Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

prosim neprovozovane vozidlo, (vzory pro ckp) poradte

Autor milan .kaci 
Upozornění Poslední příspěvek
Upozornění Zákon o pojištění odpovědnosti od 1.1.2018 06. 03. 2023 07:38

prosim neprovozovane vozidlo, (vzory pro ckp) poradte
04. 09. 2015 13:40
dobry den prosim nekoho kdo ma vzory cestnych prohlaseni hledam neco uz dva dny a sem v koncich
potreboval bych poradit ohledne ckp jak jim to mam formulovat, volal sem jim a odkazali me na na emailovo adresu datazy@bezpejisteni.cz
nepojistene obdobi 18.8.2012-25.7.2013
stk do 25.8.2011 asi jim ofotit tachnicak?
jak ma vypadat cestne prohlaseni svedku? i to moje?
a neni li pozde o navraceni penez pokuta byla zaplacena 14.10.2013
dekuji mockrat prosim prosim
Re: prosim neprovozovane vozidlo, (vzory pro ckp) poradte
06. 09. 2015 12:29
ČESTNÉ PROHLÁŠENÍ??? ...a k čemu !!! = VONI nejsou žádný správní orgán ani žádná instituce, které by příslušelo toto vyžadovat, anebo snad dokonce HODNOTIT = TEČKA!!! Hovory od Z M r D Ů nezvedat = není nic lehčího než BLOKOVÁNÍ toho daného čísla/čísel ( čísel mají hodně)!!!
A nyní k věci: jde-li o vrácení zaplaceného příspěvku, kterým se VONI obohatili, je někdy nutné si na pomoc přizvat právníka. Můžete se ale všichni o vrácení zaplacených peněz pokusit samy a to do dvou let.
.........jde-li o to, co dělat s dalším "případem", který má ve své správě nějaká inkasBUZERANTagentura = tak mimo blokování hovorů od těchto, POSÍLAT STÁLE DOKOLA stejné argumenty na stránky čkp do jejich stupidního systému ON-LINE aplikace. Někdo na to ale nemá žaludek stále dokola opakovat jedno a to samé = ALE zase na druhou stranu je takový postup zcela zdarma a nezabere prakticky žádný čas (máte-li soubor připraven k odeslání = na: JINÁ OSOBA = NUTNÉ PŘÍLOHY v on-line přístupu k danému případu!!), pokaždé jak usednete kdo k počítači se podívejte na jejich reakci ( NEMÁ VLIV popřípadě ZAMÍTNUTO) a znovu to poslat!!! = pořád dokola dokolečka. Vaší každou reakci si zdokumentujte a uložte s datumem do vlastního souboru pro případ soudního jednání!!! Budete mít potom v ruce argument ve snaze věc MIMOSOUDNĚ VYŘEŠIT = na tento argument velice dobře slyší soudci !!!

Závěrem = žádná čestná prohlášení!!! - žádná prohlášení svědků!!! - žádná JMÉNA!!!.. či jejich adresy!!!..žádné kontakty na nikoho !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jan
Re: prosim neprovozovane vozidlo, (vzory pro ckp) poradte
19. 10. 2015 18:23
ahoj uživateli milan .kaci .... nevím, zda vám příspěvek od uživatele KDOKOLIV nějak pomůže... podle příspěvků této osoby ale soudím, že se jedná o osobu, která má s touto institucí nějaký problém, či osobní mindrák.. z vašeho psaní chápu, že jste neměl na autě stk a asi jste s ním tedy nejezdil.. (což byl můj případ - auto bez stk - po nehodě rozbitá převodovka - neopravoval jsem ho), tak jim napište dopis, co se s tím autem dělo a kde jste ho zaparkoval... tak jsem to napsal já a poslal jim to oskenované mailem s podpisem mým a mého souseda, který mi to potvrdil... a odepsali mi, že to musím doplnit o datum, kdy jsem to neprovozoval a chtěli to úředně ověřit (což jsem nechtěl, ale nechtěl jsem se hádat), tak jsem obětoval peníze za ověření podpisu souseda a přišlo mi potvrzení, že můj dopis akceptují a případ ukončili... snad vám toto pomůže více než odpověď od uživatele KDOKOLIV... zkuste to bez ověřených podpisů, to je zdarma, případně to doplníte, když něco budou požadovat... přeji hodně štěstí - Jan
Re: prosim neprovozovane vozidlo, (vzory pro ckp) poradte
12. 11. 2015 08:25
JAN = Ty jsi mi ale detektiv - opravdu můj mindrák spočívá ve více než 700 vyřešených případů z řad obeslaných osob, kteří se ocitli díky DOKONALÉMU zákonu do potíží a v drtivé většině jsem řešil věci lidí, kteří nemají internet - to jen abys věděl, co znamená slovní spojení "osobní mindrák". Tvoje hodnocení mé osoby spočívá jen v tom, že čteš mé příspěvky, které by měli každého trochu nakopnout, nasměrovat ale hlavně si nenechat SR+T na hlavu a abyste si všichni uvědomili, že se jedná o SOUKROMÉ SDRUŽENÍ. Celá situace začala gradovat právě z důvodů, kdy jim lidé začali posílat všechno, co VONI chtějí, tedy i nemožné - JEN aby si zachránili SVOU "kůži" - právě s touto mentalitou českého národa VONI počítali.
Za mě: nenechal jsem se přinutit k tomu, aby jim někdo musel posílat svědecké výpovědi, anebo dokonce nějaké ověřené dokumenty - to je ten ZÁSADNÍ rozdíl mezi Tebou a mnou tzn., že já jsem se z NICH jako Ty neměl potřebu PODĚLAT a nezačal skákat, jak VONI pískají!! Je to ale každého věc, jak se k této ŠIKANĚ postavil - můj postoj jsi již popsal.
JJ
Re: prosim neprovozovane vozidlo, (vzory pro ckp) poradte
03. 07. 2016 15:48
Plný souhlas s "kdokoli"..

Pokud chce Jan skákat, plnit úkoly, atd. jak mu je pískáno, nikdo mu to ale neberewinking smiley

Po stovkách případů by asi reagoval podstatně jinak taky.. Píše tak vstřícně zřejmě jenom z nezkušenosti

J.
Pepa xl
Re: prosim neprovozovane vozidlo, (vzory pro ckp) poradte
20. 07. 2018 10:00
Dnes mi přišlo z čkp zaplatit 5500 za 80 dní nepojištěneho Passata.Tak,že rada je jaká?Ignorovat?Nemůže se potom částka navíšit?Nebo oznámit,že bylo auto nepojízdné v servise?
Honza
Re: prosim neprovozovane vozidlo, (vzory pro ckp) poradte
23. 07. 2018 11:29
Zaplatit (viz moje odpověď na Tvůj dotaz ve druhém vlákně).
Autor:

Váš email:


Předmět:


Ochrana proti spamu:
Prosím zadejte text (5 znaků), který je zobrazen níže. Je tu z toho důvodu, aby zabránil robotům spamovat diskusní fórum.
tm6VG
Příspěvek: