Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Elektronický platební rozkaz

Autor tone 
Upozornění Poslední příspěvek
Upozornění Zákon o pojištění odpovědnosti od 1.1.2018 31. 08. 2020 16:38

Elektronický platební rozkaz
02. 09. 2014 15:09
Dobrý den, pokud duplikuji otázku předem se omlouvám,
ale dorazil mi do datové schránky el.plat.rozkaz za období 90 dnů. z roku 2010. Rád bych se zkusil bránit neprovozováním vozidla jelikož téhle společnosti jsme už v několikrát zaplatil, ať už za období kdy nemělo auto STK, nebo bylo zcela nepojízdné. Za auto v ceně sotva 20 tisíc jsem už ČKP vysolil přes 30 tisíc + pokuty za neodezdáni SPZ do depozitu. Na toto období jsem PR sjednané měl, ale po těchto 90 dnů bylo auto nepojízdné a stálo v soukromé garáži, a tak jsem pojištovně neuhradil jednu kvartální platbu a pojistka tak byla zrušena a nevznikl tak nárok na pojištěni těchto 90 dnů. Po zpravení jsem auto znovu pojistil. Mám šanci podáním odporu s odůvodněním (popřípadě jak) a čestným prohlášením šanci uspět? Bylo to moje první auto a jako 18 letý jsem byl značně najivní. Děkuji za jakoukoliv pomoc.
Re: Elektronický platební rozkaz
02. 09. 2014 17:02
Ano sanci mate s jistotou... Je treba pripravit cestne prohlaseni, pripadne doplnit svedectvim svedku...

Jen pro zajimavost, jste jeden z mala komu byla udelena pokuta za neodevzdani SPZ do depozitu. Muzete prosim sdelit detaily? Za jak dlouhe obdobi, v jake vysi a v reakci na co byla udelena.
Dekuji.
Autor:

Váš email:


Předmět:


Ochrana proti spamu:
Prosím zadejte text (5 znaků), který je zobrazen níže. Je tu z toho důvodu, aby zabránil robotům spamovat diskusní fórum.
t7vdT
Příspěvek: