Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

EOS KSI - pomahači ČKP

Autor Jirka RJ 
Upozornění Poslední příspěvek
Upozornění Zákon o pojištění odpovědnosti od 1.1.2018 06. 03. 2023 07:38

Jirka RJ
EOS KSI - pomahači ČKP
24. 12. 2014 20:29
Chtěl bych se podělit o svůj zážitek se společností EOS -KSI , což je společnost, vymáhající pro ČKP pohledávky, které ona sama nevymůže.
Dostal jsem asi před rokem dopis od ČKP , že dlužím asi 4000Kč za auto, za nějaké období, zavolal jsem tedy na ČKP a sdělil jim, že auto nevlastním, nevlastnil jsem a nikdy vlastnit nebudu, a že jestli si berou údaje z registru vozidel, ať se tam podívají, že tomu tak je. Co vám budu vyprávět, každý z vás zná dem.enty, sedící na callcentru ČKP, takže mlel jako ohraná deska pořád dokola, že musím zaplatit, nebo výpis z registru, že nejsem majitel. Poslal jsem tedy v té jejich 30-ti denní lhůtě čestné prohlášení , že jsem vozidlo nevlastnil, ani nevlastním, samozřejmě jsem na registru nebyl. přišel mi další dopis, navýšen o úroky z prodlení, že jsem nereagoval relevatně, opět jsem poslal dopis s tím samým. Nakonec mi volala paní z EOS-ksi, že mám zaplatit, nebo doručit z inspektorátu, že nejsem majitel. Paní jsem vysvětlil, že jsem po motonehodě dlouhodobě v léčení a pohybuju se o berlích s tím, že nemůžu celý den stát na úřadě,(jak to na příbramském DI bývá) a navíc ,kdyby mi přišla kontrola, budou mi krátit nemocenskou. Tak paní na mě vyštěkla, že to dají k soudu. za týden telefon, a to samé a pořád dokola a takhle to je už skoro rok. Volají o víkendech, po večerech, klidne i v 21.00h. Posledně si paní vymyslela, že když mě dají k soudu a prohrají, že budu muset platit výlohy, protože jsem jim ten papír nedal. Mají na to vůbec právo,? Nebo zkoušejí jen nátlak, abych zaplatil, protože pokaždé náš rozhovor začíná slovy, zaplatte nejlépe do konce měsíce. Jo a bylo to tak, že jsem kdysi to auto pojistil na přechodnou dobu přes internet, když stálo u mě na dvoře správě kvůli tomu, aby někomu nepřišel dopis od ČKP a nakonec jsem to slízl já. Paní mi navíc neustále tvrdí, že jsem v pojistné smlouvě veden , jako majitel, tak jí říkám, že když někomu pojístím auto a v kolonce zustane zaškrtnuto majitel, jsem automaticky majitelem,? Super, jdu si pojistit sousedův mercedes za dva miliony!!! No nic Nebudu jim dávat žádné doklady, jsem ochotný to dotáhnout až k soudu. jen jsem obyčejný člověk, co nechce propadnout zlovůli těmhle xin.dlům.
Jirka RJ
Re: EOS KSI - pomahači ČKP
24. 12. 2014 20:46
jsem to dal asi do špatného tématu
Re: EOS KSI - pomahači ČKP
28. 12. 2014 14:35
Nevadi...
Kazdopadne je to jen natlak, v ruce nemaji nic a pravo je na vasi strane.
Po 1.lednu jim pravdepodobne zanikne moznost vybirat tento prispevek, takze budete mit jednou pro vzdy klid..
Autor:

Váš email:


Předmět:


Ochrana proti spamu:
Prosím zadejte text (5 znaků), který je zobrazen níže. Je tu z toho důvodu, aby zabránil robotům spamovat diskusní fórum.
GmTPD
Příspěvek: