příhodu

mluvil sem se zaměstnancem ČKP a chytil sem aroganta tak když už sem nevěděl jak mu položit otázku ab\y mi na ní odpověděl a to tu jak dokázat něco co nikdy nebylo ?? tak sem mu řek že mám pocit že mi dluží 100 tisíc a jak mi dokáže že to tak nebylo a tak mu málem rupla pumpa choval sem se stejně jako oni k nám a chtěl sem vědět jak mi dokáže že to tak neni když já si to myslim ??

Přesně tak funguje ČKP najde mezeru kdy vozidlo není pojištěné a jdou po posledním blbci který to udělal dle zákona a pojistil vozidlo aby měl klid a on musí dokázat do 30ti dnů že to tak neni a že se ČKP spletla při porovnání údajů.

Celkem dobré podnikání žádná ztráta a lidi jim ulehčují práci dokládáním důkazu . Kdo je hloupej zaplatí !!!!
Re: Jak se obhajovat u soudu proti ČKP ?Předem díky za každou zkušenost či názor.
16. 03. 2013 16:07
Ahoj Pepis = 28. ledna 2013 jsi zakládal toto vlákno ( JAK SE OBHAJOVAT U SOUDU ...), a určitě by každého zajímalo, jak pokračuje VYHROŽOVÁNÍ od NFGO/NGFO =( jak se to komu lépe vyslovuje)! Psal jsi, že Ti poslali předžalobní UPOMÍNKU = copak je NOVÉHO ??Nebo že by si to ti z NFGO rozmysleli? Podle mě BLAFUJOU a zkouší najít slabinu = tou slabinou je NAŠE SELHÁNÍ = tj. pokakání se!! Každopádně v případě, že by došlo k soudu vezmi si advokáta a toho seznam s rozsudkem, který je k dispozici - nebude tak muset znovu hledat a studovat souvislosti v zákonech a bude tak lépe připraven na argumentaci. Osobně nedoporučuji těmto VYMAHACÍM stvůrám, aby jim někdo cokoliv DOKAZOVAL - na jejich dopis odpovědět JEDNOU - JASNĚ - SROZUMITELNĚ Tvé pevné stanovisko a DOST = žádné telefony, žádné emaily, žádné SMSky,žádné dokumenty, žádné nesmyslné dokazování JIM!!! = v této fázi už jen SOUD, který by měl rozhodnout o PORUŠENÍ ZÁKONA v jeho sporné části - hlavně tedy, kdy, kde a kolikrát byl tento = JEDINÝ!!!!! §! porušen.
kašpar
Re: Jak se obhajovat u soudu proti ČKP ?Předem díky za každou zkušenost či názor.
16. 03. 2013 20:03
Děkuji už. kdokoliv jdeme taky k soudu. Až to proběhne dáme vědět. A hodně jsem se zde inspiroval. Zatím jsme soudu zasílali vyjádření proč jsme neprovozovali s veškerými svědeckými dokumenty. Alespoň budou mít co číst. Je toho dost. Pak vše popíšu jak bylo. Přeji hezký víkend.
M
Re: Jak se obhajovat u soudu proti ČKP ?Předem díky za každou zkušenost či názor.
22. 03. 2013 14:46
Vážení,
pracuji v AK. V jednom řízení zastupujeme klienta (kupujícího), který nepodepsal žadnou převodní smlouvu na motorové vozidlo (písemná smlouva neexistuje, ústní možná, ale to záleží na fázi dokazování), ale pouze platil pojištění po dobu jednoho roku, avšak následně jej ukončil. Prodávající nenahlásil převod na evidenci vozidel. Klient po výzvě ČKP ve 30 denní lhůtě odpověděl ČKP, že není vlastníkem, což fakticky ani evidenčně skutečně není, alespoň dle našeho názoru. Jednání soudu je nařízeno na 12.4.2013.

Další náš klient nezaplatil povinné ručení za motorku, kterou neužíval po dobu 3 let, avšak opomněl zaplatit pojištění. Dle našeho názoru jest nemožné dovolávat se neužívání motorového vozidla, jelikož takovou to situaci zákon řeší tak, že je zde povinnost tvz. dát značky do depozita. Tudíž jsme po podání odporu uhradili dlužnou částku včetně úroku z prodlení a soudního poplatku (náklady řízení) s tím, že náklady na advokáta považujeme za neoprávněné. Uvidím až rozsudek přijde, jelikož bude rozhodnuto bez jednání. Aby zde nevznikaly nějaké další dohady na tuto problematiku existuje i několik usnesení Ústavního soudu, kde byly tyto stížnosti odmínuty, jelikož se ze strany ČKP nejednalo o tak zásadní porušení práva, aby se jím musel Ústavní soud zabývat i přesto, že se jedná o pohledávky do 10.000,- Kč.

Jinak dle pročtených příspěvků jsem přesvědčen o tom, že pan Milan Cukrář je jediný člověk, který Vám zde dává objektivně vhodné rady.


[admin edit]
Kontakty odstraněny
Re: Jak se obhajovat u soudu proti ČKP ?Předem díky za každou zkušenost či názor.
22. 03. 2013 19:27
Rád bych vás upozornil, že komerční reklama je zde zakázána (v případě zájmu se obraťte na info@antickp.cz)
Váš příspěvek s kontaktem na Vás jsem tedy odstranil. Část, ve které strašíte, jsem ponechal, ale je z toho co píšete bez uvedení důkazů se zdá, že Váš příspěvek pouze slouží ke získání nových klientů.

Vyvrátit to můžete zveřejněním relevantních rozsudků, jinak Vašemu tvrzení nelze dát žádnou vážnost (právě naopak sledujete pouze zisk).
Re: Jak se obhajovat u soudu proti ČKP ?Předem díky za každou zkušenost či názor.
22. 03. 2013 20:25
Copak to je asi za "AK" - která si neporadí s jedním jediným § !!?? a budou do toho sporu s čkp vnášet NEsouvislosti, které se sankcí do GFnemají NIC SPOLEČNÉHO u §fu - KTERÝ jak známo je maximálně srozumitelný a nesouvisí s PŘÍSPĚVEČKEM. Píši tento příspěvek jen proto aby ostatní, před nadcházejícím víkendem nebyli v depresi a pro povzbuzení těch, kteří po tomto přečtení ZNEJISTILI. Obsahovou formu příspěvku od "M" by žádný a to ani PODprůměrný člen AK = NENAPSAL.
Tomáš Angreška
Re: Jak se obhajovat u soudu proti ČKP ?Předem díky za každou zkušenost či názor.
24. 03. 2013 19:08
Pánové nezlobte se ale mám pocit že kopete spíš za kancelář pojistitelů než aby jste pomohli lidem kteří opravdu potřebují pomoci s problémem kterou si pro ně připravila Česká kancelář pojistitelů.Relevantní rozsudky existují a jsou velmi alarmující,když sem je četl,tak sem měl pocit že se soudnictví vrátilo do padesátých let minulého století.Případ z Mladé Boleslavy majitelka starého vozidla které bylo zrezlé a nepojízdné nechal v prosinci roku 2008 vozidlo ekologicky zlikvidovat,k trvakému vyřazení došlo na magistrátě 14.1.2009,po nějaké době Česká kancelář pojistitelů dotyčnou obeslala aby zaplatila zákonný příspěvek nepojištěných a to za období od 1.1.2009 do 31.1.2009. Paní odcházela od soudu s tím že vše musí uhradit včetně nákladů na řízení,samosoudkyně to oduvodnila argumentem že sou má stejný právní názor jako ČKP. Absurdní je to že musela uhradit i dobu kdy auto neexistovalo už ani v evidenci.Okresní soud Kladno,soudkyně vše přiznala ČKP s tím,že argumenty žalovaného nepřipouští a vše založila na důkazech žalobce(ČKP). a asi nejšílenější rozsudek co se mi dostal do ruky je od okresního soudu v Rakovníku,kde soudkyně vše přiznala žalobci a důvod uvedla ten,že důkazní materiál který předložil soudu žalovaný,fotodokumentaci nepojízdného a neúplného vozidla,dále svědecká výpověď manželky žalovaného, nebude brán jako důkaz,jelikož to zákon 168/1999 Sb. nepřipouští.Českou kanceláří se osobně zabývál od roku 2009 kdy mě na jaře obeslali a od té doby s nima bojuji.Vůbec se mi nelíbí jak si ohýbají zákon pro to aby vydělávali nemalé peníze a k tomu samozřejmě vydělávají společnosti jako je EOS a Transcom a neposlední řadě advokátní kanceláře Mgr. Nedbalové a Mgr. Vdovce,je to velký byznys založený na lžích a zastrašování.
Vůbec se mi to nelíbí sám mám velkou lásku auta a motorky a proto sem se rozhodl s tím něco dělat a založil sem společnost která zastupuje lidi proti ČKP. Záměrně zde neuvádím název společnosti protože si myslím že zdejší moderátoři by to stejně smázli a pak sem již na začátku napsal že mám pocit,že spíše kopou za ČKP.
Re: Jak se obhajovat u soudu proti ČKP ?Předem díky za každou zkušenost či názor.
24. 03. 2013 19:49
Pane Tomáši, nevím koho označujete, nebo naznačujete, že kope za čkp.
Za sebe dám ruku na špalek, že se mýlíte. Za některé další kolegy, se kterými zde radíme dám ruku do ohně, že nejsou pracovníci čkp. Jak jste, prosím, došel k tomuto názoru.
"M", zkuste sdělit přesněji, kdy v kolik a kde je nařízeno soudní jednání?

"Dle našeho názoru jest nemožné dovolávat se neužívání motorového vozidla"... samozřejmě nelze argumentovat NEUŽÍVÁNÍ, ale neprovozování. Že lze ukončit případ z důvodu neprovozování, viz rozhodnutí soudu z Trutnova, dále mnoho ukončených případů od čkp, i inkasní společnosti (vráceno čkp)
"několik usnesení Ústavního soudu" prosím, pokud máte taková rozhodnutí, dejte sem čísla jednací. děkuji

Děkuji za pochvalu, ale musím Vám Bohužel sdělit, že se mýlíte. Pokud nedáte značky do depozita, nemůže to řešit čkp..
Tomáš Angreška
Re: Jak se obhajovat u soudu proti ČKP ?Předem díky za každou zkušenost či názor.
24. 03. 2013 21:40
Mám tu na stole několik případů kdy ČKP vymáhá příspěvek za vozidla která jsou prokazatelně v depozitu,dále tu mám několik případů kdy nikdy ty vozidla neměli obeslané osoby ve vlastnictví a nikdy nezaplatili ani pojistku,je to cílený bordel od ČKP jak vydělat.Poslední případ je že postarší paní v důchodovém věku oznámili že výpis z registru není relevantní důkaz a vymáhá to dnes společnost Trancom.
A podle čeho usuzuji že kopete za čkp?je to dané tím že kdykoli se tu objeví příspěvek s tím že kdokoli umí s problémem pomoci okamžite to smáznete,a dále se tu nic člověk nedozví konkrétního pouze jen a jen dohady a po zkušenostech s ČKP a soudy tak říkám to že tady sou lidé drženi záměrně v nevědomosti.
Jen mi řekněte co se tady člověk dozví konkrétního.Já se rozhodl to změnit a taky pro to něco dělám a rozhodně nemažu příspěvky které poskytují pomoc v boji proti čkp.Je to víc jak pul roku sem sem dával príspěvěk že pomůžu lidem co mají problém s čkp,a kde je dnes? smazanej,tak prosím tu ruku na špalek nedávejte.
Cenzura na antičkp?
24. 03. 2013 23:11
Nikdo tady žádné příspěvky nemaže, pokud neporušují pravidla fóra:

1. Žádná komerční reklama.
2. Žádné nabídky rady či pomoci mimo toto fórum. Pokud chcete přispět či poradit, udělejte to veřejně příspěvkem do fóra tak, aby se z Vaší rady mohli poučit i ostatní. (Jedině naprostou transparencí se někam pohneme v boji proti ČKP)
Re: Cenzura na antičkp?
25. 03. 2013 10:05
Tomáši, zdravím Vás.
Pan Carlos má pravdu.
Já radím desítkám lidem týdně, a ještě se mi nastalo, aby mě administrátor smáznul příspěvek. Je jedinkrát, minulý týden, kdy jsem nabídl pomoci "nabídky rady či pomoci mimo toto fórum" Uvedl jsem kontakty, aby jsme případ probrali podrobněji a rychleji. Bohužel administrátor si toto nepřeje a já to respektuji. Kdo je šikovný, podradí si jinak.

Je pravda, že se těžko a zdlouhavě píše diskuze, když tazatel nedává přesné info a musí se z něj pravda tahat. Navíc když mu poradím, aby přečetl historii případu, neví jak se tam dostat, tak zde to nelze popsat..Jedině on line, a to si nepřeje administrátor.


Carlosi, s tímto si dovolím nesouhlasit. "(Jedině naprostou transparencí se někam pohneme v boji proti ČKP)"
Přeji Vám, abych se mýlil, a čas ukáže.
Tomáš Angreška
Re: Jak se obhajovat u soudu proti ČKP ?Předem díky za každou zkušenost či názor.
25. 03. 2013 12:51
Nezlobte se na mě ale když hovořím s lidmi co potřebují pomoci tak o těchto stránkách vědí ale nic kloudného tu není,a pokud se tu nesmí uvádět žádná komerční reklama,to chápu ale myslíte si pánové že zadarmo poradím a pomůžu s ČKP je komerce????????A pokud se tu uvede kontak tak to smáznou,stejný postup jak ČKP co nejméně informací.

Jedině naprostou transparencí se někam pohneme v boji proti ČKP. Nějak nechápu co pisatel touto větou myslel ale buď vůbec nemá šajna čeho všeho je ČKP schopna udělat pro to aby dostala z lidí peníze a nebo spíš a k tomu se přikláním víc,že jsou zde lidi drženi v nevědomosti aby ČKP lépe dosáhla svého cíle.Tohle není jen můj názor ale i lidí kteří se na mě obracejí.
Re: Jak se obhajovat u soudu proti ČKP ?Předem díky za každou zkušenost či názor.
25. 03. 2013 13:22
Tomáš Angreška napsal(a):
-------------------------------------------------------

> chápu ale myslíte si pánové že zadarmo
> poradím a pomůžu s ČKP je komerce????????

Vždyť pomáhejte, nikdo Vám nebrání...

> založil sem společnost která zastupuje lidi proti ČKP

Zatím jste se jen pokoušel si tu dělat reklamu na Vaši společnost... Takže z Vašeho příspěvku spíše cítím konkurenční nevraživost. Nicméně čekám, že podložíte svá slova činy a zdarma poradíte.
Jana
Re: Jak se obhajovat u soudu proti ČKP ?Předem díky za každou zkušenost či názor.
26. 03. 2013 12:17
Překvapuje mě, p. Angreška, že tady na těchto stránkách slibujete služby zdarma a na stránkách stopckp se hovoří už o finanční částce. Jestliže se zde chcete bavit o soudech, tak je to opravdu jen na soudci. Naše Justice je korupcí prolezlá nejvíce a hlavně naše advokacie. Máme už také podaný odpor a hlavně pádný důkaz (Rozhodnutí jistého krajského soudu), že vozidlo neexistovalo v daném období, kdy ČKP požaduje zaplatit. Tak počkám jak se s tímto naše soudnictví vypořádá. Pochopitelné je, že pokud soud nárok ČKP uzná (i když vozidlo neexistovalo), tak se pozná, že soud byl podplacen. Přece nemůžu platit za něco co nevlastním a co neexistuje a je o tom vydáno soudní rozhodnutí. Ale zapomněla jsem že žijeme v Čechách. Chci tímto říct, že si opravdu nevymýšlím a píšu jen z vlastní zkušenosti jak to funguje u našich pánů soudců a v advokacii.
Re: Jak se obhajovat u soudu proti ČKP ?Předem díky za každou zkušenost či názor.
26. 03. 2013 12:19
Pane Tomáši, nevím prroč máte najednou kontakt zde, ale napadají mne dvě možnosti. Buď si administrátor uvědomil, že toto bude přínosem pro jeho stránky, nebo jste si zaplatil reklamu.
Třeba se dočkám i já, že zde budu moci občas dát spojení na sebe pro kvalitnější a rychlejší vyřešení případu. třeby včera jsem navigoval po telefonu, jak vložit příspěvek do systému on line, kde tazatel neviděl vpravo baner "vlastnictví vozidla" Po chvíli jsem zjistil, že si plete levou a pravou stranu. To zde nelze popsat.
Nadále respektuji požadavek pana Carlose, bude radit jen textem a na jiných poradnách.
Re: Jak se obhajovat u soudu proti ČKP ?Předem díky za každou zkušenost či názor.
28. 03. 2013 08:48
Po podání odporu nařídil soud jednání ,v příloze je stanovisko ČKP.
Přílohy:
otevřít | stáhnout - x1.pdf (382.1 KB)
otevřít | stáhnout - x2.pdf (546.1 KB)
otevřít | stáhnout - x3.pdf (336.8 KB)
Re: Jak se obhajovat u soudu proti ČKP ?Předem díky za každou zkušenost či názor.
28. 03. 2013 09:52
Ahoj Pepis, ten rozbor NÁROKU OD vdovce zastupující čkp mě opravdu pobavil!! Je opravdu VTIPNÉ jak podávané žaloby od (NGFO) "krouží" okolo § 24c!!! = mimo její hlavní PODSTATU !! Doporučuji = pohledej právníka a nechej se jím zastupovat ( lépe sehnat na doporučení takového advokáta, který je v oblasti toho soudu znám = není podmínkou) a v případě jeho souhlasu ho seznámit s rozsudky, které máš k dispozici. V tomto případě bych postupoval stejně jako "Patron".
Re: Jak se obhajovat u soudu proti ČKP ?Předem díky za každou zkušenost či názor.
28. 03. 2013 20:28
pepis, a nebo se obrátit na specializované firmy, které se tímto zabývají...
Re: Jak se obhajovat u soudu proti ČKP ?Předem díky za každou zkušenost či názor.
29. 03. 2013 18:33
Zdravim,není třeba se obracet na ,,specializované firmy" dnes proběhlo soudní řízení a soudce žalobu zamítl v plném rozsahu takže ČKP utře nos a bude platit tučné náklady.Jelikož se jednalo o částku do 10tis. odvolání není přípustné.Až budu mít písemný rozsudek dám ho sem.
Re: Jak se obhajovat u soudu proti ČKP ?Předem díky za každou zkušenost či názor.
29. 03. 2013 18:55
Ahoj Pepis = ani nevíš jakou mám za tebe radost !! Chtělo by to stále víc takto ukončených a zveřejněných rozhodnutí. Toto je způsob, jak tomu problému s pekáčem co nejlépe čelit !! Myslím, že i Tobě jsem psal o tom, že řada těchto žalob takto končí tím, že to soud smete ze stolu.
Re: Jak se obhajovat u soudu proti ČKP ?Předem díky za každou zkušenost či názor.
30. 03. 2013 08:20
Pokud to někomu pomůže přikládám ještě jak jsme sepsali odpor proti platebnímu rozkazu.

Jen pro doplnění-nejedná se o případ popsaný na začátku vlákna ale podobný,vozidlo odstaveno na veřejně nepřístupném místě,NEPROVOZOVANE,doklady v odhlášce.

Pokud dojde k další žalobě určitě zde vše zveřejnim,osobně si myslim že je to ta nejúčinější rada a návod ostatním jak se proti této svinárně bránit.Jak někde posal KDOKOLIV důležité jsou ,,Výsledky".Je velká škoda a nebo možná i záměrně že zde není ani jeden jasný rozsudek kde má žalovaný povinnost zaplatit.
Přílohy:
otevřít | stáhnout - Od. 1.pdf (387.3 KB)
Re: Jak se obhajovat u soudu proti ČKP ?Předem díky za každou zkušenost či názor.
01. 04. 2013 20:38
pepis, zdravím, odpor je ok, a máte k němu i pokračování?
To že zde nejsou rozsudky je chyba, ale jak jí napravit. To musí Ti co vyhráli, či prohráli sem dodat. Nikod jiný to za ně neudělá. Pokud má ale někdo informace o tom, že takto rozsudky (že je soud odmítne) jsou časté, je to třeba ukecat, aby je sem dodali..
Re: Jak se obhajovat u soudu proti ČKP ?Předem díky za každou zkušenost či názor.
02. 04. 2013 07:54
Zdravim,žádné pokračování odpor nemá byl přiložen podací lístek,kopie odpovědního dotazníku,vyjádření svědka, a vytištěný průběh komunikace nic víc.
Autor:

Váš email:


Předmět:


Ochrana proti spamu:
Prosím zadejte text (5 znaků), který je zobrazen níže. Je tu z toho důvodu, aby zabránil robotům spamovat diskusní fórum.
epLeu
Příspěvek: