Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Nejen ČKP a inkasní agentury ale také exekutorská mafie aneb jak nejlépe ožebračit národ.

Autor kdokoliv 
Upozornění Poslední příspěvek
Upozornění Zákon o pojištění odpovědnosti od 1.1.2018 06. 03. 2023 07:38

Nejen ČKP a inkasní agentury ale také exekutorská mafie aneb jak nejlépe ožebračit národ.
19. 11. 2014 09:33
Karty jsou již rozdány..., co tedy můžeme očekávat nejen od inkasních "......"!!!, článek je poněkud delší o to ale zajímavější...

[echo24cz.webnode.cz](http://www.echo24cz.info/news/exekutorska-mafie-cilene-likviduje-cesky-narod/)
KLI
Re: Nejen ČKP a inkasní agentury ale také exekutorská mafie aneb jak nejlépe ožebračit národ.
19. 11. 2014 12:30
Každá mince má dvě strany a dva lidi nedělají svojí práci stejným způsobem. Pokud exekutor porušuje zákon, nechť je v kárném řízení potrestán, nebo je mu zastavena činnost v trestním řízení. Pakliže zákony této země chrání chronické neplatiče a dlužníky, je to veliká chyba která dopadá na všechny ostatní.

Mám kamaráda, který, co by naivní a duševně neposkvrněný člověk a vášnivý cyklista, objednal kolo u živnostníka, který měl obchod se značkovými horskými koly. Podotýkám, že uvedený živnostník je sám známý cyklista a závodník. Zaplatil kupní cenu a ejhle kolo nebylo dodáno. Urgence, nic. Nakonec se pohledávka žalovala a vymáhala v exekuci, kde tomu šmejdovi, který měl plný obchod kol, exekutor v podstatě musel umožnit hradit 80 tis. Kč splátkami kvůli zásadě přiměřenosti zmiňované v uvedeném článku, místo toho, aby vydražil všechny jeho věci a vyřešil to rychle.

Ne každý, kdo dluží je chudák. Neplatit dluhy je nemorální, to už v naší republice spousta lidí zapomněla. Pokud někdo uzavře nevýhodnou půjčku (či leasing), nemůžu to řešit omezeními pravomocí exekutora, který řeší dalších x pohledávek z jiných závazkových vztahů, ale na začátku tj. nastavením legislativy takových finančních produktů.
Re: Nejen ČKP a inkasní agentury ale také exekutorská mafie aneb jak nejlépe ožebračit národ.
14. 10. 2015 23:35
Možná, že to sem nepatří, nebo možná že ano, ať si o tom každý jednotlivec rozhodne sám - rozhodně ale lze nalézt shodné ....................!!! = [necyklopedie.wikia.com]
Autor:

Váš email:


Předmět:


Ochrana proti spamu:
Prosím zadejte text (5 znaků), který je zobrazen níže. Je tu z toho důvodu, aby zabránil robotům spamovat diskusní fórum.
vuHpL
Příspěvek: