Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

eos ksi - pomahači ČKP

Autor Jirka RJ 
Upozornění Poslední příspěvek
Upozornění Zákon o pojištění odpovědnosti od 1.1.2018 06. 03. 2023 07:38

Jirka RJ
eos ksi - pomahači ČKP
24. 12. 2014 20:45
Chtěl bych se podělit o svůj zážitek se společností EOS -KSI , což je společnost, vymáhající pro ČKP pohledávky, které ona sama nevymůže.
Dostal jsem asi před rokem dopis od ČKP , že dlužím asi 4000Kč za auto, za nějaké období, zavolal jsem tedy na ČKP a sdělil jim, že auto nevlastním, nevlastnil jsem a nikdy vlastnit nebudu, a že jestli si berou údaje z registru vozidel, ať se tam podívají, že tomu tak je. Co vám budu vyprávět, každý z vás zná dem.enty, sedící na callcentru ČKP, takže mlel jako ohraná deska pořád dokola, že musím zaplatit, nebo výpis z registru, že nejsem majitel. Poslal jsem tedy v té jejich 30-ti denní lhůtě čestné prohlášení , že jsem vozidlo nevlastnil, ani nevlastním, samozřejmě jsem na registru nebyl. přišel mi další dopis, navýšen o úroky z prodlení, že jsem nereagoval relevatně, opět jsem poslal dopis s tím samým. Nakonec mi volala paní z EOS-ksi, že mám zaplatit, nebo doručit z inspektorátu, že nejsem majitel. Paní jsem vysvětlil, že jsem po motonehodě dlouhodobě v léčení a pohybuju se o berlích s tím, že nemůžu celý den stát na úřadě,(jak to na příbramském DI bývá) a navíc ,kdyby mi přišla kontrola, budou mi krátit nemocenskou. Tak paní na mě vyštěkla, že to dají k soudu. za týden telefon, a to samé a pořád dokola a takhle to je už skoro rok. Volají o víkendech, po večerech, klidne i v 21.00h. Posledně si paní vymyslela, že když mě dají k soudu a prohrají, že budu muset platit výlohy, protože jsem jim ten papír nedal. Mají na to vůbec právo,? Nebo zkoušejí jen nátlak, abych zaplatil, protože pokaždé náš rozhovor začíná slovy, zaplatte nejlépe do konce měsíce. Jo a bylo to tak, že jsem kdysi to auto pojistil na přechodnou dobu přes internet, když stálo u mě na dvoře správě kvůli tomu, aby někomu nepřišel dopis od ČKP a nakonec jsem to slízl já. Paní mi navíc neustále tvrdí, že jsem v pojistné smlouvě veden , jako majitel, tak jí říkám, že když někomu pojístím auto a v kolonce zustane zaškrtnuto majitel, jsem automaticky majitelem,? Super, jdu si pojistit sousedův mercedes za dva miliony!!! No nic Nebudu jim dávat žádné doklady, jsem ochotný to dotáhnout až k soudu. jen jsem obyčejný člověk, co nechce propadnout zlovůli těmhle xin.dlům.
Re: eos ksi - pomahači ČKP
24. 12. 2014 22:31
Ahoj Jiří, jak jsi jistě sám poznal jedná se o jejich taktiku ve = VYHROŽOVÁNÍ, VYDÍRÁNÍ .......ulož si čísla těch zmrdů!!! - mají tak si (min) 10 slovy deset různých čísel a ty si dej do paměti a hlavně se s nima nebav případně nezvedej telefon, zprávy, které ti budou chodit si ukládej (zálohuj), poté, co začnou s emaily také si tyto uschovej = myslím, že v takových případech je možné tyto praktiky napadnout jako = Stalking. Potom jsi se ptal jestli mají právo...... v tomto = čékápé - transcomo - eoso - ksi - ndlo - buzerant - STÁTĚ, tak asi mají - respektive můžou?!!! - PODLE MĚ NEEEEE !!!!!, jenom co se nesmí v tomto buzerant - zločineckém státě JE že, = když nás / Vás / někoho = voni (NFGO = novodobé fašisticko gestapacké organizace) obviní z něčeho co není pravda = tak asi největším zločinem je = NEDOKÁZAT PROKÁZAT OPAK = tedy neumět prokázat něco co se nestalo, nebo nemám, neměl, nedělal atd.........!!!!!
Jirka RJ
Re: eos ksi - pomahači ČKP
27. 02. 2015 16:01
Tak Vážení přátelé, boj pokračuje, odeslal jsem čestné prohlášení E-mailem i poštou a dokonce několikrát, stále opakují dokola to samé, výpis z registru. Pořád volají, pořád volají, inspektora Kozla na mě dvakrát poslali, ten jim to dvakrát poslal zpátky a oni stále volají a volají a lžou a vymýšlejí si zákony. Jsem zvědav, jak to dopadne. Je tu případně někdo, kdo by mě pomohl se s níma prát až do konce,?
Jirka RJ
Re: eos ksi - pomahači ČKP
27. 02. 2015 16:10
A ještě mi k tomu přibyla moje stovečka , co stojí v garáži, v dobré víře jsem ji pojistil, ale nejezdil a v tu ránu na mě přišli :-) Čestní prohlášení jsem taky odeslal, když chtěli úředně ověřené podpisy tří svědku, zeptal jsem se podle jakého zákona, a paní odpověděla podle zákona 168. hmmm.... nic víc, když jsem z ní nevypáčil ani sbírku, ani rok ani odstavec, práskla s telefonem, napsal jsem tedy vyjádření, že jsem sběratelem veteránů, a že nesděluju, kde auta,(mají už celkem velkou hodnotu) stojí ani svým známým, natož nějakým vymahačům, co jen lžou. ani neodepsali, na to jsem se opět dočkal telefonátu - překvapivě- proč stovka nebyla pojištěná, povídám paní, to je veterán... ani jsem to nedokončil a už na mě (patrně byla na mě připravená) že uvádím lživé informace, že by musel být v jiném registru a kokodák atd... Nuže jsem ji vyvedl z omylu, že každé auto starší třiceti let, je považováno za veterána , a že si paní patrně plete pojmy s dojmy, protože asi myslela testaci historického vozidla , kde se vydávají veteránské RZ, tak mi s tím zas práskla, aby mohla druhý den zavolat znova, kdy že jako zaplatím :-D bombarduju je E-mailama, protože si navíc vymýšlí, když mi volají, že to neřeším a nechci komunikovat. No nevím, jak to bude dál...
Re: eos ksi - pomahači ČKP
27. 02. 2015 20:23
Jirko RJ, jak už jsem dříve mnohokrát uváděl = DOSUD nikdo neučinil kroky k tomu aby tomuto šikanu udělal PŘÍTRŽ - proto dělej to samé co VONI (ber to jako hru), anebo si zvol svou vlastní cestu = je to vlastně úplně jedno = VONI často neuznávají čestné prohlášení,které by v těchto případech mělo STAČIT (když už se k takovému kroku někdo rozhodne), můžete se všichni snažit prokázat něco co neexistuje a VONI se budou za břicho popadat, nebudou odpovídat nebo jen budou uvádět stejné fráze....atd, to co píšete ani nečtou, nebo jen sporadicky ale hlavně o tom rozhodují nějaké předem proškolené VOPICE, které se tím jen dostatečně baví a to hlavně proto, že VONI se budou neustále schovávat za: NEPROKÁZAL, NEDOLOŽIL, tvrzení DOSTATEČNĚ NEPROKAZUJE...bla, bla, bla.... a další bláboly.....ten, kdo jim předloží všechno VO CO SI ŘEKNOU!!..a dostatečně PROKÁŽE jak je z nich PODĚLANÝ (jako z GESTAPA = to jim dělá dobře!!!) - tak tomu po nějaké době vydírání zastaví = tento postoj já zásadně ODMÍTÁM !!!!!
V příloze je vyobrazeno stále se opakující zamítání!!!.. případně nemá vliv !!! a jejich NE/komunikace = vozidlo koupeno bez TK člověkem, který sbírá specifické vraky aut za účelem získání dílů. U soudů VONI LŽOU = že dotyčný NEREAGOVAL na výzvu, což v tomto případě tvrdit nebudou !!!
Přílohy:
otevřít | stáhnout - ZMRDI scan.doc (123.5 KB)
Jirka RJ
Re: eos ksi - pomahači ČKP
09. 03. 2015 17:43
!!!!!VÝHRA!!!!!


Má to smysl!!!! nakonec po dvou letech, kdy jsem to vzal za jiný konec a začal otravovat já je, mi dnes ráno napsali, že věc (obě údajné pohledávky) ČKP uzavřela a že už komunikace s nimi není nutná :-D psal jsem každý den několikrát :-) a že veškeré vedené záležitosti jsou tímto ukončené !!!

POSLAL JSEM JIM POUZE ČESTNÉ PROHLÁŠENÍ!!!! Nic jiného, co po mě chtěli jsem jim neposlal!!!! Má to smysl!!
Jirka RJ
Re: eos ksi - pomahači ČKP
09. 03. 2015 17:49
Mimochodem, hrozně pomohlo, že pokaždé, co mi volali, tak jsem jim řekl, že to , co mi chtějí, ať mi napíšou do mailu a že veškerou komunikaci s nimi chci vést přes mail, samozřejmě, že mi nenapsali, tak jsem vždycky psal já, že mi volali a co mi jako chtěli a proč nekomunikujou, že mě obviňují , že nekomunikuju, přitom sami neodpovídají :-D
Lucie H.
Re: eos ksi - pomahači ČKP
15. 01. 2016 07:47
Jiří, gratuluji!!!! Dovedu si představit, jaký to byl boj.

Já sama s Eosem mám už léta co dělat a jediné čeho jsem se dočkala, bylo, že se mi stále dluh navyšuje na úrocích a přitom oni ví a mají veškerý materiál - doklady o mém minulém i současném stavu atd.
Paradoxem je, že měsíční splátka úroku je cca 1300kč a dle domluvy platím 700kč, víc ani nemohu. Kdo si to umí spočítat vidí, že zdaleka moje platby nepokryjí ani dluhy na úrocích, jelikož jsem byla Eosem ujištěna, že moje platby jdou na dluh jistiny, aby se mi zastavil nárust na úrocích, jenže ..... dluh se stále zvedá a platby které posílám cca 4 roky s 3/4 pauzou jdou tedy do ....pryč. Proč tomu tak je?
Také mi volají ale já byla zpočátku ráda, komunikuji s nimi, koresponduji, je to dobře do té doby, kdy jsem měla ob týden stále opakovat to samé.
A dohánělo mě to k šílenství a depresím. Jsem ráda že mi dají možnost platit dle mých možností, ale proč tomu tak je, když ví, že se to ani na částce dluhu neodrazí? Platím měsíčně něco, co jistinu míjí? Navyšují se mi úroky? ANO ANO sad smiley((
Podala jsem stížnost, no spíše jsem už po nich vyjela že pokud to tak pude dál, dám to na insolvenci, jenže na to nemám příjem a ty ... píp to ví .

Letos od 21.3.2016 vstoupí v platnost zákon, o limitech pro výše sankcí z dlužných částek. S tím, že penále smluvní pokuty nesmí přesáhnout 70% celkové dlužné částky. Stejně tak celková výše sankcí nesmí přesáhnout 200.000,- Kč. Má se jednat o jakousi Ochranu dlužníků, jen jsem zvědavá jak dlouho tohle vydrží, než zase jiného napadne, jak lidi, už tak dost v tíživých situacích, ještě více stlačit na dno .

No škoda že s tím to zákonem nepřišli naši zákonodárci (skorumpovaný hieny) dříve, že?

Dnes budu opět kontaktovat Eos s tím, že si vyžádám podrobný záznam o provedených platbách, tak jak jsem to v průběhu roku dělala a jestli ani ted mi nepošlou co chci a mám právo vědět, hold tam pošlu kontrolu, která zjistí jak se věci opravdu mají. Jsem nemocná máma a nemohu jen tak dokola platit a nic se defakto neplatí?

Všem přeji at své boje nevzdávají a brzy naviděnou Lucie H.
bea
Re: eos ksi - pomahači ČKP
16. 01. 2016 14:12
A jaká byla celková částka, kterou jste měla uhradit?
Autor:

Váš email:


Předmět:


Ochrana proti spamu:
Prosím zadejte text (5 znaků), který je zobrazen níže. Je tu z toho důvodu, aby zabránil robotům spamovat diskusní fórum.
3pjV4
Příspěvek: